رفتن به مطلب

مشورت جهت راه اندازی یک کسب و کار موفق اینترنتی

M.Hajloo

پست های پیشنهاد شده

درود بر تمام عزیزان

دوستان راستش من خیلی سال هست که توی اینترنت فعالیت دارم اما هیچ وقت نتونستم به خوبی ازش درآمد کسب کنم و ...

چند وقتی توی کار گرافیک و ... بودم که اصلاً خوب نبود . بعدش چون تخصصی توی زمینه ستلایت و ... داشتم 1 انجمن زدم و حسابی هم معروف شد و ... اما خوب چون غیز قانونی حساب میشد زیاد نتونستم دوام بیارم و ...

بعد زدم تو خط مجله اینترنتی و قالب اختصاصی با مطالب اختصاصی داشتم و ... اما بازم به دلیل سرمایه دار بودن بیشتر همکارا تو این زمینه و انجام دادن تبلیغات گسترده پاپ آپ و ... تا 1 حدی تونستم پیشرفت کنم و کشیدم کنار

و ار اونجایی که شدیداً به داشتن 1 سایت خیلی خوب از قدیم آرزو داشتم و هیچ جوره نمیتونم بخیال اینترنت بشم و... دوباره تصمیم گرفتم شروع به فعالیت کنم

اینبار میخوام هزینه بیشتری بکنم اما نمیدونم تو چه زمینه ای فعالیت داشته باشم که درآمد خوبی هم داشته باشه و واسه این داستان میخوام تقریباً 15-20 میلیون کنار بزارم

حالا از شما عزیزان که میتونین بهم مشاوره بدید درخواست دارم کمکم کنید و 1 راهی جلوی پای من بزارید

سپاسگذارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...