رفتن به مطلب

مشکل در category.php

Milad Rafi

پست های پیشنهاد شده

سلام

بدون این که کاری انجام بدم با یه مشکل توی کد های category.php مواجه شدم. خط 44 توی صفحه های بایگانی سایت یا همون دسته ها رو بش ایراد میگیره . که اگه اشتباه نکنم یک تابع رو فراخوان میکنه

<?php
// Start the Loop.
while ( have_posts() ) : the_post();
/*
* Include the post format-specific template for the content. If you want to
* use this in a child theme, then include a file called called content-___.php
* (where ___ is the post format) and that will be used instead.
*/
get_template_part( 'content', get_post_format() );
endwhile;
// Previous/next page navigation.
twentyfourteen_paging_nav();
else :
// If no content, include the "No posts found" template.
get_template_part( 'content', 'none' );
endif;
?>

کدی که توی خط 44 هست

مشکل از چی هست؟ چجوری رفع میشه؟

لینک به ارسال

خطایی که میده چی هست ؟

اگر میگه فانکشن پیدا نمیشه این خط رو حذف کنید :

این خط برای صفحه بندی هست که احتمالا شما از افزونه برای این کار استفاده میمنید که خطا میده

لینک به ارسال

متن ارور : Fatal error: Call to undefined function twentyfourteen_paging_nav() in /home1/linef4me/public_html/wp-content/themes/farsiline-v3/category.php on line 44

قالب بخش بایگانی سایت کلا ریخته به هم :

http://linefa.me/alborz/

http://linefa.me/isfahan/

اون خط هم حذف کردم ولی درست نشد . وقتی که حذف کردم متن خطا رفت ولی قالب بازهم به هم ریخته بود

ویرایش شده توسط Milad Rafi
لینک به ارسال

احتمالا تابع که تو فایل فانکشن قالبتون استفاغده شده حذف شده که این خطارو میده

لینک به ارسال

این تابع داخل مسیر wp-content/themes/twentyfourteen/inc/template-tags.php:19 تعریف شده به احتمال زیاد مشکلی برای این تابع بوجود اومده که این مشکل ظاهر میشه. لطفا فایل template-tags.php پیشفرض قالب twentyfourteen وردپرس را جایگزین کنید ببینید مشکل حل میشه.

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی همه دوستان

فایل قالب رو از قبل داشتم و یه دفعه کلا فایل قالب رو عوض هم کردم ولی بازم درست نشد

و فایل template-tags.php رو هم جایزگزین کردم , متن خطا رفت ولی هنوز صفحه به هم ریخته هست

سایدبار رفته توی فوتر و قالب درست نمایش داده نمیشه

بعد از این که فایل قالب رو با فایل فایل قالب پیشفرض وردپس عوض کردم توی صفحه اصلی سایت این خطا رو داد

Fatal error: Call to undefined function materialwp_paging_nav() in /home1/linefame/public_html/wp-content/themes/farsiline-v3/index.php on line 37

فایلو با فایل قبلی جایگزن کردم صفح اصلی سایت درست شد ولی دباره توی بایگانی متن خطا اومد

توی سایت و قالب هم اصلا هیچ دستکاری نکردم و تغیری ندادم و این مشکل یه دفعه و خود به خود پیش اومد

لینک به ارسال

اگر تغییری در قالب پیشفرض ایجاد نکردید بهترین کار جایگزین کردن تمامی فایل های قالب فعلی با قالب پیشفرض هست.

لینک به ارسال

فایل category.php رو تغیر نام دادم به category1111.php که اجرا نشه ., قالب درست شد . الان بدون فایل category داره درست نمایش میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...