رفتن به مطلب

شخصی سازی تابع زمان در فایل single.php

پست های پیشنهاد شده

با سلام . ببخشید در سایت من در فایل single.php تابع زمان به شکل زیره :

<?php the_time( get_option('date_format') ); ?>

میخوام این تابع رو در همین فایل شخصی سازی کنم ولی نمیدونم چه جوری میشه اینکارو کرد؟

میخوام خروجی تابع زمان در فایل سینگل به شکل زیر دربیاد

1 مهر 94 | 17:00

امکانپذیره ؟

لینک به ارسال

<?php the_time( 'j F Y | G:i' ); ?>

خدا خیرتون بده. کاملا جواب داد. فقط ببخشید یه سئوال دیگه : اگه بخوام به جای : 1 مهر 94 بشه : 94/7/1 ، کد بالا چه تغییری میکنه ؟ ضمنا آیا امکان گذاشتن ثانیه هم هست ؟ مثلا بشه :17:00:40

لینک به ارسال

البته

<?php the_time( 'Y/m/j | G:i:s' ); ?>

لیست کامل قالب بندی تاریخ و زمان : https://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time

ویرایش شده توسط amin20100
لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

عذرخواهی می کنم که این تاپیک رو مجدد آوردم بالا .

آخه یه سئوالی واسم پیش اومد و گفتم ببینم آیا امکان پیاده سازیش در وردپرس هست یا خیر ؟

در برخی از سایتها به دو شیوه ی متفاوت تر زمان و تاریخ رو نشون میدن .

اولین شیوه : بر حسب امروز و دیروز و ...

توضیح : به این شکل که مثلا مدیر سایت یه مطلب رو امروز منتشر می کنه و بعد در سایت تاریخ انتشار رو به شکل رو به رو می زنه : انتشار : امروز | ساعت 17:24 و اگه یک روز از مطلبی که امروز منتشر کرده بگذره میزنه : انتشار : دیروز | ساعت 17:24 و از روز سوم به بعد به صورت تاریخ میزنه : انتشار : 94/03/14 | ساعت 17:24

دومین شیوه : بر حسب دقیقه و ساعت و ...

توضیح : به این شکل که مثلا مدیر سایت یه مطلب رو امروز منتشر می کنه و بعد در سایت تاریخ انتشار رو به شکل رو به رو می زنه : انتشار : 1دقیقه قبل یا 1ساعت قبل و این تا 24 ساعت ادامه داره و بعد از گذشت 24 ساعت و در روز بعد میزنه : انتشار : دیروز | ساعت 17:24 و بعد از روز سوم هم به صورت تاریخ می زنه : انتشار : 94/03/14 | ساعت 17:24

آیا پیاده سازی این دو شیوه در وردپرس امکانپذیره ؟ و اینکه اگه لطف کنید و توضیح بدید ممنون میشم .

بازهم عذرخواهی میکنم که تاپیک رو آوردم بالا .

لینک به ارسال

عذرخواهی می کنم که این تاپیک رو مجدد آوردم بالا .

آخه یه سئوالی واسم پیش اومد و گفتم ببینم آیا امکان پیاده سازیش در وردپرس هست یا خیر ؟

در برخی از سایتها به دو شیوه ی متفاوت تر زمان و تاریخ رو نشون میدن .

اولین شیوه : بر حسب امروز و دیروز و ...

توضیح : به این شکل که مثلا مدیر سایت یه مطلب رو امروز منتشر می کنه و بعد در سایت تاریخ انتشار رو به شکل رو به رو می زنه : انتشار : امروز | ساعت 17:24 و اگه یک روز از مطلبی که امروز منتشر کرده بگذره میزنه : انتشار : دیروز | ساعت 17:24 و از روز سوم به بعد به صورت تاریخ میزنه : انتشار : 94/03/14 | ساعت 17:24

دومین شیوه : بر حسب دقیقه و ساعت و ...

توضیح : به این شکل که مثلا مدیر سایت یه مطلب رو امروز منتشر می کنه و بعد در سایت تاریخ انتشار رو به شکل رو به رو می زنه : انتشار : 1دقیقه قبل یا 1ساعت قبل و این تا 24 ساعت ادامه داره و بعد از گذشت 24 ساعت و در روز بعد میزنه : انتشار : دیروز | ساعت 17:24 و بعد از روز سوم هم به صورت تاریخ می زنه : انتشار : 94/03/14 | ساعت 17:24

آیا پیاده سازی این دو شیوه در وردپرس امکانپذیره ؟ و اینکه اگه لطف کنید و توضیح بدید ممنون میشم .

بازهم عذرخواهی میکنم که تاپیک رو آوردم بالا .

یه نگاهی به این لینک بندازید ، تنها اشکالش اینه که دیگه از روز سوم به بعد تاریخ نمیزنه :

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/human_time_diff

لینک به ارسال

يه نگاهي به اين لينک بندازيد ، تنها اشکالش اينه که ديگه از روز سوم به بعد تاريخ نميزنه :

https://codex.wordpr...human_time_diff

خيلي ممنون ولي اين شيوه رو قبلا در يکي از سايتهاي فارسي ديده بودم . با اين شيوه بعد از روز سوم ميزنه مثلا : 3روز پيش ، 4روز پيش و الي آخر که متأسفانه اين مد نظرم نيست .

يعني امکان پياده سازي دو روش بالا روي وردپرس وجود نداره ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...