رفتن به مطلب

افت فوق العاده شدید بازدید گوگل

Milad Rafi

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ورودی گوگل سایت دو روزه افت شدیدی کرده . اصلا دیگه سایتم توی نتایج گوگل نیست

توی هفته پیش میانگین ip ورودی از گوگل 300-400 بود که تا 530 تا رسید ولی دیروز 48 ip دریافت کرم و امروز تا الان 35 تا ip

با کلماتی که قبلا رتبه اول گوگل میمدم دیگه اصلا توی نتایج نیستم

دلیلش چی هست؟؟؟ این خیلی بد شده برای سایتم . رتبه الکسا ایران تا نزدیک 7 هزار اومد ولی دوره داره افت میکنه و الان 9 هزار هست

ویرایش شده توسط Milad Rafi
لینک به ارسال

دوست گلم با اون رتبه الکسا خوب ولی نمیدونم چیکار کردی تو گوگل بلک شدی حیف کردی اگر ربات چیزی یا هرچی داری غیر فعال بکن رتبت حیف نشه گرچه 15 روز الی 2 ماه طول میکشه تا گوگل از بلک لیست درت بیاره از گوگل آنالیز و وب مستر گوگل هم استفاده بکن تا سریع تر دربیاره از بلک لیست موفق باشی

وشایدم هاست اشتراکی داری ولایه امنیتی اس اس ال نداری ای پی سایتت بلک شده موفق باشی ممکنه یک سایتی که رو هاستی که داری باشه وبخاطر اون این اتفاق افتاده باشه

ویرایش شده توسط legendsms
لینک به ارسال

رتبه الکسا الان خیلی افت کرده . متسفانه شده 10500

هاست از هاستینگ ابتین وب و هاست vip هست و فکر نکنم از طرف هاست باشه

من یه چند روز پیش یک دفعه افزونه های سایت رو برای تست یک موردی کلا غیر فعال کردم و بعد که فعال کردم دیدم تنضیمات افزونه سئو عوض شه . و همه چیز رو مثل قبل ( تاجایی که یادم هست ) کردم . ایا امکان داره از اون باشه؟ ولی ساختار لینک ها عوض نشده که بگیم لینک های گوگل به 404 خورده که باعث این افت شده

توی گوگل وبمستر هم چک کردم پیامی نداده بودن . معمولا مگه نباید قبل این که کاری بکنند اطلاع بدن؟

ویرایش شده توسط Milad Rafi
لینک به ارسال

رتبه الکسا الان خیلی افت کرده . متسفانه شده 10500

هاست از هاستینگ ابتین وب و هاست vip هست و فکر نکنم از طرف هاست باشه

من یه چند روز پیش یک دفعه افزونه های سایت رو برای تست یک موردی کلا غیر فعال کردم و بعد که فعال کردم دیدم تنضیمات افزونه سئو عوض شه . و همه چیز رو مثل قبل ( تاجایی که یادم هست ) کردم . ایا امکان داره از اون باشه؟ ولی ساختار لینک ها عوض نشده که بگیم لینک های گوگل به 404 خورده که باعث این افت شده

توی گوگل وبمستر هم چک کردم پیامی نداده بودن . معمولا مگه نباید قبل این که کاری بکنند اطلاع بدن؟

ربات گوگل در بعضی از مواقع شناسایی هیچ پیامی نمیده ومستقیم بخاطر بعضی افزونه ها و... بلک میکنه شما ربات دارین؟

ربات feed خوان وغیره هم ممکنه باعث این افت شده باشه

از تیگ

<h1><?php bloginfo('name'); ?></h1>

استفاده بکنید

تنظیمات سئو رو به درستی انجام بدید و افزونه هاتون رو چک بکنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...