• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
WP 2015

تغییر فیلد صفحه ورود وردپرس

7 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی

بنده در سایتم برای عضویت مشخصات کاربران اعم از نام و نام خانوادگی و نام پدر و ....رو میگره و بعدا ای دی کاربر رو مثلا 10001 به کاربر نشون میده و برای ورود میخواستم که از کاربر همون ای دی و رمز عبور بگیره و وارد سایت بشه نمیخوام شناسه کاربری بگیره میخوام ای دی کاربر رو بگیره ممنون میشم کمکم کنید

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نام کاربری که نمی تونه آی دی باشه چون برای بدست آوردن آی دی باید ردیف کاربر در دیتابیس ساخته بشه و برای ساخته شدن ردیف باید شناسه کاربری باشه

البته می شه با کد نویسی آخرین آی دی موجود رو خوند و یکی بهش اضافه کرد و تبدیلش کرد به نام کاربری ولی روش درستی نیست و مشکلاتش بهش نمی ارزه

راه بهتر اینه که بگذارید وردپرس کار خودش رو انجام بده و شما یک فیلد دلخواه به صفحه ثبت نام اضافه کنید که مقدارش بصورت سریالی و خودکار بالا بره و مقدار اون فیلد رو به عنوان نام کاربری قرار بدید حالا ایتنکه اون عدد با آی دی برابر بشه یا نه براتون مهم نباشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نام کاربری که نمی تونه آی دی باشه چون برای بدست آوردن آی دی باید ردیف کاربر در دیتابیس ساخته بشه و برای ساخته شدن ردیف باید شناسه کاربری باشه

البته می شه با کد نویسی آخرین آی دی موجود رو خوند و یکی بهش اضافه کرد و تبدیلش کرد به نام کاربری ولی روش درستی نیست و مشکلاتش بهش نمی ارزه

راه بهتر اینه که بگذارید وردپرس کار خودش رو انجام بده و شما یک فیلد دلخواه به صفحه ثبت نام اضافه کنید که مقدارش بصورت سریالی و خودکار بالا بره و مقدار اون فیلد رو به عنوان نام کاربری قرار بدید حالا ایتنکه اون عدد با آی دی برابر بشه یا نه براتون مهم نباشه

با سلام خدمت شما ممنون از راهنماییتون

میشه راهنمایی کنید که این فیلد رو چطوری بسازم میخواستم مقدار این فیلد توسط کاربر تغییر نکته و به صورت خودکار از همین ابتدا از شماره 201001 شروع بشه و یعنی کاربر بعدی میخواد ثبت نام کنه این کد بشه 201002 و اگر بشه اطلاعاتی ثبت نام رو بگیره (نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، تصویر)و هنگام ثبت اطلاعات این کد رو بهشون نشون بده و در صفحه لوگین با این کد و رمز عبور وارد بشه !

و شرمنده سوال بعدی

چطوری میتونم روی فیلد کد ملی محدودیت میزارم بگم مثلا 10 رقم بگیره بیشتر از این مجاز نباشه!با تشکر

شرمنده

ویرایش شده در توسط WP 2015
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و شرمنده استاد گرامی ،

میتونم این کار که بهتون گفتم رو بدون افزونه انجام بدم و در wp-login.php و wp-signup.php اوکی کرد ، ممنون از لطفتون جناب ;

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اضافه کردن فیلد که به کدهای فرم ثبت نامتون مربوط می شه برای محدود کردن فیلد به فیبلد دلخواه

maxlength="10"

را اضافه کنید

در مورد شماره خودکار هم می تونید مقدار آخرین شماره را در یک متا در صفحه ای فرم ثبت نامتون توش اجرا می شه ذخیره کنید و برای هر ثبت نام یکی بهش اضافه کنید

اگر با برنامه نویسی آشنایی اولیه داشته باشید کار سختی نیست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت شما

ممنون از راهنماییتون من یک فرم عضویت سفارشی میخواستم درست کنم چه وصل باشه به وردپرس و چه نباشه فقط اطلاعات رو به من بده!

چطوری میتونم باهاتون در تماس باشم

یاهو مسنجر:

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیام خصوصی بگذارید من یاهو مسنجرم وصل نیست براتون شماره تماسم روهم پیام خصوصی می فرستم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری