• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
mj.akbari

باز نشدن پنل مدیریت

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان

وردپرس رو نصب کردم ولی قسمت مدیریتش اینطوریه.. هرکاری کردم درست نشد..

کار ضروری هم دارم.. اگر از دوستان کسی اطلاع داره کمک کنه لطفاً

با تشکر

تصویر هم ضمیمه شدهpost-10062-0-62042100-1431025251_thumb.j

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه چيزهايى رو بگم؟

Honarkhaneh.com

ویرایش شده در توسط mj.akbari
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ظاهرا درست نصب شده البته ممکنه بخاطر تایم اوت سرور هم استایلهاتون لود نشده باشند

صفحه را با ctrl+f5 رفرش و چک کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه بار بروز رسانی دستی کنید - احتمال میدم قالب یا افزونه هاتون در این امر دخالت داشته باشند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shimasgs
      با سلام و احترام.
      ببخشید من برای قالب آماده ای، پنل مدیریت پوسته وردپرس نوشتم. برای آپلود عکس دوست داشتم به جایه این که کاربر بره از تو رسانه ها عکس آپلود کنه و آدرسش رو بیاد تو تکست باکس کپی کنه، تو همین جا روی دکمه آپلود بزنه و پنجره ی افزودن پرونده چند رسانه ای براش باز بشه. من خیلی تو سایتای مختلف گشتم اما همچنان کار نکرد، ممنون میشم کمکم کنید.
      کد جی کوئری که برای آپلود فایل نوشتم به این صورته:
      jQuery(document).ready(function($){ var custom_uploader; $('#logo_button').click(function(e) { e.preventDefault(); //If the uploader object has already been created, reopen the dialog if (custom_uploader) { custom_uploader.open(); return; } //Extend the wp.media object custom_uploader = wp.media.frames.file_frame = wp.media({ title: 'Choose Image', button: { text: 'Choose Image' }, multiple: false }); //When a file is selected, grab the URL and set it as the text field's value custom_uploader.on('select', function() { attachment = custom_uploader.state().get('selection').first().toJSON(); $('#logo').val(attachment.url); }); //Open the uploader dialog custom_uploader.open(); }); }); فولدر قالب سایت به همراه فایل  تنظیمات قالبم رو در ضمیمه هم می ذارم.
      با تشکر.
      theme_options.rar
      twentysixteen.rar
    • توسط runy
      سلام
      سایت ما بعد از انتقال دیتابیس به هاست جدید قسمت ادمین پنل یا همون صفحه پیشخوان از کار افتاده است و وارد پیشخوان نمی شود.
      مشکل از چی میتونه باشه ؟
      http://dataspeed.ir/

• توسط esmaeil.am
      با سلام من یک قالب از سایت rtl خریداری کردم و به پشتیبانی اون قالب گفتم که نصبش کنه بعد از نصب وقتی login میکنم نوار پیشخوان توی وب سایت باز میشه ولی وقتی روی گذینه پیشخوان کلیک میکنم وارد بخش پیشخوان نمیشه لطفا هرکی میتونه کمکم کنه برسی کنه
    • توسط عمارگراف
      سلام دوستان
      وقتتون بخیر
      یه سوالی که قبلا نوع دیگریش برام مطرح بود و الآن به یه نیاز جدید برخورد کردم.
      میخوام یه صفحه ایجاد کنم مثلا به این آدرس :
      www.mysite.com/admin.php
      یا هرچیز دیگه ای!
      بعد داخلش هر بخش از پنل مدیریت رو که خواستم قرار بدم.مثلا فقط بخش "نوشته ها" رو بذارم و "رسانه ها" و "دیدگاه ها".بقیه قسمتها اصلاً نباشه.
      حالا هدف از این کار چیه :
      1-جلوگیری از سردرگمی یا احیاناً گند زدن مشتری توی سایت خودش!
      2-شخصی سازی مدیریت برای راحتی و شیک شدن کار.
      یه جورایی میخوام وقتی سایت رو به مشتری تحویل میدم اصن معلوم نباشه وردپرسه.نه اینکه بخوام بپیچونما.اما خودتون بهتر میدونید اگر بهترین طراحی رو هم انجام بدین اما مشتری ارزش ار رو نفهمه و ببینه وردپرسه شروع میکنه به گفتن این جملات : "وردپرس که رایگانه...کار رو راحت کردین...چیز سختی نیست...همش که آماده است..."
      امیدوارم خوب توضیح داده باشم.
      ممنون
      *ای کاش میشد مِنشِن زد*
      یا علی
    • توسط jay-rch
      با سلام
      میخوام وقتی کسی در وردپرس عضو بشه به جایی دیگر بره یعنی همون پرئفایلش باشه اما صفحه ای که من تنظیم کردم بره و صفحه ادمین همون پنل وردپرس باشه اما برای یوزر ها پنل تغییرات داشته باشه شکل و شمایل و غیره
      چه باید بکنم؟؟
      یا برای هر کدام یه صفحه ورودی داشته باشه؟آیا شدنی است؟
      بعد از ورود پیغام هایی از سمت مدیر دریافت کند
      یه جور ایندباکس داشته باشه در پنل وردپرسش
      سوال بعد
      پیغام هایی که داده ببینه مثل مثلا تیکت ها
      تلفیقی از اینها ممنون میشم