رفتن به مطلب

معیار انتخاب هاست ...

sos

پست های پیشنهاد شده

سلام آقا مرتضی . میدونم شاید اشتباه کردم این تاپیک رو زدم اما هرچی فکر کردم دیدم نمیشه تون تاپیک انتخاب هاست مطمئن اینو بزنم .

من کل 10 صفحه اون تاپیک رو خوندم نتیجه شد این :

------------------------------------------------------------------------------

1 .اگر پول درست و حسابی دارید ایران هاست و هاست دی ال بهترین هستند !

اگر سطح متوسط میخواین پردیس و نت افزار خوب هستند !

3. ولی به نظرم mehrhost و mihanwebhost قیمتهاشون واقعاً مناسب تره البته وجدانا و انصافا پشتیبانی mihanwebhost مناسب تره

4. من از میهن هاست (البته اونی که برای میهن دانلوده و دفتر اون رشته ) زیاد راضی نیستم توو دامین آی آز مشکل زیاد داره

5. آقا برای وردپرس سرورپارس هم هاست های خوبی داره و هم با قیمت های خوب

6. نظر من میهن وب هاست قیمت خوب و هشتمین هاستینگ ایرانی

7. در مورد هاست های داخلی من ایران هاست رو قبول دارم.

8. از سایت های خارجی هم iweb و leaseweb خدمات خیلی خوبی ارائه میکنن.

9. اگر امکان تهیه هاست یا سرور در خارج کشور رو دارید می تونید از

http://site5.com استفاده کنید!

10 . سایت ایران سرور (iranserver.com)

11. نت افزار نرید .چند نمونه مشکل ، مشاهده شده .هاست دی ال گویا بهتره اما ...میهن وب هاست بدک نیست البته کمی توابع پی اچ پی رو زیاد محدود کرده .

راستی هاست ایرانی faraso.org هم خوبه

13. از میهن وب هاست که خیلی بد دارند میگند

14. من پیشنهاد می کنم از هر کجا می گیری از سرور پارس نگیر چون دیروز از ساعت 4 بعد از ظهر سایتم بالا نمی امد تا ساعت 12 که بودم هنوز هیچی نشده بود زنگ میزدم تیکت می زدم هیچ کس نبود جواب بده هر کجا خواستی بگیر سرور پارس بکش بیرون از سرت

15. دوست عزیز من حدود 1 سال هست که هاست میهن وب هاست دارم تا الان مشکلی اصلا نداشت با مدرک و دلیل بگید مشکل دارند.

16.

آلما هاست هم گزینه‌ی خوبیه. سروراشون تو انگلیسه و پینگ خوبی داره. وردپرس بهینه‌ای داشته باشین موردی با بازدید بالا براتون پیش نمیاد. میتونین باهاشون صحبت کنین و شرایط سایتتونو بگین تا با اطمینان از سرویسشون استفاده کنین.

17. هاست تک www.hosttak.ir

18. ده ها هاست امتحان کردم نت افراز واقعا محشر تره عالیست

19. فقط باید من هم یک نظر بدم که از میهن وب هاست استفاده نکنید! چون هر 2 ماه یکبار یک مشکل پیدا میکنه

mihanwebhost.com 20. قیمت های معقولی داره. تجربه ی خود من هم این بود که در راه اندازی یک سایت مشکلی نداشتم و نیاز به پشتیبانی هم با سرعت معقولی رفع میشد.

21. ببخشید دوستان ایران هاست شهرت دارد یا هاست ایران یعنی کدام معروف تر است؟

22. آقا من از irhostco.com هاست دارم.سایتای بزرگیم روش هست.خیلی ازش راضیم

23. www.tehranhost.com

www.ashiyanehost.com

24. من قبلاً میهن وب هاست بودم(که سی پنل داره)حالا چند هفته است که رفتم روی ایران سرور(که دایرکت ادمین داره)انصافاٌ این چند هفته هم خودم خیلی اذیت شدم هم تیم iranserver را خیلی مزاحمشون شدمهنوز هم مشکل دارم

25. ولی مهرهاست را هم یک تجربه ای داشته ام بخاطر پشتیبانی غیر دلچسب قیدشو زده بودم

26.

سرور پارس هم عالی و خوب هست . من 3 تا سایت روی سرورهاشون دارم .

27. شرکت دزد و کلاهبردار در ایران میهن وب هاست سایت ها رو می بنده و تهدید می کنه و یک ریال پول هم به کسی نمی ده

28. از وندا هاست بگیرید . پشتیبانیش واقعا عالیه . و هم سرعتش در ضمن سرورش برای فرانسه هستش. vandahost.net

29. من اینو معرفی میکنم چون مال خودمه www.hosttak.irنمایندیگی هستم خودم مدیر سرور نیستم

30. به نظر من بهتره از هاستينگ هاي خارجي تهيه كنيد چون هم ارزون تره هم پشتيباني عالي داره !hostgator انتخاب خوبي ميتونه باشه !

31. اگه ميزباني واسه وردپس ميخاي ؛ اينها ميتونن بهترين انتخاب باشن:1- هاست دي ال2- نت افراز

اول اينكه سراغ ويستا هاست نريد ! مثلا هاست دانلود شون هم امكاناتش رو محدود كردن در حدي كه ليچر هم غير مجازه !!!

دوم ايران پيج كه هاستش از ايكس ال هاستينگ هست ولي سرورش صرفاً 4 سي پي يو داره و به هيچ وجه براي سايت هاي يه كم سنگين مناسب نيس!

سوم پرديس هاستينگ ، كيفيت و اپتايم خوبي داره و تقريبا راضي كننده اس و مثلا سرورش 16 تا سي پي يو داره كه حجم خوبي هم به كاربراش اجازه ميده مصرف كنند ... البته گاهي دان تايم طولاني براي سايت تون ميتونه داشته باشه ! مثلا 2 روز !

چهارم شاتل هاست كه انصافاً هاست خوبي داره و راضي كننده است و اپتايم بالايي هم داره براي سايت هاش .. ولي گاهي سرور لودش بيش از تعداد سي پي يو ميشه كه اين سرعت سايت رو مياره پايين ...

32. من به شما Irpowerweb.com را توصیه میکنم

33. معمولی هم بخواید : parsvps.co

-------------------------------------------------------------------------------------------

یکی میگه این خوبه اون یکی میگه بده

ازطرفی از کجا معلوم که خود صاحبان هاستا نیان و هاست خودشونو تبلیغ کنن یا هات دیگری رو محکوم ...

وقتی که با این هدف میام اون تاپیک رو میخونم بیشتر گیج میشم تا مطمئن.

شاید اگر نظر سنجیی بود بهتر میشد تصمیم گرفت اما

اون تاپیک شاید با نتایج جستوجوی گوگل که میزنی فرقی نداشته باشه .

من خیلی دارم دنبال هاست میگردم دلیلشم لود وردپرس هست .

میخوام اینجا الگوی انتخاب هاست خوب رو بگید به هیچ هنوانم اجازه ندید هاست معرفی کنن وگرنه میشه همون تاپیک ...

سرور اختصاصی هزینه ی بالایی داره برای شخصی که نمیخواد کار اقتصادی انجام بده براش اصلا نمی صرفه .

سرور مجازی هم که اصلا نمیدونم چیه آیا میشه وردپرس روش نصب کرد یا کنترول پنلش سی پنل هست یا اونم مشکل لود سرور میخوره

هاست اشتراکی هم که گفتن که برای وردپرس جواب نمیده

هیچ استانداردی هم که نیس که بشه باهاش قیمت ها رو گفت و مقایسه کرد .

مثلا یک هاست میگه 200 مگ با پهنای باند 8 گیگ یک ساله 10000

یکی میگه 500 مگ با پهنای باند نامحدود ( میدونم که نامحدود وجود نداره معمولا 10نرابایته ) 22000

یکی دیگه میگه 500 مگ و 10 گیگ پهنای باند 15000

....

بخوام همه رو لیست کنم خودتون میدونید تا کجا طول میکشه ....

واقعا چه معیارهایی رو باید پیدا کرد ...

مثلا هاستایی که از هتزلر آلمان گرفتن قیمتشون نسبت بهپهنای باندشون کمتر ه در مقایسه با دیگران.

خلاصه معیار بدید ...

هاست خارج هم که فکر نکنم بشه دیگه خرید چون تحریم هستیم یا اصلا اگر من مبتدی بخوام بخرم چطور باید اقدام کنم منظورم هزنیشه

ویرایش شده توسط sos
لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز یه معیار اصلی اینه که تحقیق کنی ببینی مدت فعالیت جایی که میخوای ازش هاست بگیری چقدر هست

دوم اینکه حداقل 5 تا از مشتریاشو آدرس سایتشو بگیری و بری ازشون سوال کنی

سوم اینکه توی انجمن های مختلف بگردی و ببین تا حالا مشکلی بوده یا نه چون اکثرن مشتری ها اگر مشکلی باشه میرن تاپیک میزنن

بعد اینکه قبل از خرید ثبت نام کنید تو سایتشون و چند تا تیکت بزنید و راجب مشکلاتش و امکاناتش و ... سوال کنید تا از نحوه برخورد با مشتری و قدرت پاسخ گویی و همینطور میزان علمشون با خبر بشی

حتمن و حتمن از امکاناتی که روی سرور استفاده میکنن با خبر شو تا بعدن با محدودیت هایی که امکان داره گذاشته باشن به مشکل نخوری

حداالمکان جایی که میگیری شرکت باشه چون هم دستت بازتره و هم اینکه طرف برای کارش ارزش قائل هست که رفته شرکت زده ( البته زیاد مهم نیست این موضوع )

من 4 تا شرکت کار کردم از هر 4 تا هم میگم هم مشکل و هم امکانات :

http://parspack.com

پارس پک به جرات میگم اولین پشتیبانی پر قدرت تو ایران رو داره حتی ساعت 3 نصفه شب من چند باری برای سرورم مشکل به وجود اومده تیکت زدم جواب دادن

و همینطور سرورهای فوق العاده قوی اما مشکلش اینه سرورهای داخل ایرانش بعضی موقه ها قطعی دارن مشتری هایی که داره از سایت های رتبه 13 ایران و به بالا هستن

http://parsdev.ir/

قبلن باهاش کار میکردم خوب بود اما این اواخر مثل اینکه هم پشتیبانیش ضعیف شده هم درست جواب نمیدن به مشتری

http://mihanwebhost.com/

پشتیبانی متوسط رو به پایین - اما هاست و امکانات خیلی خوبی داره ولی یه کم زیادی توابع php رو محدود کرده ولی با درخواستتون محدودیت رو بر میدارن

سرویس هاش همیشه آپتایم بالایی دارن و تا به حال از 4 تا سایت تفریحی با وردپرس که روش دارم هیچکدوم داون نبوده

هاست دی ال هم که فقط برای سرور دانلود ازش استفاده کردم که انصافن خیلی سرورهای قوی و خوب برای دانلود داره ( از میزبانیش استفاده نکردم )

باز هم میگم اینا مهمترن : تجربه هاستینگ - بررسی سوابق و مشکلات - پرس و جو از مشتری هاشون

موفق باشی

لینک به ارسال

ببنید این چیزی که واسه شما اتفاق افتاده کاملا عادیه ! ممکنه یه هاستینگی با من بد برخورد کنه ولی با یکی دیگه هیچ مشکلی نداشته باشه ..

ولی برای انتخاب یک هاستینگ خوب باید چند فاکتور رو بررسی کنین :

1- پشتیبانی به موقع -> 1 نصفه شب تیکت بدین ! و سوالی چیزی بپرسید ؛ اگه تا 8 صبح جواب دادن خوبه... البته تحربه شده که 4 صبح هم تیکت دادیم و بعد از 5 دقیقه جواب دادن !

2- رنک و اعتبار هاستینگ -> می تونین توی انجمن های بزرگ اینترنتی اسم شون رو سرچ کنین که در اکثر مواقع چیزهای خوبی به دست میارید . همچنین رنک الکسای سایت هم چک کنین ؛ اگه از 500 هزار کمتر بود خوبه !

3- تعداد سرور ها و تعداد سی پی یو سرور -> اگه میخاین بعد از مدتی به مشکل نخورید ؛ می تونین درخواست اسکرین شات از سرور لود بدید ... و همچنین مقدار ماکزیموم سی پی یو رو هم بر حسب مگاهرتز یا گیگاهرتز سوال کنید. معمولا یه سری ماکزیموم برای کاربران قرار میدن شرکت ها که اگه از اون مقدار استفاده بیشتر بشه سایت SuSpended میشه ... !

4- کنترل پنل -> با اینکه شرکت سی پنل ایرانی ها رو جزو تحریم گذاشته ولی کنترل پنل خوبی داره ؛ سعی کنین از سی پنل استفاده کنین . کنترل پنل هایی مثل Kloxo و Plesk های قدیمی اصلا مناسب نیستن. همچنین ممکنه بعد از مدتی اگه دایرکت ادمین هم بگیرید ؛ داخل برخی موارد به مشکل بخورید ..

لینک به ارسال

بنظر من مهمترین نکته در هاست این هست که پشتبانی قوی داشته باشه.

نکته بعدی هم این هست که هاست قبلا جواب پس داده باشه (که همون عامل تجربه هست).

اما در کل بجز ایرن هاست که سرویس هاش رو میشناسم با بقیه زیاد آشنایی نداریم.

البته این رو هم بگم که چندسالی هست از سرویس های هاست ایران استفاده نمیکنم و خیلی اطلاعاتم در مورد هاست های داخل کامل نیست.

لینک به ارسال

یه سوال آیا استفاده از هاست خارجی رو پیشنهاد میدید . خوب هاستای ایرانی میرن از اونا سرویس میگیرن اگر خودمون مستقیم از اونا بگیریم یه واسطه کم میشه .

هاستا 3 دسته هستن :

سرور داخل ایران

سرور خارج ایران و ارائه دهنده ایرانی

مستقیم سورر خارجی

بین اینا سرور ایرانی که قیمتاش خیلی بالاست

بین دومی و سومی به نظرم سومی بهتر باید باشه چون یک واسطه کم شده اما فکر کنم یک مشکل وجود داشته باشه اونم تحریم ایران باشه ؟

اگر هاست خارجی بخوایم بگیریم کسایی که تجربه دارن بین نماینگی ایرانی از هاست خارجی یا مستقیم خود هاست خارجی کدومشونو قبول دارن .

البته با این فرض که مشکل زبان نداشته باشیما.

لینک به ارسال

بحث مشکل زبان نیست. بحث مشکل پرداخت هست. و اینکه باید جستجو کنید و مطمئن بشید که هاست خارجی مدنظر شما با ایران مشکل نداشته باشه که بخواد فردا سایت شما رو ببنده.

اگر همه اینها اوکی بود مطمئنا مستقیم از خودشون بگیرید بهتر هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...