رفتن به مطلب

مشکل با بسته پارسی ساز !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب . اول از همه از توسعه دهندگان بسته پارسی ساز وردپرس پارسی کمال تشکر رو دارم و امیدوارم که موفق باشید .

قبلا در این افزونه یک مشکل عمده وجود داشت که مانع از نصب این افزونه ، حداقل برای بنده شده بود و در حال حاضر هم این تاپیک رو به این دلیل ایجاد کردم که بینم آیا این مشکل برطرف شده یا هنوز هم وجود داره ؟

از اونجاییکه اولا : بنده از وردپرس فارسی استفاده می کنم و هیچ وقت وردپرس انگلیسی رو نصب نکردم و ثانیا : برخی از ترجمه های فایل زبان وردپرس فارسی رو شخصی سازی کردم ، پس طبیعتا نیازی به ترجمه ی بسته ی پارسی ساز ندارم و فقط و فقط تاریخ شمسی این افزونه به کارم میاد .

قبلا این افزونه ، بعد از نصب و فعالسازی ، تمامی ترجمه ها رو بالاجبار تغییر می داد که قرار بود آقا مرتضی عزیز در آپدیت های بعدی ، این مشکل رو حل کنن و گزینه ای تعریف کنن که کاربر حق انتخاب داشته باشه و در صورت تمایل و نیاز ، از ترجمه ی این افزونه استفاده کنه .

می خواستم ببینم حالا که تقریبا چندماهی از وعده ی آقا مرتضی میگذره ، آیا این مشکل حل شده یا خیر ؟ یعنی میشه فقط از تاریخ شمسی این افزونه استفاده کرد و ترجمه رو استفاده نکرد ؟

ضمنا آیا افزونه جلالی ، هنوز هم با مشکل مواجهه و منابع زیادی مصرف میکنه و واسه سایت سنگینه ؟

امیدوارم خود آقا مرتضی پاسخ رو اعلام کنن .

موفق باشید و یا علی .

لینک به ارسال

سلام

بخش زبان در خود وردپرس قرار گرفته و از بسته ما حذف شده و تمرکز اصلی روی تاریخ وردپرس و الحاقات و افزونه های مهم هست.

از لحاظ مصرف منابع هم هنوز بهترین و سبک ترین افزونه هست. خودتون هم میتونید تست بگیرید ;)

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب .

بنده بسته پارسی ساز رو نصب کردم و خوشبختانه رضایت بخش بود و نسبت به نسخه های اولیه ، خیلی بهتر و کاملتر شده بود .

فقط دو مشکل داشت ، ( البته مشکل که نمیشه اسمشو گذاشت ) ، به عبارت بهتر دو ریزه کاری و ظریف کاری ، موقع استفاده از افزونه به چشمم خورد که اگه اینها هم حل بشه خیلی عالی میشه .

اولین موردی که به چشمم خورد ، بزرگ بودن کادرهای مخصوص گذاشتن تاریخ در بخش افزودن نوشته بود .

در بخش افزودن نوشته ، قسمت انتشار فوری ، وقتی روی ویرایش میزنیم ، کادرهایی که مخصوص تنظیم تاریخ و ساعت انتشار نوشته در نوشته های زمانبندی شده س یکم بزرگه ، طوریکه به دوخط رسیده ، در حالی که در افزونه جلالی ، کل کادرها در یک خط جا شده .

لطفا به عکس های زیر توجه کنید تا بهتر متوجه شید :

مربوط به بسته پارسی ساز وردپرس پارسی : post-3784-0-55090900-1430919915_thumb.pn

مربوط به افزونه جلالی : post-3784-0-57467800-1430919945_thumb.pn

دومین مورد هم مربوط به کادر ساعت و دقیقه ی دو افزونه س : در بسته پارسی ساز ، مثل پیش فرض وردپرس ، ساعت و دقیقه از سمت راست شروع شده ولی در افزونه جلالی به صورت صحیح اعمال شده و کادر ساعت سمت چپ و کادر دقیقه سمت راسته .

لطفا به این عکس ها هم توجه کنید :

مربوط به بسته پارسی ساز وردپرس پارسی : post-3784-0-99985700-1430920138_thumb.pn

مربوط به افزونه جلالی : post-3784-0-23727900-1430920163_thumb.pn

البته همونطور که در ابتدا هم عرض کردم ، این موارد مشکل محسوب نمیشه و فقط یه جور ریزه کاری به حساب میاد که اگه لطف کنید و اینها رو هم برطرف کنید خیلی خیلی عالی میشه .

در آخر هم یه خداقوت جانانه میگم به تمام عزیزان و خود آقا مرتضی که در تولید ، توسعه و بروزرسانی این افزونه نقش دارند .

موفق باشید و یا علی .

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت پیشنهاداتتون

حتما روی اون بخش کار میشه. جلالی بخش ویرایش سریع رو از روی افزونه ما کپی کرده!

برای اون بخش استایل اعمال می کنیم و بزرگتر شدن رو حل می کنیم همچنین مشکل چپ و راست بودنش هم حل میشه.

لینک به ارسال

بسیار ممنون بابت حسن توجهتون .

فقط ببخشید به عنوان سئوال آخر : آقا مرتضی عزیز ، تغییراتی که فرمودید رو کی اعمال می کنید ؟ به زودی منتظر اعمال تغییرات باشیم یا اینکه فعلا قصدش رو ندارید ؟

لینک به ارسال

برنامه توسعه بعدی داره طرح ریزی میشه

ولی قول خیلی زود خیر نمیدیم :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...