رفتن به مطلب

اشکال در نحوه ایندکس عنوان مطالب

saman-25

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه مشکل در مورد ایندکس مطالبم دارم. مطالب مشابه این موضوع میدونم زیاده ولی باور کنید به نتیجه نرسیدم

میخوام وقتی مطالبم ایندکس میشن فقط عنوان پست ها روی پست نوشته بشه در حالی که گوگل هم عنوان مطلب هم عنوان سایت رو بالای نوشته ها ایندکس میکنه

در افزونه سئو رفتم و فرمت عنوان نوشته رو به %post_title% تغییر دادم ولی بازم ایندکس شدن پست های جدید به همون شکل ادامه داره باید چیکار کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.امکان داره از قسمتی از افزونه سئو که نوشته عنوان بازنویسی و فعالش کردم مشکل از اون باشه؟

لینک به ارسال

کسی نبود جواب بده؟1 روزه منتظرم یه نفر راهنمایی کنه ممنون میشم اخه هنوز مطالب به همون شکلی که گفتم داره ایندکس میشه هر تغییری که فکرشو کنید انجام دادم نمیدونم چرا اینجوریه و دیگه باید چیکار کنم اگه اساتید راهی دارن لطفا راهنمایی کنن

لینک به ارسال

از قالب آماده استفاده میکنین ؟

ممکنه داخل قالب برای title کد نوشتن

داخل فایل header.php باید دنبالش بگردی و ببینی که همچین کدی برای عناوین صفحات درج شده یا نه

را حل دیگر هم همین افزونه wp seo هستش که به راحتی میتونین تنظیم کنین

همچنین با نصب این افزونه در صفحه مطالب میتونین بصورت دستی عنوان مطلب رو ویرایش کنین

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ

اره قالب اماد هست که صرفا یه تغییراتی توش ایجاد کردم

یه نوشته الان گذاشتن اینبار درست ایندکس شده یکی دیگه شب گذاشته بودم اون اشتباه ایندکس شده یه کم صبر میکنم ببینم درست میشه یا نه منظورتون این افزون بود؟ WP-SEO-Paginate

ویرایش شده توسط saman-25
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...