رفتن به مطلب

مشکل Fatal اررور وردپرس

98tarh

پست های پیشنهاد شده

با سلام

جدیداً روی یکی از ساب دامنه هام که وردپرس روش نصب هستش یه ارروری میگریم موقع باز کردم سایت ( صفحه اصلی و بخش ادمین ) .

گفتم شاید از قالب باشه کلاً قالب هایی اضافه رو حذف کردم ، مجدد وردپرس رو یه دامنه دیگه که سالم هستش کپی کردم و با یک دیتابیس جدید نصب کردم وردپرس رو صفحه اصلی و ادمین باز میشه اما بعد از گذشت 2 3 دقیقه باز هم این اررور نمایان میشه !

کسی از دوستان به این مشکل برخورد کرده ؟

اررور :

Fatal error: Call to undefined function add_action() in /home/****/public_html/****/wp-includes/functions.php on line 4933

لینک به ارسال

لطفا یه وردپرس خام از سایت https://wordpress.org/ دانلود کنید و نصب کنید (کپی نکنید) نتیجه رو اعلام کنید

لینک به ارسال

سلام ممنون از پاسخ شما ، از لینکی داده شده ، وردپرس مجدد نصب شد روی دیتابیس جدید.

به خوبی نصب انجام شد اما بعد از 5 دقیقه مجدد اررور :

Fatal error: Call to undefined function add_action() in /home/*****/public_html/themes/wp-includes/functions.php on line 4933

ظاهر شد.

لینک به ارسال

مشکل اصلی اینه که فایل functions.php خط 4933 رو نداره!

لطفا این فایل رو توی انجمن آپلود کنید تا بررسی بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...