رفتن به مطلب

مشکل من با افزونه VIP با افزودن نوشته تازه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.مشکل من با افزونه VIP هست در بخش نوشته تازه.لطفا بررسی و راهنمایی بفرمائید

Warning: include_once() [function.include-once]: open_basedir restriction in effect. File(/../setting/meta-box.php) is not within the allowed path(s): (/home/modireir:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/modireir/public_html/wp-content/plugins/wp-vip/inc/post.php on line 16

Warning: include_once(/../setting/meta-box.php) [function.include-once]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/modireir/public_html/wp-content/plugins/wp-vip/inc/post.php on line 16

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening ‘/../setting/meta-box.php’ for inclusion (include_path=’.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php’) in /home/modireir/public_html/wp-content/plugins/wp-vip/inc/post.php on line 16

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

فایل پیوستی رو در آدرس زیر جایگزین و تست کنید:

wp-vip\inc

post.rar

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

نباید خطایی بده.

میتونید آدرس سایتتون رو بدید؟

من بعدا یادم رفت اطلاع بدم این افزونه رو بعدا که دوباره تو یه سایت دیگه تست کردم بدون مشکل نصب شد.نمیدونم مشکل تو اون سایت چی بود.

ایکاش هر چه زودتر با درگاههای بانکی و مخصوصا با پی لاین هماهنگ بشه برای عملکرد خودکار

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

با سلام .

من بعد از فعال کردن این پلاگین به مشکلی برخورد کردم که اونم این هست.

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access ../setting/meta-box.php in /home3/hakimira/public_html/wp-content/plugins/wp-vip/inc/post.php on line 16
Warning: include_once(../setting/meta-box.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/hakimira/public_html/wp-content/plugins/wp-vip/inc/post.php on line 16
Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '../setting/meta-box.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/hakimira/public_html/wp-content/plugins/wp-vip/inc/post.php on line 16

و بعد عرض کنم که در لوکال قشنگ جواب میده ولی رو سرور این خطا رو در زیر کادر افزون نوشته ظاهر میشه .

احتمالاً ماژولی در سرور فعال باشه ؟ نه ؟؟؟

ممنون

لینک به ارسال

فایل پست دوم که پیوست کردم رو جایگزین و تست کنید

کدوم فایل پیوستی ؟؟؟ ندیدم شرمنده :(

لینک به ارسال

پست دوم همین تاپیک فایل post.rar

بله جناب

اول همین کار رو کردم . تو سایت iran98.org هم چند روش برای کاربران تون توضیح داده بودین + تو خود انجمن هم کلاً مباحثی که مربوط به این افزونه بود رو چک کردم ، جواب نگرفتم تاپیک رو بالا آوردم .

عرض به حضورتون که هاستینگ از میهن وب هاست هست . از جای دیگری نداشتم تست بزنم . رو لوکال هم جواب میده + وردپرس رو در پوشه هم نصب نکردم .

بازم ممنون بابت پاسخگویی تون .

لینک به ارسال

این رو در فایل پیدا

include_once('../setting/meta-box.php');

و تغییر بدید به:

include_once('/home3/hakimira/public_html/wp-content/plugins/wp-vip/setting/meta-box.php');

لینک به ارسال

ممنون جناب Morteza مثل اینکه حل شد .

برای دوستان دیگه ای هم که مثل من به مشکل برخورد کردن فایل post.php در مسیر

wp-vip/inc

رو پیدا کرده و فرموده های ایشون رو عمل کنند .

مشکل حل شد .

لینک به ارسال

البته این حالت به نسخه php و تنظیمات سرور برمیگرده

برای همین برای شما راه حل دیگه ایی داشت

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

وقت بخیر

ممنون بابت راهنمایی خوب و رفع ایراد آدرس دهی.

اما مشکل من جای دیگه ای هست، این پلاگین محتوی رو میتونه بر اساس نقش کاربری فیلتر کنه و تو هر پست هم این مورد قابل تنظیم هست.

ولی بالاخره، عنوان و تصویر شاخص پست به نمایش عمومی داده میشه و فقط محتوی فیلتر میشه...

آیا میشه با تغییراتی در کد های همین پلاگین، این فیلتر رو فیلتر خود پست کنیم؟

به صورتی که وقتی نمایش را برای کاربران خاصی مشخص کردیم، برای دیگر کاربران هیچ اثری از اون پست در هیچ جایی نباشه.

ممنون

لینک به ارسال

باید فیلتری که روی تابع the_content هست رو پیدا و روی the_title و the_post_thumbnail هم فیلتر داد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...