رفتن به مطلب

درخواست افزونه و یا کد ارسال نظر

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه افزونه (و یا کد) ساده برای اعمال نظرات به مطالب سایت (پست ها) میخوام که هم کدامنیتی (Captcha) و هم امکان ارسال پیغام بصورت خصوصی داشته باشه. همینطور در صورت امکان (نباشه هم زیاد مهم نیست!) بشه به نظرات امتیاز مثبت و منفی داد.

ممنون

ویرایش شده توسط farshid-foss
لینک به ارسال

سلام

من یه افزونه (و یا کد) ساده برای اعمال نظرات به مطالب سایت (پست ها) میخوام که هم کدامنیتی (Captcha) و هم امکان ارسال پیغام بصورت خصوصی داشته باشه. همینطور در صورت امکان (نباشه هم زیاد مهم نیست!) بشه به نظرات امتیاز مثبت و منفی داد.

ممنون

این همه قابلیت اما ساده! با یک پلایگن نمی توانید همه اینها را انجام بدهید. برای هر کدوم از این موارد یک افزونه لازم هست.

لینک به ارسال

اینهایی که گفتین ؛ هر کدوم یک افزونه خاص نیاز دارن.

برای هر کدوم دنبال افزونه جدا باشین. ولی برای مورد دوم تون چنین چیزی تا حالا ندیدم و بهتره برای نظرات خصوصی از افزونه تماس با ما استفاده کنید.

لینک به ارسال

من تازه به وردپرس کوچ کردم توی جوملا افزونه jcomments هم کد امنیتی داره٬ هم شکلک٬ هم امتیازدهی. فقط پیغام خصوصی نداره. گفتم شاید توی وردپرس هم یه همچین چیزی باشه.

لینک به ارسال

در راستای سخنان امید عزیز.

بایستی بگم که این افزونه کلا هاست دیدگاهات رو جابجا میکنه...

لینک به ارسال

اینجا ثبت نام کنین

http://disqus.com/profile/signup/email/

بعد از تکمیل ثبت نام داخل تنظیمات افزونه یوزر و پسورد رو وارد کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...