sajjad_fx

افزونه ی نمایش آخرین مطالب یک دسته بصورت آژاکس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب دارم خدمت دوستان

همونطور که از نام تاپیک پیداست بنده دنبال یک افزونه یا ویجت میگردم که آخرین مطالب یک دسته ی خاص رو، بوسیله ی آژاکس و بدون رفرش صفحه بروز رسانی کنه... دوستانی که سراغ دارند چنین افزونه ای رو لطفا راهنمایی کنند

همچنین اگر کسی کدی برای انجام اینکار داره هم ممنون میشم که بزاره اینجا، ولی خوب، افزونه اولویتش بیشتره...

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

کسی چنین افزونه ای سراغ نداره لطفا؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مجدد

بنده همچنان منتظرم یکی مشکل من رو حل کنه

از اساتید خواهش میکنم اگه کدی، اسکریپتی چیزی دارند که اینکار رو میکنه دریغ نکنن لطفا

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، مدتها پیش برای کاری توسط جیکوئری به این ترتیب عمل کردم.

یک برگه با قالب دلخواه ساختم و دستوراتی که مدنظرم بود رو توش قرار دادم. فرض کنید یک کوئری که مطالب دسته مربوطه رو بدون استایل و هیچ کد اضافه ای نشون بده. بعد با دستور .load توی جیکوئری بعد از هر چند دقیقه باکس مربوطه رو رفرش میکردم.

$("#div1").load("http://site.com/addres-bargeh");

مثال بالا فقط محتویات اون برگه رو داخل عنصری که دارای آیدی div1 باشه لود میکنه.

برای زمانبندی اون میتونید از کد زیر استفاده کنید :

setInterval(function(){
$("#div1").load("http://site.com/addres-bargeh");
} ,1000);

کد بالا رو تست کنید.

موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط هادی خانزاده
      با عرض سلام و خسته نباشید
      بنده ی قالب فروشگاهی دارم طراحی میکنم الان تو قسمت سبد خریدش گیر کردم . میخوام از حالت آژاکس استفاده کنم که وقتی روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک میشه تعداد و ارقام سبد خرید به صورت خودکار و بدون رفرش صفحه آپدیت شن . در ضمن مثال های زیادی رو دیدم و انجام دادام ولی مقادیر رو کلا نشون نمیده. نمونه کد استفاده شده :
      if ( ! function_exists( 'new_cart_link_fragment' ) ) { /** * Cart Fragments * Ensure cart contents update when products are added to the cart via AJAX * * @param array $fragments Fragments to refresh via AJAX. * @return array Fragments to refresh via AJAX */ function new_cart_link_fragment( $fragments ) { global $woocommerce; ob_start(); new_cart_link(); $fragments['a.cart-contents'] = ob_get_clean(); ob_start(); new_handheld_footer_bar_cart_link(); $fragments['a.footer-cart-contents'] = ob_get_clean(); return $fragments; } } if ( ! function_exists( 'new_cart_link' ) ) { /** * Cart Link * Displayed a link to the cart including the number of items present and the cart total * * @return void * @since 1.0.0 */ function new_cart_link() { ?> <a class="cart-contents" href="<?php echo esc_url( WC()->cart->get_cart_url() ); ?>" title="<?php esc_attr_e( 'View your shopping cart', 'new' ); ?>"> <span class="amount"><?php echo wp_kses_data( WC()->cart->get_cart_subtotal() ); ?></span> <span class="count"><?php echo wp_kses_data( sprintf( _n( '%d item', '%d items', WC()->cart->get_cart_contents_count(), 'new' ), WC()->cart->get_cart_contents_count() ) );?></span> </a> <?php } } if ( ! function_exists( 'new_header_cart' ) ) { /** * Display Header Cart * * @since 1.0.0 * @uses is_woocommerce_activated() check if WooCommerce is activated * @return void */ function new_header_cart() { if ( is_woocommerce_activated() ) { if ( is_cart() ) { $class = 'current-menu-item'; } else { $class = ''; } ?> <ul class="site-header-cart menu"> <li class="<?php echo esc_attr( $class ); ?>"> <?php new_cart_link(); ?> </li> <li> <?php the_widget( 'WC_Widget_Cart', 'title=' ); ?> </li> </ul> <?php } } }  
      ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی ضروریه.
      با تشکر فراوان.

• توسط reza_yki
      سلام به همه
      خیلی دنبال کدی گشتم که قسمت دیدگاه رو بصورت ایجکسی بکنه اونم به صورت کد نه افزونه
      ممنون میشم کمکم کنید
    • توسط shahdebee
      سلام بر اساتید محترم
      قبلا تاپیکی ایجاد کرده بودم که در آدرس زیر میتونید اون رو ببینید

مشکل رو موقتی برای ووکامرس حل کردم ولی امروز متوجه شدم این مشکل از ووکامرس نیست و برای دو پلاگین نظرسنجی و امتیازدهی ( WP-PostRatings و WP-Polls ) هم این مشکل وجود داره که وقتی میخای امتیاز بدی یا نظر بدی بعد از کلیک کردن و لود آژاکس ناگهان زیر اون بخش صفحه ی اصلی سایت پیداش میشه
      البته این مشکل در اینترنت اکسپلورر وجود داره و با غیر فعال کردن تمام پلاگین ها و امتحان حتی چند پوسته اوریجینال دیگه هم رفع نشد
      شما میتونید همین حالا با اینترنت اکسپلورر یه سری به سایت من بزنید و مشکل رو ببینید
      http://iranbee.com/
      امیدوارم اساتید کمک کنند چون برای تاپیک قبلی اصلا جوابمون رو ندادن
    • توسط wp-user
      با سلام خدمت شما عزیزان
      همونطور که مستحضرید هر کلیک بر روی لینک های داخلی سایت یک بازدید محسوب میشه
      حال میخوام بدونم اگر ما برخی قسمت هارو به صورت ajax در بیاریم آیا کلیک بر روی لینک های این صفحات ، بازدید به حساب میاد با توجه به اینکه بصورت آژاکس لود میشن؟!
      اگر دوستانی که در این مورد اطلاع کامل دارن لطف کنن پاسخ بدن بسیار ممنون میشم چون خیلی حیاتیه...
    • توسط mohamadreza
      سلام به دوستان و خسته نباشید!
      آقا من یه مشکلی هنگام کار با آژاکس واسم پیش اومده اونم اینه که من صفحاتم رو با آژاکس لود میکنم! بعد توی چندتا از صفحه هام چندتا تب هست که وقتی با آژاکس اون صفحات رو لود میکنم پلاگین جی کوئری اونا لود نمیشه و به همین دلیل اون تبها کار نمیکنن! کسی میدونه مشکل کجاست؟