6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من وردپرس را روی سایتم نصب بوده است وقتی خواستم آپگریتش کنم اینترنتم قطع شده بوده به خاطر هم بهم ریخته است الان هرچی آپگرید می کنم عکس ها لود نمی شه می خوام ببرمش ورژنهای پایین دوباره آپگرید کنم

نمی خوام اطلاعاتم پاک بشه و افرادی که در سایتم عضو هستند سر جاشون باشد

هزینه هم پرداخت می کنم

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق FTP یا کنترل پنل هاستتون پوشه‌های wp-includes و wp-admin به همراه فایلهای روت وردپرس رو مجددا آپلود کنین و سعی کنین مدیریت رو باز کنین تا پیغام بروزرسانی دیتابیس رو دریافت کنین. بعد از اون اگر با صفحه سفید که البته عنوان داره مواجه شدین دیتابیس رو از طریق کنترل پنل هاست Repair یا Optimize کنین.

اگر مشکل حل نشد درخواستتونو تو بخش خرید بزنین تا دوستانی که مایل هستن با هزینه مشکل رو حل کنن بهتون پیام بدن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق FTP یا کنترل پنل هاستتون پوشه‌های wp-includes و wp-admin به همراه فایلهای روت وردپرس رو مجددا آپلود کنین و سعی کنین مدیریت رو باز کنین تا پیغام بروزرسانی دیتابیس رو دریافت کنین. بعد از اون اگر با صفحه سفید که البته عنوان داره مواجه شدین دیتابیس رو از طریق کنترل پنل هاست Repair یا Optimize کنین.

اگر مشکل حل نشد درخواستتونو تو بخش خرید بزنین تا دوستانی که مایل هستن با هزینه مشکل رو حل کنن بهتون پیام بدن.

من قسمت خرید می روم نمی شود تایپیک بگذارم اگر خودتان درست می کنید هزینه پرداخت می کنم برام درستش کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این دوتا فایل را پاک کنم دوباره آپلود کنم از هاستم کسانی که عضو سایت شدن پاک نمی شوند ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اینها را پاک کردم نصب کردم بازم نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری