رفتن به مطلب

آر اس اس گرفتن از برچسب ها یا دسته ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید.

من بیشتر مطالب مربوط به عدم نمایش مطالب ارسال شده در انجمن وردپرس فارسی و ... را خواندم. بیشتر کاربران دوست داشتند که یک صفحه ایجاد کنند و سپس خوراک مطالب را به اون بدهند که فقط مربوط به اون صفحه باشه. نمی دونم چه حسنی داشته که می خواستند یک صفحه ایجاد کنند! من خودم یک مطلب در سایت ارسال کردم و تمامی برچسب های و دسته هایی که تو سایت لازمم می شد را در اون وارد کردم. سپس در قسمت فهرست در بخش تنظیمات آن از این برچسب ها و دسته ها به عنوان منو استفاده کردم و الان در منوی بالا در هر بخش مطالب ارسال شده مربوطه دیده میشه نه چیز اضافه تر.

چرا دوستان می خواستند یک صفحه اول ایجاد کنند و سپس کاری کنند که مطالب مربوطه را یه جوری به اون ربط بدهند؟!

مشکل من این است که من می خوام یک پست به عنوان پست ثابت تا وقتی که من پست جدیدی را معرفی نکردم تو صفحه اول سایت داشته باشم. بالای مطالبی که می فرستم قرار بگیره. مثل میهن بلاگ که این خاصیت را به کاربران خود داده. برای این افزونه ای هست؟ چیکار می تونم بکنم؟

دوم اینکه من می خوام از در کنار صفحه که ساید بار من میشه چند قسمت را به آر اس اس کردن برچسب ها یا دسته ها اختصاص بدم. از آر اس اس خود وردپرس استفاده که می کنم و براش لینک معرفی می کنم همه مطالب سایت را نشون میده و به برچسب اهمیت نمیده و تفکیک نمی کنه.

چاره ای ندارم که در قسمت ابزارک ها صفحه گذاشتن html و متن استفاده کنم تا اینکار با دستور نوشته ای که میدم برام بکنه.

لطفا راهنمایی کنید. در ضمن خیلی مبتدی هستم تو برنامه نویسی. یا بهتره بگم چیزی بلد نیستم.

با تشکر

لینک به ارسال

گزینه سنجاق کردن در ویرایش یا ویرایش سریع مطلب برای قرار دادن پست در ابتدای تمام پستها است

برای برچسبها هم اگر با فید آشنا باشید و نحوه استفاده میبینید که نیاز نیست و کاربرد ندارد

اما اگر میخواهید مطالب تگ خاصی را نشان دهید می‌توانید از کد زیر استفاده کنید

<?php
$tmp_query = $wp_query;
// Reset Query
wp_reset_query();
// The Query
$query = new WP_Query( 'tag_id=13' );
$out = "<ul>";
while ( $the_query->have_posts() ) : $the_query->the_post();
$out .= '<li><a href="'.get_permalink().'">'.get_the_title().'</a></li>';
endwhile;
$out .= "</ul>";
echo $out ;
// Reset Query
wp_reset_query();
// load temp query
$wp_query = $tmp_query;
?>

به جای 13 شناسه تگ را قرار دهید. برای بدست آوردن شناسه میتوانید از افزونه wp show ids استفاده کنید

لینک به ارسال

گزینه سنجاق کردن در ویرایش یا ویرایش سریع مطلب برای قرار دادن پست در ابتدای تمام پستها است

برای برچسبها هم اگر با فید آشنا باشید و نحوه استفاده میبینید که نیاز نیست و کاربرد ندارد

<?php
$tmp_query = $wp_query;
// Reset Query
wp_reset_query();
// The Query
$out = "<ul>";
endwhile;
$out .= "</ul>";
echo $out ;
// Reset Query
wp_reset_query();
// load temp query
$wp_query = $tmp_query;
?>

به جای 13 شناسه تگ را قرار دهید. برای بدست آوردن شناسه میتوانید از افزونه wp show ids استفاده کنید

می بخشین اما من گزینه به نام سنجاق کردن اصلا نمی بینم. ویرایش سریع باعث میشه که تاریخ وساعت آپدیت بشه و پست بالاتر قرار بگیره که از نظر وبسایتی که زمان انتشار براش مهمه اصلا خوب نیست.

کدی که شما زجمت کشیدن را من باید کجا قرار بدهم؟ من در قسمت ابزارک از ابزار متن اچ تی ام ال استفاده کردم و آی دی را معرفی کردم. همانطور که انتظار داشتم نمی بایستی پاسخ میداد. چون باید یک منبع که آدرس سایت باشه در خودش داشته باشه. مثل دستورهایی که برای گذاشتن عکس و فلش می گذاریم و براش تعریف می کنیم .

لینک به ارسال

گزینه سنجاق کردن در قسمت ارسال پست و تب انتشار قرار داره! می تونید حالت نمایانی رو ویرایش کنید و این گزینه رو ببینید.

لینک به ارسال

<?php
$tmp_query = $wp_query;
// Reset Query
wp_reset_query();
// The Query
$out = "<ul>";
endwhile;
$out .= "</ul>";
echo $out ;
// Reset Query
wp_reset_query();
// load temp query
$wp_query = $tmp_query;
?>

اینم یادم رفت بگم . سایت ما چند ویرایشگر می خواد داشته باشد. بالطبع من نمی خوام که بقیه نویسندگان دسترسی به اختیارات من داشته باشندو وقتی سایر ویرایشگران مطالب می فرستند نمی توانند مطلب مرا ویرایش سریع کنند تا دوباره به پست اول برود.

چرا آر اس اس گرفتن از برچسبها و دسته ها فایده نداره؟! خیلی هم خوبه. خیلی از سایتها هستند که مطالب لازم که مربوط به سایتشون را هست در کنار سایت خود قرار میدهند. حتی اگر یک لینک باشد. اما برای آدرسی و دستوری که براش تعریف می کنند یه جوری هست که مطالب یک برچسب را میاره. مثلا تنها ورزشی. حال من می خوام یک آر اس اس از یک برچسبم داشته باشم. ممنون می شوم راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

گزینه سنجاق کردن در قسمت ارسال پست و تب انتشار قرار داره! می تونید حالت نمایانی رو ویرایش کنید و این گزینه رو ببینید.

خیلی ممنون. در قمست ویرایش سریع بود. زمان هم تغییر نکرد خوشبختانه . اما خواسته من در مورد آر اس اس گرفتن از دسته ها و برچسب ها هنوز بی جواب مونده . :(

لینک به ارسال

اگر از پیوند یکتا استفاده می کنید در آدرس آخر هر تگ این رو اضافه کنید تا بهتون فید بده :)

/feed/

مثله:

http://geniusboy.ir/tag/support/feed/

لینک به ارسال

اگر از پیوند یکتا استفاده می کنید در آدرس آخر هر تگ این رو اضافه کنید تا بهتون فید بده :)

/feed/

مثله:

http://geniusboy.ir/tag/support/feed/

خیلی ممنون.

من منوی خود را بر اساس دسته و برچسب ها درست کردم. یعنی از پیوند یکتا استفاده نکردم. از راهنمایی شما اول در استفاده از آدرس برچسب استفاده کردم که جواب نداد. اما در ادرس دسته جواب داد. الان می تونم مطالب یک دسته کی خیلی مهتره در کنار ساید بار به صورت مجزا قرار بدم. :)

انصافا روش کار من در این کار بهتر نیست؟ البته با کمک شما. بعضی از دوستان می خواستند که مطالب یک دسته خاص را نشون بدن در کنار صفحه اصلی که با اینکار خیلی راحت انجام میشه و نیازی به کدنویسی نیست و برای امثالی مثل من که مبتدی هستیم خیلی خوبه. البته کار اصلی را شما کردین که راهنمایی کردین. خدا خیرتون بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...