رفتن به مطلب

سوال در مورد سئو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک سایت 7 زبانه طراحی کردم که البته از ورد پرس شبکه در اون استفاده نشده و هر سایت بصورت مستقل در یک پوشه و نه ساب دامنه نصب شده ، بصورت زیر :

www.sait.com

www.sait.com/fa

www.sait.com/ru

www.sait.com/ar

و...

سئوال:

1- آیا برای هر کدوم از این سایت ها باید افزونه سئو بصورت مستقل نصب بشه و یا فقط روی سایت اصلی کافیه؟

2- برای ایندکس در گوگل چی؟ برای هر سایت باید چداگانه در کوکل وبمستر ریجیتر بشه ؟

3- و بقیه موارد از این دست ... الکسا ... یا هو ...

« البته خودم فکر میکنم چون سایت ها مستقل هستند باید برای هر کدوم بصورت مستقل موارد بالا را در نظر گرفت اما مطمئن نیستم . نظر شما چیه؟»

ممنون

لینک به ارسال

سلام ! این سوال منم قبلا داشتم ! جواب خوبی پیدا نکردم ! افزونه سئو که رو همه نصب کنید !

مورد بعدی رو شک دارم ولی چون رو فولدر نصب کردین جزو سایت اصلی حساب میشه و فک نکنم نیازی باشه واسه هر کدومش جداگانه ثبت کنین ! اگه ساب دامین بود به نظرم منطقی تر بود واسشون بریم دوباره سایت ثبت کنیم چون از شاخه اصلی سایت جدا بودن ! ی چیزی هم یادمه اون موقع اومدم ی سایت با یک زیر شاخه رو به گوگل معرفی کنم واسه جفتش ی کد را واسه شناسایی داد !

نظر بقیه هم باید جالب باشه !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...