Sina_Hp

بالا نیومدن سایت

25 پست در این موضوع قرار دارد

سلام سایتم چند روزیه که فقط صفحه ی اولش بالا میاد دیگه هیچی بالا نمیاد.... این ارورو میده: 500 Internal server error

واقعا نمیفهمم مشکل از چیه!

آدرس سایت:

http://fashionstar1.ir/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حال حاظر که مشکلی نیست

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی نداره دوست عزیزم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میگم که صفحه اول بالا میاد فقط !

دیگه هیچی رو باز نمیکنه :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام سایتم چند روزیه که فقط صفحه ی اولش بالا میاد دیگه هیچی بالا نمیاد.... این ارورو میده: 500 Internal server error

واقعا نمیفهمم مشکل از چیه!

آدرس سایت:

http://fashionstar1.ir/

سلام اگر 500 Internal server error را دریافت میکنید

از سرویس ‫اشتراکی ‫با ‫منابع محدود ‫استفاده ‫میفرمایید ‫این ‫منابع ‫بسته به ‫هزینه ‫ای ‫که از ‫سمت ‫شما ‫تامین شده ‫به ‫شما ‫اختصاص داده ‫میشود. ‫در همه ی ‫سرویس ‫های ‫اشتراکی در ‫دنیا ‫محدودیت ‫منابع از جمله ‫فضا پهنای ‫باند ‫و ‫رم و ‫سی ‫پی ‫یو وجود ‫دارد .

‫ ‫در حال حاضر شما بیش ‫از ‫حد ‫مجاز و ‫مشخص ‫شده ‫برای سایت ‫شما ‫از ‫این منابع ‫استفاده میفرمایید یا باید سرویس خود را ارتقا دهید ،

ویا کد نویسی خود را بهینه تر نمایید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من الان از سرویسی استفاده میکنم که پهنای باندش چند برابر نیازمه... خود هاست گفت مشکل از برنامه نویسیه نه از خودشون... اگه بود میگفتن که ارتقا بدم...

چجوری بهینه تر کنم؟ لطفا کمک کنید من نیاز به کمک دقیق دارم تا رفع کنم مشکلو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صفحات داخلیتون خیلی کنده و به تایم اوت سرور می خوره

1. ممکنه ایراد از طرف سرور باشه که خودبخود رفع می شه

2. ممکنه اسکریپت مزاحمی در صفحات داخلی لود بشه (اگر در صفحات داخلی تبلیغات دارید موقتا حذف و چک کنید)

3. ممکنه یکی از افزونه هاتون مشکل داشته باشه (همه افزونه ها را غیر فعال کنید و یکی یکی فعالشون کنید تا به افزونه مشکل دار برسید)

4. ممکنه تصاویرتون بهینه نباشند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل یهو بوجود اومد... فک کنم بعد آپدیت چتد هفته پیش اینجوری شد... از کوئری نیست؟ من بلد نیستم... ولی افزونه تبلیغاتارو چک کردم مشکلی ندارن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

rewrite engine رو توی هاست فعال کنید و تست بگیرید . کد زیر رو بذارید خط اول .htaccess سایت .

RewriteEngine On

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد رو داشتم اما الان قرار دادم خط اولش... تووی هاست چجوری باید فعالش کردو تست گرفت؟!

الان که کد رو قرار دادم باز همونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمال این هم هست که سایتتون در حال فیلتر شدن باشه معمولا از وقتی یک سایت می ره تولیست فیلتر تا نامه اش به همه آی اس پی ها برای اجرای فیلترینگ برسه یه مدتی سایت اینجوری می شه

از طریق ساماندهی از باز بودن سایتتون مطمئن بشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت ثبت شده دز ساماندهی الانم دوباره چک کردم اونجام مشکلی نداره...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با قالب دیفالت وردپرس چک کنید

اگر به ادمین هم نمی تونید برید از پنل هاستتون پوشه قالبتون را تغییر نام بدید و بعد به ادمین برید و قالب دیفالت وردپرس را انتخاب کنید و تست کنید و نتیجه را بگید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد از پوسته دوهزارو سیزده استفاده کردم سایت سریع بالا میاد و مشکلی نداره.. پس مشکل از قالبه... حالا چه کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالبتون رایگانه؟

اگر رایگان نیست با فروشنده تماس بگیرید

اگر رایگانه لینک دانلودش رو از یک سایت معتبر مثل wordpress.org یا سایت طراح قالب بگذارید اینجا

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

https://newwpthemes.com/ianime-free-wordpress-theme/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول از همه برداشتن لینک سازنده از فوتر قالب رو غیر فعال می کنه

این قالب ظاهرا فایل زبان هم نداره

شخصی سازیش کردید؟ (منظورم بیشتر ترجمه در داخل خود پوسته است) اگر در فایلهای php فارسی نویسی کردید فایل functions.php تون رو زیپ کنید و بگذارید اینجا

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شخصی سازی شده ولی خیلی ضعیف

فایل رو براتون قرار دادم

functions.rar

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این فایل که ظاهرا سالمه اول یکبار با قالب دستکاری نشده تست کنید اگه سایت بدون مشکل باز می شد فایلهایی که شخصی سازی کردید را بفرستید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان که اون پوسته رو دارم نمیتونم خامش رو نصب کنم میگه موجوده!

منظورتون کدوم فایلها هستن که من قرار بدم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فولدر پوسته خام را باز کنید و در فایل style.css نامش رو تغییر بدید (مثلا بهش عدد یک اضافه کنید) و همون تغییر را در نام پوشه هم بدید و آپلود و نصبش کنید .

من نمی دونم چه فایلهایی رو بهشون کد اضافه کردید

به هرحال اگه ایراد از کدها باشه دو حالت ممکنه یکی اینکه پوسته خودش تابعی را داشته باشه که ورژن جدید وردپرس باهاش مشکل داره و یکی هم اینکه به پوسته کدی اضافه شده که جلوی لود صفحه رو می گیره باید هر دو مورد رو چک کرد و قدم به قدم رفت تا به مشکل رسید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نام فایل استایل رو که عوض می کنم دیگه توو پوسته شناسایی نمیشه... مثلا گذاشتم 1style.css بعد نوشت که پوسته شیوه نامه ای نداره و پوسته رو نمیشناسه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نام فایل استایل را عوض نکنید نام قالب در اولین خطوط فایل style.css نوشته شده اونرو تغییر بدید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عوض کردم اما باز همونطوریه استاد :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چاره ای نیست یااز قالب دیگه ای استفاده کنید یا کل پوشه قالب فعلیتون رو برام زیپ و از طریق پیام خصوصی ارسال کنید اگر فرصت کنم ایراد گیریش می کنم (قول نمی دم ولی اگر دیدم کار زیادی داره لا اقل راهنماییتون می کنم که چیکار کنید)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری