رفتن به مطلب

انجمن های مهم بی بی پرس

پست های پیشنهاد شده

درست است که بی بی پرس خیلی ساده هست. اما به نظر من وقتی پشتیبان آن سیستم قدرتمندی مثل وردپرس هست خیلی قابلیتها را می توان بهش اعمال کرد.

حیف که در ایران به بی بی پرس توجه نمیشه و نسخه های آن فارسی نمی شوند.

برای مثال شما به این لینک مراجعه کنید تا ببینید که بی بی پرس هم کم طرفدار نداره. برای من جالب بود که سایت مهمی چون http://unblog.fr/forums که رتبه 3870 جهانی آلکسا را داره از بی بی پرس استفاده می کنه. یاhttp://www.columbusunderground.com/forums/

بقیه لیست را هم در این لینک ببینید :

http://bbshowcase.org/forums/view/top100

آیا بهتر نیست یه کم به بی بی پرس برسیم و حمایت کنیم ؟

لینک به ارسال

بهتر هست،اما به نظر شخص بنده وردپرس کجا و بی بی پرس کجا!! به نظر من که اگه تنها سایتی موفق میشه با این انجمن ساز که کاربراش به سایتش خیلی نیاز داشته باشند... مثلا خود وردپرس دات ارگ و یا باید اونقدر معروف باشه که امکانات کم نتونه هیچ مشکلی واسه کاربراش بیاره...

و کلا هم چه کاریه که ادم بین اینهمه انجمن ساز بیاد یک انجمن ساز بی امکانات رو انتخاب کنه که از صفر تا صدش رو باید خودش کد نویسی کنه؟!!! وقتی انجمن ساز های قوی تر وجود دارند کمتر کسی هست که میاد این انجمن ساز رو استفاده بکنه...

لینک به ارسال

بهتر هست،اما به نظر شخص بنده وردپرس کجا و بی بی پرس کجا!! به نظر من که اگه تنها سایتی موفق میشه با این انجمن ساز که کاربراش به سایتش خیلی نیاز داشته باشند... مثلا خود وردپرس دات ارگ و یا باید اونقدر معروف باشه که امکانات کم نتونه هیچ مشکلی واسه کاربراش بیاره...

و کلا هم چه کاریه که ادم بین اینهمه انجمن ساز بیاد یک انجمن ساز بی امکانات رو انتخاب کنه که از صفر تا صدش رو باید خودش کد نویسی کنه؟!!! وقتی انجمن ساز های قوی تر وجود دارند کمتر کسی هست که میاد این انجمن ساز رو استفاده بکنه...

خوب بی بی پرس بعضی از قسمتهاش با وردپرس هست. یعنی بی بی پرس به صورت افزونه باشه. نگارش و اسم نویسی و سئو و ...

من از وی بولتین خوشم نمیاد. یعنی به درد من نمی خوره. من یک انجمنی می خوام داشته باشم در عین قدرتمند بودن ظاهرش به کار تجارت بخوره. مثلا همین آ پی برد خوبه که انجمن خودمون از اون استفاده می کنه . اما پشتیبانی اون خیلی ضعیفه. از صبح یه سوال پرسیدیم هنوز به جواب نرسیدیم. خوب حساب کنید وقتی انجمن جون بگیره و یه مشکلی بوجود بیاد و یک روز انحمن فعال نشه چقدر ضربه می خوره ادم.

لینک به ارسال

میشه از انجمن ساز های دیگه که خیلی هم خوبن و رایگانن و پشتیبانیشون هم واقا خوبن استفاده کنید... مثلا:MYBB,PHPBBو... این ها هم خیلی خوبن.حداقلش اینه که صد ها برابر بهتر از bbpress هستند...(حداقل در حال حاظر)

لینک به ارسال

ببینید وقتی پشتیبانی اصلی بی بی پرس ضعیف هست نباید انتظار از استفاده زیاد این انجمن ساز داشته باشیم.

من کاملا با اینانجمن ساز کار کردم اما در حد یک انجمن ساز معمولی و حتی ضعیف هست و بدرد سایتهای کوچیک میخوره.

اما در بحث پشتیبانی چون ساتفاده کننده زیادی نداره میشه گفت به سنبت وردپرس از اهمیت و ارزش کمتری برخوردار هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...