رفتن به مطلب

مشکل بهم ریخته شدن استایل سایت

kalasahand

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان محترم

اول اینکه نمیدونم سوالمو جای درس مطرح کردم یا خیر از این بابت معذرت میخام

دوم اینکه من با ورد پرس سایتی طراحی کردم و بعدش روی هاست آپلود کردم ولی الان دیگه مثل اول همه چیو نشون نمیده و ظاهرا استایلش بهم ریخته

اگه میشه تو این زمینه کمک کنید.

ممنون

ادرس سایت : kalasahand.ir

لینک به ارسال

توی بخش تنظیمات سایتتون آدرس سایت 127.0.0.1 هست به همین خاطر ارورر میده (سعی میکنه از طریق آدرس 127.0.0.1 فایل های CSS و JS رو فراخوانی که اما فایلی یافت نمیکنه)

وارد تنظیمات بشید و آدرس رو به دامنه

kalasahand.ir تغییر بدید

لینک به ارسال

توی بخش تنظیمات سایتتون آدرس سایت 127.0.0.1 هست به همین خاطر ارورر میده (سعی میکنه از طریق آدرس 127.0.0.1 فایل های CSS و JS رو فراخوانی که اما فایلی یافت نمیکنه)

وارد تنظیمات بشید و آدرس رو به دامنه

kalasahand.ir تغییر بدید

خیلی ممنون . فقط میشه بگین ذقیقا کجا تنظیمش کنم؟

لینک به ارسال

وارد php myadmin بشید و از جدول option ردیف siteurl و home را ویرایش کرده و نام آدرس جدید را قرار دهید

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام خسته نباشید...راستش چن روز پیش داشتم تنظیمات وردپرس رو دست کاری میکردم یهو قاط زد همه چی ریخت بهم الانم دیگه وردپرس بالا نمیاد تو رو خدا کمک کنید...شدیدا نیازمند کمکتونم

اینم ادرس سایت:www.pastoc.ir

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید...راستش چن روز پیش داشتم تنظیمات وردپرس رو دست کاری میکردم یهو قاط زد همه چی ریخت بهم الانم دیگه وردپرس بالا نمیاد تو رو خدا کمک کنید...شدیدا نیازمند کمکتونم

اینم ادرس سایت:www.pastoc.ir

لینک به ارسال

لطفا تاپیک جدا گونه ای بزنید و مشکل رو کامل توضیح بدید تا دوستان کمکتون کنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...