رفتن به مطلب

بهترین روش یا افزونه برای ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی

Y-a--s--e-R

پست های پیشنهاد شده

ببخشید نمی دونم چرا مطلبم در عنوان هم کپی شد ممنون میشم ویرایش کنید . بازهم عذر میخوام

سلام به تمامی عزیزان وردپرسی

خواهشا نگید که این موضوع بحث شده و .... ، آخه اینقدر گشتم که دیگه خودمم خسته شدم و گفتم یک تاپیکی بزنم شاید فرجی بشه .

ببینید من کلی در این باره جستجو کردم . از مطالب و تاپیک های همین انجمن گرفته تا سایتها و انجمن های دیگه ، ولی واقعا با وجود گذشت چندین ماه هنوز که هنوزه نتونستم بهترین روش و یا افزونه ، که بدون مشکل هم باشه برای ارسال خودکار مطالب سایت به شبکه های اجتماعی مختلف پیدا کنم .

به عنوان مثال ، یکی روش RSS Graffiti رو پیشنهاد داده بود که اولا ، ظاهرا پولی شده و رایگان نیست ، درثانی فقط مخصوص فیسبوک هستش .

یا یکی دیگه ، افزونه NextScripts: Social Networks Auto-Poster رو پیشنهاد داده بود که اینم مشکلاتی داشت . مثلا ، گفته بودن که مطالب زمان بندی شده رو ، به طور خودکار ارسال نمی کنه و یا اینکه گفته بودن ، مطالب گذشته ی سایت ( منظورم مطالبیه که قبل از نصب و فعالسازی این افزونه روی سایت رفته ) رو شامل نمیشه و فقط شامل مطالب جدید میشه و از تاریخ فعالسازی به بعد ، مطالب رو ارسال می کنه ، و یا مشکلات دیگه ای که کم و بیش عنوان شده بود .

یا مشکلات افزونه های دیگه ای که مطالب رو به طور مستقیم و با لینک مستقیم ارسال نمی کردن و با لینک کوتاه و غیرمستقیم ارسال می کردن که زیاد مناسب نیست .

به هر حال مشکلاتی از این دست پیدا می شد و یک روش و یا افزونه ی به دردبخور پیدا نشد . با اینکه اکثرا هم اعتقاد دارند که ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی می تونه خیلی مفید باشه ولی هیچ چیز خوبی در این زمینه نیست . ( تقاضا وجود داره ولی عرضه ی مناسبی موجود نیست . )

حالا از دوستان عزیز واقعا خواهش می کنم اگه روشی یا افزونه ای میشناسن که بهترین باشه ، لطفا و لطفا اعلام کنن .

واسه بنده مهمترین شبکه هایی که میخوام مطالب بهشون ارسال بشه : فیسبوک - توئیتر و گوگل پلاسه .

بسیار بسیار ممنون

ویرایش شده توسط Y-a--s--e-R
لینک به ارسال

عزیز من از افزونه جت پک استفاده کن خیلی راحته من خودم استفاده میکنم

آقا میشه بیشتر توضیح بدی؟ لینکو مستقیم میفرسته ؟ یعنی لینک خود مطلب رو؟ یا یه چیزایی اضافه می کنه به ادرس؟

راه اندازیش چطوریه؟

اگه لینک آموزش هست لطفا بدید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

جت پک بهترین گزینه اس !

اما لینک مستقیم مطالب رو نمیفرسته ! به هر حال وجود این لینک ها (لینک های ایجاد شده جت پک ) در شبکه های اجتماعی تاثیرات مثبتی هم روی سئو تون داره !

و اگه مطالب وبسایتتون زیاد نیست توصیه میکنم به صورت دستی اون رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید .

برای راه اندازی هم کافیه نصب کنید و به اکانتتون در وبسایت wordpress.com وصلش کنید و بقیه موارد هم مثل اب خوردنه !

اگه مشکلی با کار کردن با این افزونه داشتی میتونی یه سرچ کوچیک بکنی . مطالب متنوعی در این باره نوشته شده .

با احترام

لینک به ارسال

عزیز من از افزونه جت پک استفاده کن خیلی راحته من خودم استفاده میکنم

جت پک شامل چندین افزونه س و به صورت تخصصی به این مورد نپرداخته . گزینه ی دیگه ای نیست ؟

سلام دوست عزیز

جت پک بهترین گزینه اس !

اما لینک مستقیم مطالب رو نمیفرسته ! به هر حال وجود این لینک ها (لینک های ایجاد شده جت پک ) در شبکه های اجتماعی تاثیرات مثبتی هم روی سئو تون داره !

و اگه مطالب وبسایتتون زیاد نیست توصیه میکنم به صورت دستی اون رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید .

برای راه اندازی هم کافیه نصب کنید و به اکانتتون در وبسایت wordpress.com وصلش کنید و بقیه موارد هم مثل اب خوردنه !

اگه مشکلی با کار کردن با این افزونه داشتی میتونی یه سرچ کوچیک بکنی . مطالب متنوعی در این باره نوشته شده .

با احترام

ممنون از توضیحتون ولی یه نکته رو باید عنوان کرد که اگه بر فرض یک مطلب هم بخواد در روز منتشر شه ، اشتراک گذاری به صورت دستی در 3 شبکه وقت گیره و کل روز باید پای اینترنت بود ، چه برسه به مطالب بیشتر از یکی !!!

ضمنا وقتی لینک مطالب رو مستقیم نمی فرسته ، به نظرتون آیا بهترین گزینه س؟ آخه اگه بخوام لینک مطالب مستقیم نباشه که لازم نیست این افزونه رو با اون حجم ( نسبت به باقی افزونه ها ) دانلود کنم و بریزم رو هاست ( تازه بماند که wordpress.com هم فیلتره و مشکلات خاص خودش رو داره ) ، یکی از همین افزونه ها که هم حجمش کمتره و هم تخصصی به این موضوع پرداخته رو نصب می کنم و نیازی به جت پک نیست که !

اگه ممکنه یه روش کارآمد و یا یه افزونه معرفی کنید که دارای شرایط زیر باشه :

1- با لینک مستقیم بفرسته نه لینک کوتاه

2- مطالب زمانبندی شده رو هم ساپورت کنه و به محض انتشارشون بفرسته به شبکه های اجتماعی

3- ترجیحا سه شبکه : فیسبوک ، توئیتر و گوگل پلاس رو پشتیبانی کنه ( البته اگه واسه هرکدوم از این شبکه ها هم یه افزونه هست که کامل باشه عیب نداره و معرفی کنید )

4- مطالب قدیمی که رو سایت منتشر شده رو هم بتونه ارسال کنه

فقط یه خواهشی دارم که اگه تا به حال چنین روشی یا افزونه ای اختراع نشده لااقل بگید که دیگه بنده و امثال بنده که این مشکل رو دارن خودشون رو خسته نکنن و بیش از این جستجو نکنن و آخرشم هیچی به هیچی !!!

جالب اینجاست که تو اکانت بعضی از این سایتهای پربازدید و بزرگ که میرم میبینم که مطالب به محض انتشار همین جور داره اتومات رو صفحه شبکه اجتماعیشون میره که معلوم نیست از چه روشی استفاده می کنن که اونا می دونن و ما نمی دونیم !!! نمونه ش سایت : آسان دانلود

لینک به ارسال

دوست عزیز بهتره زیاد سخت نگیری

اگه بخاطر سئو وبسایتت این عمل رو میخوای انجام بدی همون جت پک رو هر طور شده با هر شرایطی استفاده کن

فک کنم لینک هاش به صورت دایرکت 301 باشن و این بازم تاثیرات خوبی روی سئو شما میزاره

بهتره به کیفیت محتوای وبساییتتون کمک کنید به قول دوستان : محتوا پادشاه است در این صورت کاربراتون در اکانت های شبکه های اجتماعیشون مطالبتون رو به اشتراک میذارن .

اون اپی که معرفی کردم (جت پک ) امکان دسترسی کاربراتون در شبکه های اجتماعی به سایت شما رو میده و این یعنی ارضای کاربراتون در شبکه های اجتماعی که به دید گوگل مثبته !

----

راستش من تا به حال افزونه ای که چهار تا شرایط بالا رو داره ندیدم .

و وبسایت هایی نظیر اسان دانلود احتمالا دارن از افزونه اختصاصی که خودشون طراحی کردن استفاده میکنن

میتونی به دوستان وردپرس پارسی درخواست طراحی یک افزونه با این شرایطی رو که گفتی بدی

در هر صورت اگه افزونه ی خوبی رو پیدا کردی که نیاز کاربرارو رفع میکنه در این قسمت قرار بده که دوستان استفاده کنن

موفق باشی

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یعنی این جت پک که می فرمایید : مطالب زمانبندی شده رو هم ساپورت می کنه و هر مطلبی که منتشر بشه ، به محض انتشار به شبکه های اجتماعی می فرسته ؟ ضمنا مطالب قدیمی که قبلا روی سایت منتشر شده رو هم می تونه به شبکه های اجتماعی بفرسته یا فقط مطالب جدید ( منظور مطالبی که بعد از نصب و فعالسازی افزونه منتشر میشه ) رو میفرسته ؟

لینک به ارسال

سوال اول : صد درصد اطمینان ندارم چون خودم زیاد باهاش کار نکردم ولی احتمالا ساپورت میکنه .

سوال دوم : مطالب قدیمی رو باید به قسمت ویرایش مطلب مورد نظر بری و بروزرسانی مطلب رو بزنی خودکار منتشر میکنه .

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

ببخشید من الآن دو روزه ازش استفاده میکنم اما دیدم کل مطالب رو میفرسته نه خلاصشو...

چیکارش کنم که خلاصه مطالب رو بفرسته؟! :wacko:

ویرایش شده توسط عباس صادقی
لینک به ارسال

برای گوگل پلاس بهترین گزینه همین جت پک می باشد

اما اگر نمیخواهید جت پک استفاده کنید

از افزونه زیر استفاده کنید تمامی نیازهایتان را برطرف میکنه میتوانید لینک بفرستید یا متن و یا هر چیز دیگری که دوست داشته باشید

NextScripts: Social Networks Auto-Poster

لینک به ارسال

برای گوگل پلاس بهترین گزینه همین جت پک می باشد

اما اگر نمیخواهید جت پک استفاده کنید

از افزونه زیر استفاده کنید تمامی نیازهایتان را برطرف میکنه میتوانید لینک بفرستید یا متن و یا هر چیز دیگری که دوست داشته باشید

NextScripts: Social Networks Auto-Poster

خلاصه مطالب رو میزنه یا کلشو؟!!

لینک به ارسال

هر جور که دوست داشته باشید در قسمت تنظیماتش میتوانند مشخص کنید

به عنوان مثال:

خبر (عنوان پست شما) در سایت ما منتشر شد

خلاصه خبر:.....

وووو

هر جور دوست داشته باشید

میتونید کل لینک را توی این متن بگارید یا میتونید از شورت لنک گوگل goo.gl برای لینکهاتون استفاده کنیدو...

اما برای گوگل پلاس باید افزونه را خریداری کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...