uploader333

مشکل با direct اسپمرها

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

سایت من من چند وقتی هست با یک مشکل اسپمر ها رو به رو هست.. اوایل فقط ریفرال اسپمر بودن که توی گوگل آنالیتیک اونها را فیلتر کردم و مشکلی نیست.. الان مشکل اصلی با direct اسپمرها هست.. تقریبا" به طور روانه چند بار این اسپمر ها ر ا دارم.. و فکر می کنم گوگل آنالیتیک اینهار ا تو آمار لحاظ می کنه ... در نتیجه اماری که از کاربرهای وردی می گیرم دچار خطا می شه.. چطور می شه direct اسپمر هار ا در گوگل انالیتیک فیلتر کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آی پی اسپمر ها رو (یا یوزر ایجنتشون رو) بلاک کن که اصلا سایت براشون لود نشه در نتیجه گوگل آنالیتیک لود نمیشه و ثبت نمیشه ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آی پی اسپمر ها رو (یا یوزر ایجنتشون رو) بلاک کن که اصلا سایت براشون لود نشه در نتیجه گوگل آنالیتیک لود نمیشه و ثبت نمیشه ...

من چطوری می تونم آی پی هاشون را پیدا کنم؟ چون اکثرا" موقعی که روی سایت هستن من همزمان توی گوگل آنالیتیک نمی تونم چک کنم از طرفی یکی دو بار هم که همزمان تونستم مچشون را تو گوگل انالیتیک بگیرم..فقط کشور را امریکا نشون می داد... بقیه اطلاعات را net set می زد... راهی هست که بشه آی پی اینهار ا حتی چند ساعت بعد پیدا کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر اسپمرهای بزرگ دنیا باشند که ای پی هاشون رو با جستجو میتونی پیدا کنی

باید یه امارگیر نصب کنی تا این اطلاعات رو ثبت کنه من خودم از افزونه Redirection استفاده می کنم اما این فقط ای پی و یوزر ایجنت هایی رو ثبت میکنه که باعث ارورر 404 شدن دنبال افزونه ای باشید که ای پی و یوزر ایجنت همه بازدید کنندگان رو ثبت کنه (هشدار دیتابیس رو سنگین میکنه)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری