رفتن به مطلب

سیاه سفید شدن تصاویر

ahmadrezash

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دوستان عزیز شرمنده که وقتتونو میگیرم ولی حالا که گرفتم خواهشا یه کمکی بهم بکنید.

دوستان من یه سایت به اسم : http://armusic.org دارم و یه قسمت تو سایت زدم به نام special posts که میخوام فقط به تصایر اون قسمت یه افکتی اضافه کنم که وقتی موس روی تصویر نیست تصویر سیاه باشه و وقتی موس میاد روش رنگ خوده تصویر رو بگیره (رنگ واقعی تصویر) ممنون میشم یه راهنمایی کنید و کدشو و طریقه به کار گیری رو بهم آموزش بدید.

مرسی دوستان و استید محترم

لینک به ارسال

برای انجام این کار کافی است کد CSS زیر را به تصویر مورد نظر خود اختصاص دهید. در این مثال فرض بر آن است که شما قصد دارید تصویر در حالت پیش فرض به صورت سفید و سیاه باشد:

img {
filter: url(filters.svg#grayscale); /* Firefox 3.5+ */
filter: gray; /* IE6-9 */
-webkit-filter: grayscale(1); /* Google Chrome, Safari 6+ & Opera 15+ */
}

و برای آنکه تصویر با موس اور کاربر به حالت عادی و رنگی بازگردد می توانید از کد CSS زیر استفاده نمایید:

img:hover {
filter: none;
-webkit-filter: grayscale(0);
}

لینک به ارسال

برای انجام این کار کافی است کد CSS زیر را به تصویر مورد نظر خود اختصاص دهید. در این مثال فرض بر آن است که شما قصد دارید تصویر در حالت پیش فرض به صورت سفید و سیاه باشد:

img {
filter: url(filters.svg#grayscale); /* Firefox 3.5+ */
filter: gray; /* IE6-9 */
-webkit-filter: grayscale(1); /* Google Chrome, Safari 6+ & Opera 15+ */
}

و برای آنکه تصویر با موس اور کاربر به حالت عادی و رنگی بازگردد می توانید از کد CSS زیر استفاده نمایید:

img:hover {
filter: none;
-webkit-filter: grayscale(0);
}

salam dadash daghighan kojaye ghaleb bezaram da ghesmati ke axha ro gozashtam ya to css ghaleb ?

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...