رفتن به مطلب

مشکل با سابدامنه

parvizb7

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز من فروشگاه سایتم رو با این آدرس site.ir/shop و سابدامین shop.site.ir ساختم.

اما یه مشکل:

سایتم با آدرس shop.site.ir باز میشه و مشکلی نداره اما وقتی با آدرسsite.ir/shop بازش میکنم صفحه 404 میاره.

قالب هم عوض کردم اما باز مشکل پابرجاست.

ممنون میشم کمکم کنین.

لینک به ارسال

سلام ی بار سوالتون بخونید فک کنم جوابتون رو بگیرید ! تو این حالت که شما دارین میگین یعنی 2 تا فروشگاه داره سایتتون !

ربطی ندارن این دو تا آدرس که شما دادین ! شما ی فروشگاه ساختین تو یکی از آدرس ها بعد انتظار دارین تو اون یکی هم باز بشه ؟!

نهایتش این که یکی از آدرس ها رو انتقال بدین به اون آدرس !

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

سلام ی بار سوالتون بخونید فک کنم جوابتون رو بگیرید ! تو این حالت که شما دارین میگین یعنی 2 تا فروشگاه داره سایتتون !

ربطی ندارن این دو تا آدرس که شما دادین ! شما ی فروشگاه ساختین تو یکی از آدرس ها بعد انتظار دارین تو اون یکی هم باز بشه ؟!

نهایتش این که یکی از آدرس ها رو انتقال بدین به اون آدرس !

پنل هاستم دایرکت ادمین هستش.وقتی یه سابدامنه به اسم

shop.site.ir ساختم خودش یه پوشه به اسم shop توی هاستم درست کرد.منم فروشگاه رو توی همون پوشه نصب کردم.

میشه دقیق تر بهم بگین فرق این دوتا چیه؟

shop.site.ir و

site.ir/shop . مگه هر دوتاش یک مسیر نیست؟

قبلا هم اینکارو کردم و هیچ مشکلی نداشتم.الان به این مشکل برخوردم.

لینک به ارسال

ببینید این دو تا آدرس هیچ ربطی به هم ندارن ! ساب دامین که درست میکنید ی فولدر درست میکنه که اون فولدر وصل میشه به آدرس ساب دامین ! هیچ ربطی به این ادرس نداره site.ir/shop

شما اگهمیخواین این ادرس هم به فروشگاه وصل بشه site.ir/shop باید ریداکت کنید به shop.site.ir !

لینک به ارسال

ببینید این دو تا آدرس هیچ ربطی به هم ندارن ! ساب دامین که درست میکنید ی فولدر درست میکنه که اون فولدر وصل میشه به آدرس ساب دامین ! هیچ ربطی به این ادرس نداره site.ir/shop

شما اگه میخواین این ادرس هم به فروشگاه وصل بشه site.ir/shop باید ریداکت کنید به shop.site.ir !

دوست عزیز ممنون از راهنمائیتون.حل شد.

لینک به ارسال

کد پایین رو توی فایل .htaccess در فولدر shop گذاشتم و مشکلم حل شد

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^site.ir [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.site.ir$1 [L,R=301]
RedirectMatch 301 ^/shop/(.*)$ http://shop.site.ir/$1

دوستانیکه مثل من این مشکل رو دارن در کد بالا بجای کلمه site اسم سایتشون رو وارد کنن.

توی پنل دایرکت ادمین هرکاری کردم ردایرکت نشد. مجبور شدم از این کد استفاده کنم.

ویرایش شده توسط parvizb7
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...