رفتن به مطلب

مشکل نشان ندادن عکس محصولات

maryam-gh

پست های پیشنهاد شده

سلام ! به انجمن خوش آمدید !

من سوالتون دقیق نفهمیدم ! ولی برای گذاشتن عکس محصول توی صفحه افزودن محصول توی ستون سمت چپ نوشته تصویر شاخص این عکس محصول میشه که باید اینجا عکس معرفی کنید !

زیر همین تصویر شاخص هم گالری تصویر محصول هست که اگه بخواین ی محصول بیشتر ی دونه عکس داشته باشه بقیه عکس ها رو توی گالری اضافه کنید .

لینک به ارسال

تنظیمات صفحه با تنظیمات خود وردپرس فرق داره ها ! تنظیمات صفحه تو هر صفحه ای از مدیریت باشید اون بالا بالا چسبیده که به صورت کشویی باز میشه .... ! این گفتم ی وقت اشتباه نرفته باشید تو تنظیمات خود وردپرس !

خوب اگه اونجا نبود گزینه تصویر شاخص این کارو بکنید :

قالبتون رو به قالب پیش فرض تغییر بدین مث قالب 2015 ! بعد دوباره صفحه افزودن محصول رو چک کنید ! احتمالا قالبتون تصویر شاخص پشتیبانی نمیکنه !

لینک به ارسال

اخه اطلا همچین گزینه ای نداره

اگه باکس تصویر شاخص وجود نداره بالای صفحه ای که میخواهید محصولی رو اضافه کنید نوشته تنظیمات صفحه کلیک کنید تصویر زیر میاد تیک تصویر شاخص رو بزنید تا باکس ش نمایش داده بشه

تصویر نمونه در لینک زیر

https://www.dropbox.com/s/t3mkvjstvsk2ppz/Screenshot%20from%202015-05-08%2020%3A25%3A22.png?dl=0

ویرایش شده توسط thismoment
لینک به ارسال

به احتمال زیاد از پوسته ای استفاده میکنید که تصاویر شاخص رو پشتیبانی نمیکنه ، از یه پوسته استاندارد استفاده کنید یا کد زیر رو به functions.php قالبتون اضافه کنید :

add_theme_support( 'post-thumbnails' );

لینک به ارسال

این مشکل از چن تا چیز میتونه باشه :

1. هم وردپرس و هم ووکامرس رو به آخرین ورژن آپدیت کنید.

2. مشکل حل نشد ؟ موقتا از پوسته "دو هزار و پونزده" ( پیشفرض وردپرس استفاده کنید )

3. بازم حل نشد؟ افزونه هایی که مرتبط با ووکامرس هستند رو موقتا غیر فعال کنید ( معمولا افزونه های yith باعث این مشکل میشن )

4. از این کد تو functions.php استفاده کنید:

add_theme_support('post-thumbnails', array('post', 'page', 'product'));

انشالا که یکی از این 4تا جواب بده

لینک به ارسال

راستی از پلاگین WPML استفاده نمیکنید؟

کدرو که گذاشتم دیگه هیچ صفحه ای رو نمیتونم باز کنم !!

با استفاده از ftp برید به مسیر قالب و از اونجا کد رو پاک کنید

لینک به ارسال

خب الان نه میتونم سایتو باز کنم نه wp-admin

ftp که نیازی به wp-admin ندارید ، یه نرم افزار مدیریت ftp مثل filezilla دانلود کنید ، وارد فایل های سایتتون و از اونجا فایل functions.php رو ویرایش کنید

لینک به ارسال

متاسفانه ارور های پی اچ پی تون خاموشه ، یه بار کلا functions.php رو خالی کنید یا کدهای زیر رو بذارید اولش :

ini_set('error_reporting', E_ERROR);
ini_set('error_reporting', E_ALL);
ini_set( 'display_errors', 1 );

لینک به ارسال

اگه یه دسترسی به ftp برام تو خصوصی ارسال کنید شاید بتونم مشکل رو حل کنم

لینک به ارسال

در حال حاضر سایتتون این ارور رو میده :

<br />
<b>Fatal error</b>: Call to undefined function cloudfw_get_option() in <b>/home/didebanf/public_html/wp-content/themes/envision/page.php</b> on line <b>7</b><br />

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...