رفتن به مطلب

مشکل با کپی معادلات ریاضی در وردپرس

mamadco

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه مشکل اصاب خورد کن دارم :D

والا قراره یه سری مقالات ریاضی رو از فایل ورد کپی کنم به وردپرس اما مثه اینکه معادلات ریاضی در وردپرس یا حتی نوت پد خونده نمیشن ، یه افزونه هم هست که باهاش معادلات ریاضی رو تاپ میکنیم اما اونطوری خیلی طول میکشه چیکار کنم که با کپی کردن داخل وردپرس بتونه بخونتشون مرسی

یه نکته رو هم بگم وقتی تو وردپرس کپی میکنم ریاضی رو به صورت linear میاره که من میخوام professional بیاره که نمیشه :D

ویرایش شده توسط mamadco
لینک به ارسال

سلام ، چه نوع معادله هست مگه؟

از طریق ویرایشگر متن (که HTML میپذیره) معادلات رو توی textarea قرار بدید.

لینک به ارسال

ممنون مهندس همنطور که گفتم نمیخوام از اول دوباره فرمولا رو بنویس ، فرمولا قبلا تو ورد نوشته شده دیگه نمیخوام بنویسمشون :D دنبال راهی هستم که بتونم اونا رو کپی کنم :(

لینک به ارسال

اگر به وسیله فلش های ورد و... نوشته شده باشن که فکر نکنم بشه انتقالشون داد (حالا شما یه سری از این نرم افزار های Word To HTML رو آزمایش کن)

راستی از خود ورد به صورت Web Page (.html) نصبش کن ببین چه شکلی ذخیره اش میکنه همون ها رو کپی پیست کن...

شایدم بتونی به وسیله replace یه سری از کنش های ریاضی رو (مثل ×) به \(\alpha+\beta\geq\gamma\) تبدیل کنی و از پلاگین زیر استفاده کنی...

https://wordpress.org/plugins/latex/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...