• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
pishro196

مشکل با ایمپورت اطلاعات قالب

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

بنده یک قالب نال برای ووکامرس دانلود و نصب کردم که فایل نمونه همراهش نیست بلکه نمونه رو آنلاین دریافت و نصب می کنه

مشکل این هست که بعد از ایمپورت از هر چیزی دو تا ایمپورت میکنه!!!

منو های بالا (فهرست)، ابزارک های موجود در موقعیت ها و ...

نکته این هست که برگه ها و محصولات پیش فرض ووکامرس رو اینطوری ایمپورت نمیکنه و یه دونه ازش ایپورت میشه

الان سوال من این هستش که

آیا کسی از دوستان تجربه چنین موردی رو داره و کلا از چی میتونه باشه؟ (با توجه به اینکه من روی چند تا دامنه با ورژن های مختلف وردپرس امتحان کردم و بازم همینطوری بود!)

این اتفاق میتونه برای سایت ضرر داشته باشه یا صرف اینکه حذفشون کنم اضافی هارو دیگه مشکلی نیست؟

با سپاس فراوان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قوانین را بخوانید

بایگانی شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط محمد حمزه
      سلام دوستان من میخوتم حجم آپلود کردن توی دیتابیس زیاد باشه چون دیتابیس قبلیم بیش از 100 مگه ولی الان 55 مگ حق آپ میده الان این رو چطوری میتونم افزایشش بدم ؟
      در ضمن توی لوکال هم اینو چطوری میشه افزایش داد منظورم توی xampp هستش .

ممنونم از راهنمایی هایی گه قراره بنمایید
    • توسط محمد حمزه
      سلام خسته نباشید بنده یک فایل xml دارم حالا می خواهم این فایل xml رو در وردپرس بریزم از چه افزونه ای استفاده کنم ازایمپورتر خود وردپرس استفاده کردم ارور می دهد در ضمن فایل xml رو با وردپرس درست نکردم ماله سرویس دیگری هست و من چی کار کنم که بشه وارد وردپرس بشه ؟
      افزونه هست و یا نرم افزار و یا کد خاصی و یا چیزی نیست ؟

• توسط runy
      سلام
      من می خوام جداول زیر را در دیتابیس جدیدم ایمپورت کنم:

wp_blogs

wp_blog_versions

wp_registration_log

wp_signups

wp_site

wp_sitemeta

ولی ارور ::

No data was received to import. Either no file name was submitted, or the file size exceeded the maximum size permitted by your PHP configuration
      رامیدهد درصوتی که فایل من نه حجیمه و نه خالی.باپسوند زیپ هم هست
      چکنم ایمپورت کنه؟
      راستی با چه برنامه ای پسوند .gz را بسازم?