رفتن به مطلب

مشکل عنوان ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یه مشکل در بخش عنوان ها دارم از افزونه all in one برا سئو استفاده میکنم وقتی عنوان رو داخل این افزونه وارد میکنم سایت های تست کننده سئو اصلا عنوان سایت رو نمیتونن پیدا کنن چه جوریاست؟

یه سوال مهمترم دارم اینکه من خودم واسه هر پست که ارسال میکنم توضیحات و عنوان رو در قسمت سئوی افزونه وارد میکنم اگه در صفحه اصلی افزونه توضیحات رو پر کرده باشم مشکلی نیست؟منظورم اینه که وقتی واسه هر پست توضیحات رو هنگام ارسال مطلب پر میکنم نیازی به استفاده از قسمت توضیحاتی که افزونه در قسمت تنظیماتش گفته پر کنید هست؟

ویرایش شده توسط saman-25
لینک به ارسال

توضیحات تنظیمات افزونه توضیح سایته و توضیح هر مطلب هم توضیح مربوط به اون مطلب

منظورتون چیه که سایتهای تست کننده سئو عنوان را پیدا نمی کنند؟

لینک به ارسال

منظورم اینه که .وقتی توضیحات و عنوان سایت رو در قسمت های مشخص شده در افزونه سئو وارد میکنم سایت های تست کننده سئو وقتی سایت رو انالیز میکنند میگن عنوان و توضیحات وجود نداره فقط وقتی عنوان رو پیدا میکنن که عنوان و توضیحات رو در خود قالب وارد کنم که اون موقع هم در قسمت هدر سایت در تمام صفحه با یه فنوت بزرگ نشون داده میشه هر کاریم کردم پنهان نشد دوستانم گفتن پنهان نکنی بهتره حالا موندم باهاش چیکار کنم

مثلا الان عنوان و توضیحات رو توی افزونه وارد کردم ولی نگاه کنید usofts.ir

ویرایش شده توسط saman-25
لینک به ارسال

معذرت میخوام هی پست رو خودم ابدیت میکنم اخه هر چقدر دارم باهاش ور میرم یه مشکل درست میشه یکی دیگه پیدا میشه الان عنوان سایت و توضیحات سایت رو درست کردم ولی مشکل اینجاست که عنوان سایت رو نزدیک 50 کاراکتر وارد کردم در حالی که عنوان رو 110 کاراکتر نشون میده چرا؟عنوان رو هم h1 حساب نکرده در حالی که عنوان رو اگه تو قالب بزارم H1 حساب میکنه

ویرایش شده توسط saman-25
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...