رفتن به مطلب

درخواست فیلم اموزش فارسی php در قالب پروژه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان دنبال یه فیلم اموزشی فارسی php هستم که خیلی خوب بتونه php رو در قالب یه پروژه اموزش بده ، بیشتر میخام فیلمی باشه که کامل توضیح بده و مفاهیم رو بتونه خیلی خوب برسونه.

اساتید محترم لطفا فیلم معرفی کنن و اگر امکانش بود لینک دانلود و یا موسسه سازنده فیلم ( جهت خرید ) رو معرفی کنن.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

ویدئو های آموزشی جناب hooshtoolak (محمد) عزیز هم در لینک زیر موجوده و قابل دانلود هستند.

http://moobmoo.com/category/آموزش-کامپیوتر/آموزش-php-5/

لینک به ارسال

اینا رو که خودم دیدم ( منظورم صفحه هاشه ه فیلم هاش ) ئنبال یه اموزش قوی میگردم که از همه اینا بهتر باشه الان با یه سرچ به 200 تا فیلم میرسیم میخام چندتا از اساتید بگن این فیلم از همه اونها بهتره این رو دانلود کن خیلی خوب توضیح میده . یه همچین فیلمی معرفی کنین لطفا

لینک به ارسال

فیلم با کتاب فرق خاصی نداره تنها تفاوتش اینه که شما توی فیلم احساس خستگی کمتری می کنید ولی بدیش اینه که کدها رو ندارید و باید دستی همه رو بنویسید!

اگر غیر فارسی بخواید از آموزشهای lynda شروع کنید.

ولی پیشنهاد من کتاب (یاایبوک) ساده و از پایه فارسی هست.

لینک به ارسال

در تکمیل سخنان آقا مرتضی باید عرض کنم .

یادگیری با ebook بهتر هست .

چون سرعت یادگیری و خوندن دست خود شماست .

میتونید برگردید ، بخونید ، نکته برداری کنید ، دو باره ازاول بخونید اما فیلم اسمش روی خودش هست ، فیلمه دیگه .

برای یادگیری فیلم مناسب نیست ، برای رفع اشکال و تسلط فبلم خوبه .

یعنی فیلم وقتی خوبه خودش شما یه چیزی بلد باشید ، نه اینکه بخواید از صفر یاد بگیرید .

کتابهای بسیار خوبی برای آموزش پی اچ پی هست ، توی همین انجمن هم اون یکی آقا مرتضی یک سری مطالب گذاشتن که به جرات میشه گفت خیلی راحت با خوندنش راه می افتین .

کل سینتاکس پی اچ پی 5 صفحه هم ننمیشه و قوانین ساده ای هست .

بقیه اش بستگی به بنوغ و استعداد خودتون داره .

لینک به ارسال

در ادامه توضیحات دوستان:

اگر زبانتون خوبه سایت زیر هم آموزش php همراه با مثال های عملی داره و به کدها دسترسی دارید.

http://www.w3schools.com/php/default.asp

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان

من با کدهای PHP آشنایی دارم ولی توی نوشتن پروژه عملی مشکل دارم.

مثلا داشتم برابی یادگیری یک دفترچه تلفن می ساختم نمی دونم باید چیکار کنم.

کد افزودن رو نوشتم، چاپ کردن، ورود و ... اما نمی دونم چطور سر همش کنم. آخه نمیشه که برای افزودن دسته یک صفحه php ساخت و برای افزودن شماره یکی دیگه و تازه برای هرکدوم از فرم های ارسالش هم که توی دیتابیس ذخیره می کنه صفحات دیگه و... . اینطور خیلی غیر حرفه ای هست و من با mvc هم آشنایی ندارم.

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

شما یه تاپیک جدید باز کن .

مبحث MVC هم فقط یک دیزاین پترن هست چیز زیاد سختی نیست .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...