رفتن به مطلب

اضافه کردن ادامه مطلب به قالب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان این لینک رو ببینید:

http://channel.persiangmt.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-15-%D9%81%D8%B5%D9%84-1-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-arrow/

کلاً از زمینه های دلخواه استفاده شده...

من میخوام که علاوه بر اینها،توی ادامه ی مطلب،مطالبی رو که توی ادامه مطلب در بخش ارسال مطلب مینویسیم هم بیاد...

الان اونجا هرچیزی بنویسم تو سایت نشون نمیده...

میخوام مثل ادامه مطلبای بقیه سایتا بشه...البته به علاوه ی این زمینه های دلخواه کنونی

چیکار کنم؟لطفا دقیق راهنمایی کنید

ممنون

لینک به ارسال

سلام

نمونه متن مختصر :

<?php if(have_posts()) : ?>
<?php while(have_posts()) : the_post();?>
<div >
<h2><strong><?php the_title(); ?></strong></h2>
<p><?php the_excerpt(); ?></p>
<a href="<?php the_permalink(); ?>" class="btn btn-cream pull-left">ادامه مطلب</a>
</div>
<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>

نمونه متن کامل در ادامه مطلب (single.php):

<?php if(have_posts()) : ?>
<?php while(have_posts()) : the_post();?>
<div >
<h2><strong><?php the_title(); ?></strong></h2>
<p><?php the_content(); ?></p>
</div>
<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>

تفاوت دو کد بالا در تابع <?php the_excerpt(); ?> که مختصری از متن ارسالی نمایش میده و تابع <?php the_content(); ?> که کامل نشون میده

دقت کنید این توابع حتما باید در حلقه باشند مثل کد بالا

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام اساتید

من یه قالب خوب برای سایتم پیدا کردم

همه چیز خوبه تقریبا

اما وقتی از منوی فهرست وارد قسمت ها میشم، مثلا وارد قسمت آموزش میشم

مطالب اون قسمت ها رو میاره،البته خلاصه(مثل صفحه اول)

اما گزینه ادامه مطلب نداره

و باید مخاطب روی عنوان مطلب کلیک کنه تا وارد کل مطلب بشه

میخواستم یه راهنمایی کنید

به این قسمت ادامه مطلب اضافه کنم

تا مخاطب راحت تر بتونه به کل مطلب دسترسی داشته باشه

خواهشا کامل و ابتدایی توضیح بدید

ممنون

لینک به ارسال
سلام اساتید من یه قالب خوب برای سایتم پیدا کردم همه چیز خوبه تقریبا اما وقتی از منوی فهرست وارد قسمت ها میشم، مثلا وارد قسمت آموزش میشم مطالب اون قسمت ها رو میاره،البته خلاصه(مثل صفحه اول) اما گزینه ادامه مطلب نداره و باید مخاطب روی عنوان مطلب کلیک کنه تا وارد کل مطلب بشه میخواستم یه راهنمایی کنید به این قسمت ادامه مطلب اضافه کنم تا مخاطب راحت تر بتونه به کل مطلب دسترسی داشته باشه خواهشا کامل و ابتدایی توضیح بدید ممنون

سلام ، به انجمن خوش اومدین.

قسمت "آموزش" دسته بندی هست؟

اگر آره ، وارد پنل وردپرس بشید

پنل وردپرس » نمایش » ویرایشگر » انتخاب پرونده "category.php"

و در جای دلخواه بنویسید:

<a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php get_the_title(); ?>">ادامه مطلب</a>

اگر خودتون قادر به اینکار نبودید محتویات فایل رو برای ما اینجا داخل BBCode مخصوص LongBox بذارید.

اگر فایل category.php نبود ، بدونید که وردپرس داره از فایل هایی مثل archive.php یا tag.php یا حتّی index.php برای قالب دسته بندی استفاده میکنه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام من در قالب صحیفه مشکلم مشابه دوستانه فقط وقتی از طریق منو وارد مطلبی میشم ادامه مطلب هم هست ولی میخوام مستقیم وارد مطلب بشم و نیاز نباشه روی ادامه مطلب کلیک کنم.

تابع های <?php the_excerpt(); ?> و <?php the_content(); ?> رو هم امتحان کردم ولی توی صفحه اصلی کار کردن و در زیر صفحه ها مشکام حل نشد.

لطفا اگه دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه . ممنون

لینک به ارسال
سلام من در قالب صحیفه مشکلم مشابه دوستانه فقط وقتی از طریق منو وارد مطلبی میشم ادامه مطلب هم هست ولی میخوام مستقیم وارد مطلب بشم و نیاز نباشه روی ادامه مطلب کلیک کنم. تابع های و رو هم امتحان کردم ولی توی صفحه اصلی کار کردن و در زیر صفحه ها مشکام حل نشد. لطفا اگه دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه . ممنون

سلام ، به انجمن خوش اومدید

لطفاً قبل از ارسال قوانین رو مطالعه کنید

پشتیبانی محصولات تجاری (فروشی) به عهده برنامه نویس و سازنده آن محصول می باشد.

موفّق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...