رفتن به مطلب

پرش صفحه به بالا در هنگام ویرایش هر حرف

sco1385

پست های پیشنهاد شده

دوستان!

من یک برگه در سایت تالار دارم که لیست تمام مقالات درباره دکتر شریعتی را در آن قرار میدهم.

http://taalaar.shand.../دکتر-شریعتی-3/

پس از مدتی اشکالی در این صفحه پیش آمد. این مشکل در هنگام ویرایش صفحه در قسمت مدیریت سایت است. و نه در هنگام نمایش. و از نظر نمایش اشکالی وجود ندارد.

در هنگام ویرایش، الان درقسمت آخر این صفحه،، وقتی می خواهم مثلا نام یک مقاله را وارد کنم یا مثلاً شماره یک پست را وارد کنم، برای هر حرف یا رقم، صفحه ده بیست خطی می پرد پائین‌تر و من باید اسکرول کنم به بالا تا حرف دوم را تایپ کنم یا عدد بعدی را بزنم.

امروز یک پست جدید ایجاد کردم و دیدم که اگر کدهای این صفحه شریعتی را در آنجا هم کپی کنم، پست جدید هم، باز همان مشکل را دارد!!!

جالب آنکه در پائینِ پائینِ صفحه، چندین خط خالی وجود دارد که نمی توان آن خطوط سفید را پاک کرد!!!

متاسفانه من ناچارم که هر روز با این برگه کار کنم و کدها و نامهای مقالات را وارد کنم و دیگر کلافه شدم.

فرض کنید بخواهم نام خودم را یعنی شروین ارشادیان را وارد کنم، هر "حرف" را که می زنم، صفحه می پرد، و من دیگر آن قسمت از متن در حال تایپ را نمی بینم، و با زدن حرف دوم، آن بخش دوباره دیده می شود، و باز با تایپ حرف سوم ناپدید می شود.

ضمن اینکه اصلا کیبورد در این صفحه، بسیار بسیار کند هر حرف را تایپ می کند، و اگر تند حروف را بزنیم، هنگ می کند، و مدتی طول می کشد تا "کره سر" دوباره چشمک بزند.

کدهای صفحه را در یک فایل ضمیمه کردم. خودتان یک پست ایجاد کنید و به پائین صفحه بروید، و اسم یک مقاله فرضی یا شماره پست را تایپ کنید. ببین چه اتفاقی می افتد.

من در قسمت دیداری کار نمی‌کنم و تنها در قسمت کد ویرایشگر کار می‌کنم.

من تعداد تگ‌ها را چک کردم و همه تگ‌ها زوج است و مشکل عدم توازن تگ وجود ندارد.

من از ورژن 4.2.1 استفاده می‌کنم. آخرین ورژن.

---------------

در فایرفاکس امتحان کردم.

در فایرفاکس مشکل تایپ وجود ندارد پس معلوم است که مشکل سرعت از کامپیوتر من نیست. و مشکل از کروم است. کش کروم و کوکی را هم کامل پاک کردم، و مشکل در کروم هنوز وجود دارد.

یک کار جدید انجام دادم.

یک برگه جدید درست کردم. مطالبِ کمی از این صفحه را در درون آن قرار دادم. دیدم نه مشکل پریدن هست و نه مشکل سرعت. به مرور ده خط ده خط به صفحه اضافه کردم. دیدم هم فضای خالی پائین صفحه رفته رفته اضافه می شود و هم، وقتی حجم صفحه از یک حدی بیشتر می شود، این پریدن هم زیاد می شود.

ظاهرا مشکل از محتوای صفحه نیست و افزایش حجم سببِ این پرش شده است.

--------

تمام افزونه ها را غیرفعال کردم، اما مشکل بالا پریدن ادامه دارد. کندی تایپ هم همچنین.

لطفاً راهنمایی کنید. صفحه دکتر شریعتی سایت من عملاً از کار افتاده است.

فایل محتوای کدها ضمیمه شده است

عکس قسمت سفید را هم ضمیه کردم.

shariati_94_02_12.rar

post-7158-0-08863100-1430919094_thumb.pn

ویرایش شده توسط sco1385
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...