رفتن به مطلب

مشکل در توضیحات نوشته ها

saman-25

پست های پیشنهاد شده

سلام در خصوص متا تگ توضیحات نوشته ها یه مشکل دارم

میخوام در هر نوشته توضیحاتی که قرار میدم به عنوان تگ h2 قرار بگیره ولی وقتی میرم فایل single.php اصلا چیزی به اسم Description وجود نداره کل قالب رو زیرو رو کردم ولی چیزی پیدا نشد ولی وقتی سورس صفحه رو نگاه میکنم اونجا متا تگ توضیحات مشخصه که وجود داره و تحریف شده الان موندم چیکارش کنم چطوری این توضیحات رو تگ h2 بهش اضافه کنم؟البته توضیحات سایت رو نمیگم توضیحات نوشته ها رو میگم.پیشاپیش ممنون از راهنمایی

ویرایش شده توسط saman-25
لینک به ارسال

سلام ، راجع به اینکارتون بیشتر تحقیق کنید (تأثیراتش روی سئو)

___

ولی در کل description توسط افزونه های سئو مثل: All Seo In One Pack یا Wordpress Seo By Yoast به قالب اضافه میشه...

تغییرات رو باید در این افزونه ها انجام بدید.

لینک به ارسال

خوب اره میدونم توسط این افزونه ها اضافه میشه ولی این افزونه ها که تگ h2 نمیدن بهش میخوام بدونم کجا میتونم این کار رو کنم.چرا گفتین بیشتر تحقیق کنم همه دوستان که میگفتن در صفحه مطالب و پست ها عنوان پست h1 باشه و توضیحات h2 دیگه مگه غیر اینه؟تشکر از پاسختون

لینک به ارسال

برای توضیحات متا، اگه نیازه خروجی h2 باشه یه زمینه دلخواه یا متاباکس تعریف کنید و داخل قالب داخل تگ h2 فراخوانی کنید.

لینک به ارسال
خوب اره میدونم توسط این افزونه ها اضافه میشه ولی این افزونه ها که تگ h2 نمیدن بهش میخوام بدونم کجا میتونم این کار رو کنم.چرا گفتین بیشتر تحقیق کنم همه دوستان که میگفتن در صفحه مطالب و پست ها عنوان پست h1 باشه و توضیحات h2 دیگه مگه غیر اینه؟تشکر از پاسختون

منظور که هر توضیحاتی نیست...

منظور اینکه شما یه چیزی شبیه به چکیده داشته باشین برای h2 مثلاً گاهی اوقات برخی از سایت ها دسته های مادرشون رو h2 میکنن.

گاهی اوقات چکیده سایت رو h2 میکنن

در هر صورت میتونین خود افزونه رو ویرایش کنید اگر دوست دارید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...