رفتن به مطلب

مرتب سازی دسته های وردپرس بر اساس حروف الفبا A-z ، الف - ی 0-9

amin20100

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخام دسته های وردپرس رو بر اساس حروف الفبا دسته بندی کنم به این صورت که مثلا الف بیاد و دسته هایی که با الف شروع میشن زیردسته ش قرار بگیره

و همچنین حروف انگلیسی و اعداد رو هم ساپورت کنه ، کسی میدونه چجور میشه همچین کاری کرد ، در ضمن میخام این کار به طور اتوماتیک باشه ، ینی نمیخام مثلا بیام 32 تا حرف الفبا رو از داشبورد وردپرس به عنوان دسته بندی ایجاد کنم و بقیه دسته ها رو زیر دسته اینها قرار بدم

مرسی

لینک به ارسال

https://wordpress.org/plugins/a-to-z-category-navigation-widget/
https://wordpress.org/plugins/tags/alphabetical

لینک به ارسال

مرسی فقط فارسی ساپورت نمی کرد و یه سری مشکلات داشت که حلش کردم ، کداشو میذارم اینجا هرکی خواست استفاده کنه

function dropdown_list_categories() {
echo '<ul>';
global $wpdb;
$cc=0;
$calp = array('ا','ب','پ','ت','ث','ج','چ','ح','خ','د','ذ','ر','ز','ژ','س','ش','ص','ض','ط','ظ','ع','غ','ف','ق','ک','گ','ل','م','ن','و','ه','ی','0','1','2','3','4','5','6','7','8','9','A','B','C','D','E','F','G','H','I','J','K','L','M','N','O','P','Q','R','S','T','U','V','W','X','Y','Z');
for ($i=0;$i <= count($calp)-1;$i++){
$squery = "select t.term_id,t.name from ".$wpdb->prefix."terms t, ".$wpdb->prefix."term_taxonomy as tr where t.term_id = tr.term_id and tr.taxonomy = 'category' and t.name like '".$calp[$i]."%' and t.term_id";

$rs=$wpdb->get_results($squery);
if(count($rs)>0){
echo '<li>';
echo '<a href="#ul-'.$calp[$i].'">'.$calp[$i].'</a>';
echo '<ul id="ul-'.$calp[$i].'">';
foreach($rs as $rrr){
echo '<li><a href="'.get_category_link( $rrr->term_id ).'" title="'.$rrr->name.'">'.$rrr->name.'</a>';
echo '</li>';
}
echo '</ul>';
'</li>';
}else{
//echo '<a href="#" class="" id="char'.$calp[$i].'">'.$calp[$i].'</a>';
}
}
echo '</ul>';
}

ویرایش شده توسط amin20100
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...