رفتن به مطلب

پلاگین هام مشکل دارن ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

دوستان لیست پلاگین های من ایناس :

اکیسمت

DB Cache Reloaded Fix

Dynamic Image Resizer

Hyper Cache

Optimize DB

Remove Script & Stylesheet Versions

وردپرس ايمن

Smilies Themer

Smilies Themer Toolbar

Use Google Libraries

WP-CMS Post Control

WP-Optimize

WP-PageNavi

WP-PostViews

WP Smush.it

wp-polls

دوستان به نظرتون کدوم از پلاگین های بالا کلا نیازی نیست باشه ؟ یا چه پلاگین هایی نیازه باشه تا سرعت و فشار سرور رو پایین بیاره ؟

به نظرتون باید پلاگین دیگه ای نصب کنم تا فشار رو کم تر کنه ؟

پیشنهادات خودتون رو بگید ..

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

WP-Optimize و Optimize DB کارشون مشابه همه و میتونین یکیشونو حذف کنین. در کل کار Optimize‌ کردن دیتایس رو میتونین ماهی یکبار از طریق phpmyadmin انجام بدین نیازی به افزونه هم نیست.

پلاگین WP-PostViews یه وقتی در مورد فشار غیرمتعارفش صحبت زیاد بود البته الانش رو نمیدونم و اونقدر هم نباید باشه که مشکل اساسی بحساب بیاد.

لینک به ارسال

این موارد پلاگین های ضروری نیستن به نظرم :

Smilies Themer

Smilies Themer Toolbar

Use Google Libraries

اکیسمت

البته به استفاده خودتون هم مربوط میشه ولی در حالت کلی اینها کاربرد همگانی ندارند.

لینک به ارسال

ممنون newbie عزیز .. در مورد اون post view پلاگین بهتری هست که استفاده کنم پست ها رو شمارش کنه ؟ اگه زیاد فشار نمیاره بیخیال بشم ؟

در مورد Smilies Themer

Smilies Themer Toolbar هم برای ارسال شکلک لازم میشه ! اکسیمت هم از ورود اسپمر ها جلوگیری میکنه پس نیازه به نظرم . اون use googel هم تو این سایت خوندم به درد میخوره :

http://www.newbie.ir/1389/11/use-google-libraries-for-wordpress/

جناب newbie پلاگین دیگه ای نمیخواد نصب کنم ؟ الان به نظرتون همه چی مناسبه ؟

لینک به ارسال
ممنون newbie عزیز .. در مورد اون post view پلاگین بهتری هست که استفاده کنم پست ها رو شمارش کنه ؟ اگه زیاد فشار نمیاره بیخیال بشم ؟

نه متاسفانه چیزی سراغ ندارم اما فکر نمیکنم فشار خیلی زیادی داشته باشه.

پلاگین دیگه ای نمیخواد نصب کنم ؟ الان به نظرتون همه چی مناسبه ؟

Hotfix

Seo Friendly Images

لینک به ارسال

در تاپیک زیر در بخش اول کد میتونید ازش به عنوان نمایش تعداد بازدید استفاده کنید.

پربازدید ترین مطالب

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...