رفتن به مطلب

تجربه نوشتن در انجمن وب هاستینگ ایران

hrkh

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

من چند پست در انجمن وب هاستینگ ایران (webhostingtalk.ir) ایجاد کردم و از تجربه ی هشت ساله ام درباره کیفیت نامناسب هاستینگ ها نوشتم. بی احترامی یا دروغی در این پست ها مطرح نشد و برای تمامی صحبت ها امکان ارائه مدارک موجود بود.

نکته ی جالب این است که همه این مطالب حذف شدند و به من نظر این نشان می دهد که به مطالب این وب سایت (انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران) نمی توان اعتماد کرد. چون تنها مطالبی که باب میل آقایان باشد در سایت باقی می مانند.

من فکر می کردم با توجه به تعداد سرویس دهنده های میزبانی وب اطلاع رسانی درباره آنها ضروری است تا دیگران نیز تجربه ی تلخی بدست نیاورند و سر کیسه نشوند به خصوص اگر در ابتدای راه اینترنت هستند. اما به نظر می رسد مدیران این انجمن نیز از طایفه ی همان هاستینگ های بی کیفیت هستند و حامی شان می باشند.

و باز نکته ی جالب این است که نمونه ی یکی از آن مطالب در انجمن وردپرس پارسی نیز نوشته شده است؛ و به نظرم این شعور و شخصیت مدیران انجمن وردپرس پارسی نشان می دهد که در کنار آموزش ها و رفع مشکلات کاربران، این گونه اطلاع رسانی ها را نیز منتشر می نمایند.

البته اگر انجمن هایی مانند webhostingtalk.ir نباشند کیفیت و سر بودن سایر انجمن ها و افراد مشخص نمی شود.

از خدمات خوب شما متشکرم.

لینک به ارسال

بله اونجا مدیریت قبلیش خوب بود اما الان همه چیش پولی شده

اینجارو قاطی نکن اینجا خیلی حرفه ای هستند و میبینی که همه چی رایگانه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...