رفتن به مطلب

سوال مهم در مورد لینک دادن به سایر سایت ها

pouria7777

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من بخشی رو به سایتم اضافه کردم که آخرین شرایط فروش خودروها توش قرار میگیره که لازمه مثلا برای "اطلاعات بیشتر" به سایت خود شرکت لینک بدم. میخواستم ببینم راهی هست که لینک داده شه ولی خب به ضرر رتبه و اعتبار سایت خودم نباشه؟

ممنون

لینک به ارسال

می تونید از لینک های غیر مستقیم استفاده کنید. برای این کار افزونه های زیادی هستند که لینک های داخل برای سایت شما برای هر لینک ایجاد می کنند و بعد از وارد کردن اون لینک به آدرس مقصد ریدایرکت می شوید. برای مثال افزونه linker را میشه معرفی کرد.

لینک به ارسال

می تونید از لینک های غیر مستقیم استفاده کنید. برای این کار افزونه های زیادی هستند که لینک های داخل برای سایت شما برای هر لینک ایجاد می کنند و بعد از وارد کردن اون لینک به آدرس مقصد ریدایرکت می شوید. برای مثال افزونه linker را میشه معرفی کرد.

ممنون . یعنی با این کار دیگه توی رتبه سایت من تاثیر منفی نمیزاره؟

مثل این لینک درسته؟ http://mashinebartar.ir/go/kermanmotor-irfasales-aspx/

لینک به ارسال

نه تاثیر خاصی نداره, چون یک لینک هست مثل بقیه لینک های سایت شما فقط توجه داشته باشید که از nofollow برا این لینک ها استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...