رفتن به مطلب

مشکل با direct اسپمرها

uploader333

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت من من چند وقتی هست با یک مشکل اسپمر ها رو به رو هست.. اوایل فقط ریفرال اسپمر بودن که توی گوگل آنالیتیک اونها را فیلتر کردم و مشکلی نیست.. الان مشکل اصلی با direct اسپمرها هست.. تقریبا" به طور روانه چند بار این اسپمر ها ر ا دارم.. و فکر می کنم گوگل آنالیتیک اینهار ا تو آمار لحاظ می کنه ... در نتیجه اماری که از کاربرهای وردی می گیرم دچار خطا می شه.. چطور می شه direct اسپمر هار ا در گوگل انالیتیک فیلتر کرد؟

لینک به ارسال

آی پی اسپمر ها رو (یا یوزر ایجنتشون رو) بلاک کن که اصلا سایت براشون لود نشه در نتیجه گوگل آنالیتیک لود نمیشه و ثبت نمیشه ...

لینک به ارسال

آی پی اسپمر ها رو (یا یوزر ایجنتشون رو) بلاک کن که اصلا سایت براشون لود نشه در نتیجه گوگل آنالیتیک لود نمیشه و ثبت نمیشه ...

من چطوری می تونم آی پی هاشون را پیدا کنم؟ چون اکثرا" موقعی که روی سایت هستن من همزمان توی گوگل آنالیتیک نمی تونم چک کنم از طرفی یکی دو بار هم که همزمان تونستم مچشون را تو گوگل انالیتیک بگیرم..فقط کشور را امریکا نشون می داد... بقیه اطلاعات را net set می زد... راهی هست که بشه آی پی اینهار ا حتی چند ساعت بعد پیدا کرد؟

لینک به ارسال

اگر اسپمرهای بزرگ دنیا باشند که ای پی هاشون رو با جستجو میتونی پیدا کنی

باید یه امارگیر نصب کنی تا این اطلاعات رو ثبت کنه من خودم از افزونه Redirection استفاده می کنم اما این فقط ای پی و یوزر ایجنت هایی رو ثبت میکنه که باعث ارورر 404 شدن دنبال افزونه ای باشید که ای پی و یوزر ایجنت همه بازدید کنندگان رو ثبت کنه (هشدار دیتابیس رو سنگین میکنه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...