رفتن به مطلب

طراحی ایکن برای اشتراک گذاری لاین فارسی

Milad Rafi

پست های پیشنهاد شده

سلام

قصد داریم ایکن های اشتراک گذاری لاین رو بومی سازی و فارسی سازی کنیم . برای همین به ایکن هایی نیاز داریم . این پست رو زدم که دوستان و عزیزانی که مایل هستند توی این کار مارو همکاری کنند طرح های مورد نظر خودشون رو طراحی کنند و قرار بدن و که توی سایت گذاشته بشه که مورد استفاده وبمستران ایرانی قرار بگیره

سایز های مورد نیاز :

60*36

20*78

20*20

30*30

40*40

سایز های دیگه هم طراحی کردید مشکلی نداره ولی حداقل طول و عرض 20 و حداکثر طول و عرض 80 باید باشه

درون طرح ها از لوگوی لاین و یا استیکر های لاین به همراه متن های فارسی " اشتراگ گزاری در لاین " و " اشتراک این مطلب در لاین" و " ارسال به لاین " و اگر هم متنی خودتون مد نظرتون هست استفاده کنید

نمونه هم میتونید اینجا مشاهده کنید : http://linefa.me/sha...r-site-on-line/

درضمن اسم افرادی که طرح هاشون در سایت گذاشته بشه به عنوان همکار و طراح ایکن ها ذکر میشه

ویرایش شده توسط Milad Rafi
لینک به ارسال

سلام ، فکر کنم این منبع به دردتون بخوره:

http://line.me/logo/en

که ذکر کرده ایجاد هرگونه تغییر در لوگوی لاین خلاف قوانین هست و در واقع محدودیت ها رو خیلی خیلی زیاد کرده.

لینک به ارسال

ممنون اقای زینلی. بله این لوگو هایی که خود لاین قرار داده رو دارم .

تغیراتی در ظاهر لوگو نیازی نیست انجام بدیم که کپی رایت رو نقض کنه . فقط یک متن فارسی به لوگوها افزوده میشه یا این که توی طراحی ها از لوگو ها استفاده میشه

خودم چند مورد درست کردم . این پست هم زدم که از طرح ها سلیقه های دوستان هم استفاده کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...