رفتن به مطلب

تعداد فایل

313313

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید از طرف سرویس دهنده پیام اومده تعداد فایل شما زیاد است و اون رو کنید . منم وارد پوشه آپلود شدم و با توجه به اینکه موضوع سایت در مورد عکس است تعداد زیادی عکس آپلود شده . منتها من دیدم هر عکس در پوشه آپلود حدود 8 تا 18 بار با انواع اسم و اندازه ذخیره شده و این یعنی حدودا به طور متوسط تعداد فایل ها 10 برابر شده است . حالا موندم باید با این عکس ها چیکار کنم .

ممنون میشم اگر دوستان کمک کنند . هم اینکه چطوری تو وردپرس از این مشکل جلوگیری کنم هم اینکه عکس ها قبلی رو چطوری کمتر کنم .

لینک به ارسال

در وردپرس این امکان هست که Thumbnails با اندازه‌های مختلف ایجاد کنید

در بخش تنظیمات » رسانه در صورتی که نیاز به اندازه‌های پیشفرض ندارید مقدارهارو برابر 0 قرار دهید

و همین طور تابع add_image_size در فایل functions پوسته یا افزونه‌ها برای افزودن اندازه جدید هست

افزونه delete-thumbnails که پیوست شده است را نصب کنید

و فایلهای thumbnails رو حذف کنید

با افزونه Regenerate Thumbnails دوباره فایلهای مورد نیاز را ایجاد کنید

delete-thumbnails.zip

لینک به ارسال

عکس فایل ها رو براتون می زارم بینید برای یک عکس حدود 12 بار ذخیره سازی رو انجام داده .

عکس اون صفحه رو هم گذاشتم یعنی جای ناعدد صفر بزارم ؟

3ehunuz8byn0.png

byqp5xfiopm0.png

ویرایش شده توسط 313313
لینک به ارسال

سلام

من الان کاری که گفتید رو انجام دادم

منتها الان از یک عکس دو یا سه تا فایل وجود داره که آخر عکس اعداد 1 و 2 قرار داده شده . تو عکسم دقت کنید مشخصه . اونارو چطوری حذف کنم ؟ یعنی افزونه ای هست بیاد فولدر آپلود رو نگاه کنه و عکس هایی که استفاده نشده رو حذف کنه ؟

لینک به ارسال

توضیح دادم:

افزونه delete-thumbnails که پیوست شده است را نصب کنید

و فایلهای thumbnails رو حذف کنید

با افزونه Regenerate Thumbnails دوباره فایلهای مورد نیاز را ایجاد کنید

لینک به ارسال

سلام بله کاری رو گفتید انجام دادم الان چند تا مشکل هست .

1- من هر بار افزونه delete-thumbnails رو اجرا می کنم انگار بندانگشتی جدید پیدا می کنه . حالا نمی تونه هر بار عکس ها رو جستجو کنه یا دوباره به خاطر جایی این مشکل پیش میاد رو نمی دونم . ولی به نظرم دوباره خودشون درست میشن ( تعداد عکس ها حدو 40000 هستش )

2- الان بندانگشتی ها پاک شده منتها هنوز چند تا از هر عکس هست مثلا تو عکس 97 و 971 و 972 یکی هستند که فقط آخریش یعنی 972 تو پست استفاده میشه . با توجه به تعداد زیاد عکس ها باید چیکار کنم ؟ افزونه ای هست که بشه عکس هایی که جایی استفاده نمیشه رو حذف کرد ؟

3- الان افزونه Regenerate Thumbnails رو اجرا می کنم بازم کار نمی کنه و برای همه خطا می زنه .

4- برای عدم ساخت بند انشگتی هم من یه کد تو فانکشن گذاشتم و کاری رو که گفتید انجام دادم . منتها هر چی ذخیره می کنم باز به حالت دیفالت برمی گرده

لینک به ارسال

اون تصاویری که در انتهاشون عدد اضافه شده مثل 97 و 971 و 9711 .. رو خودتون چندین بار آپلود کردید اگر فایلی را همنام با فایلهای موجود آپلود کنید یک یک به انتهاش اضافه می شه و ذخیره می شه و مثل ویندوز اونرو روی فایل قبلی کپی نمی کنه ما بقی فایلها هم با توجه به دستورات مورد نیاز قالب و افزونه هاتون ساخته می شند برای برپایی سایت با محوریت عکس یا باید سرویس خیلی قوی داشته باشید یا قالبی را به صورت ویژه برای اینکار سفارش دهید که کمترین نیاز به سایزهای متعدد ساخته شده باشه

لینک به ارسال

سلام . بله درست می فرمایید . ولی خوب من خودم فایل ها رو آپلود نکردم و به نظرم مشکل یک باره به وجود اومده . چون محدودیت تعداد فایل هاست 120000 تا بود ولی وقتی پیام اومد نوشته بود حدود 155000 تا فایل وجود داره . حالا نمی دونم مشکل چی بوده . ولی اینطور بوده که اول هر عکس دو یا بیشتر کپی شده و بعد توی چند اندازه دوباره ذخیره شده .

من به کاربری parsa پیام خصوصی دادم ولی مثل اینکه جواب ندادند . به هر حال اگر هر کدوم از کاربران می تونه 4 تا مشکل فعلی رو انجام بده ممنون میشم پیام بده تا صحبت کنیم .

ویرایش شده توسط 313313
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...