رفتن به مطلب

بادی پرس در ساب دامین با همه امکانات

شاهد

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه وردپرسی های عزیز و نیز عرض تبریک خجسته ایام ماه رجب و ومیلاد امیرالمومنین علی علیه السلام

من یه سایت با تعدادی کاربر دارم. می خوام یه شبکه اجتماعی هم داشته باشم اما قالب اصلیم نباشه

البته مطالب زیر رو هم خوندم:

وردپرس رو شبکه کردم و می خوام بادی پرس در یک ساب دامین باشه و همچنین دارای همه امکانات شبکه اجتماعی از قبیل صفحات شخصی دادن (ساب دامین به کاربران فعلی)

الان بادی پرس رو در یکی از ساب دامین های شبکه نصب کردم ولی درست کار نمیکنه، امکاناتش فعال نمیشه نظیر کاربران فعال، سایت دادن، آخرین کاربران، نمایش گروه ها در نوار ابزار و ...

آیا اصلا این روش صحیحه (نصب بادی پرس در ساب دامین) یا اینکه باید در سایت اصلی نصب کنم و از BuddyPress Template Pack استفاده کنم یا کاری که کردم درسته و قالبم مشکل داره. از جمله خواسته های اصلیم سایت دادن در شبکه است

لطفا راهنمایی بفرمائید

لینک به ارسال

مشکلتون مشخص نیست

مشکل از ساب دامین بود نیست

شاید تنظیمات را به خوبی انجام ندادید

یا با وردپرس شبکه مشکل داره

لینک به ارسال

ممنون

نمی دونم مشکل کجاست!

وردپرس رو شبکه کردم و بادی پرس رو در یکی از ساب دامین ها فعال کردم. البته ظاهرا همه امکاناتش فعال نشد. مثلا امکان سایت دادن نداره!

یا پوسته هایی که در bp-themes هست رو نشون نمیده!

کاربران فعال، آخرین کاربران و ... رو نشون نمیده

البته آموزش کاملی از فعال سازی کامپوننت ها و *برگه ها* پیدا نکردم.

از قالب فارسی huddle می خوام استفاده کنم بازنشر از پرشین اسکریپت

لینک به ارسال

آقا کسی نیست بگه اگه بادی پرس در ساب دامین شبکه نصب بشه همه امکاناتش از قبیل وبلاگ دهی هم فعال میشه یا نه

همینطور قالب های پیش فرض و ... ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

اگر اشتباه نکنم شما باید از ولید کارد استفاده کنید که برای هر کاربر یک ساب دامنه ارائه دهد .

اگر از سی پنل استفاده میکنید در قسمت Subdomains یک ساب دامنه به صورت زیر ایجاد کنید :

*.domain.com

و اگر از دایرکت ادمین استفاده میکنید باید از آموزش زیر استفاده کنید :

1. ابتدا دامنه ای که می خواهید برای ان ویلدکارت دی ان اس فعال کنید را از داخل Directadmin به قسمت DNS Administration بروید و با کلیک بر روی ان به صفحه ویرایش بروید.

۲٫ سپس در پایین صحفه باز شده از گزینه های Add Domain Records در خانه اول یک * می گذارید و گزینه مربوطه هم A هست و در فیلد روبه رو هم که خالی هست باید ایپی سرور را وارد کنید پس گزینه Add را بزنید.

توجه: موضوع یک و دو همان ساخت یک A Record با نام * و ایپی سرور است.

۳٫ حال به صحفه اصلی دایرکت ادمین می رویم و این بار گزینه Custom HTTPD Configurations را انتخاب می کنیم سپس مجددا دامنه مورد نظر را پیدا می کنیم و روی ان کلیک می کنیم و وارد تنظیمات ان می شویم.

۴٫ در صحفه باز شده، در کادر سفید بالا کافیست دستور زیر را بنویسید و ذخیره کنید و کار تمام است:

ServerAlias *.domain.com

توجه: دامنه وارد شده در بالا مثال است شما باید به جای domain.com.* دامنه مذکوری که می خواهید ویلدکارد دی ان اس ان را فعال کنید وارد کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...