• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
شاهین

سوالاتی در مورد cloudflare

13 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به تازگی از سرویس cloudflare برای سایت خود استفاده می کنم؛ چند سوال دارم:

1. چرا گاهی اوقات جای نمایش سایت، صفحه ای با محتوای زیر ظاهر می شود و برای حلش باید چه کرد؟

This website is offline

No cached version is available

2. درست از زمانی که از این سرویس استفاده می کنم، وقتی می خواهم دیدگاهی را تصحیح کنم، کد زیر به انتهای ایمیل فرستنده اضافه می شود:

/* <![CDATA[ */(function(){try{var s,a,i,j,r,c,l=document.getElementById("__cf_email__");a=l.className;if(a){s='';r=parseInt(a.substr(0,2),16);for(j=2;a.length-j;j+=2){c=parseInt(a.substr(j,2),16)^r;s+=String.fromCharCode(c);}s=document.createTextNode(s);l.parentNode.replaceChild(s,l);}}catch(e){}})();/* ]]> */

3. ظاهراً افزونه ای هم برای این سرویس ارائه شده است؛ نصب آن چه مزایایی دارد؟

ویرایش شده در توسط shahin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش من جای تو بودم هر چه سریع تر درش میاوردم از این سرویس.این سرویس فوق العاده ضعیفی هست،و باعث میشه اکثر کاربران سایت بپرند از سایتت...

این خطا به این خاطر هست که میگه سرور این سرویس خیلی ضعیف هست و داون میشه...

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1. چرا گاهی اوقات جای نمایش سایت، صفحه ای با محتوای زیر ظاهر می شود و برای حلش باید چه کرد؟

سرور اصلی سایت که مشکل داشته باشه و جواب نده این ارور رو میده.

2. درست از زمانی که از این سرویس استفاده می کنم، وقتی می خواهم دیدگاهی را تصحیح کنم، کد زیر به انتهای ایمیل فرستنده اضافه می شود:

از بخش Security Settings گزینه‌ی E-mail address obfuscation رو Off کنین.

3. ظاهراً افزونه ای هم برای این سرویس ارائه شده است؛ نصب آن چه مزایایی دارد؟

نمایش صحیح IP کسانی که دیدگاهی میذارن، غیرفعال کردن موقت سیستم و بهینه‌سازی دیتابیس

این سرویس فوق العاده ضعیفی هست،و باعث میشه اکثر کاربران سایت بپرند از سایتت...

نزدیک به ۲ سال استفاده از این سیستم برای وبلاگ خودم و دوستان عکسش رو برام ثابت کرده.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرور اصلی سایت که مشکل داشته باشه و جواب نده این ارور رو میده.

خب اگه قرار باشه هر وقت سرور مشکل داشته باشه، این صفحه (که از بالا نیامدن سایت هم بدتره) نمایش داده شه، پس clouldflare چیکاره ست؟

نمایش صحیح IP کسانی که دیدگاهی میذارن، غیرفعال کردن موقت سیستم و بهینه‌سازی دیتابیس

مگه پیش از این اشتباه نمایش داده میشد؟

غیرفعال کردن موقت سیستم برای چی؟

پس به صلاحه که نصبش کنم؟

داداش من جای تو بودم هر چه سریع تر درش میاوردم از این سرویس.این سرویس فوق العاده ضعیفی هست،و باعث میشه اکثر کاربران سایت بپرند از سایتت...

این خطا به این خاطر هست که میگه سرور این سرویس خیلی ضعیف هست و داون میشه...

چرا بپرن؟ بخاطر نمایش این صفحه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب اگه قرار باشه هر وقت سرور مشکل داشته باشه، این صفحه (که از بالا نیامدن سایت هم بدتره) نمایش داده شه، پس clouldflare چیکاره ست؟

دیتابیس و فایلهای شما روی سرور خودتونه پس باید آپ باشه تا نشون داده بشه. Cloudflare به عنوان واسطه فایلهای شما رو زودتر و بهینه‌شده بدست بازدید کننده‌ها میرسونه.

مگه پیش از این اشتباه نمایش داده میشد؟

غیرفعال کردن موقت سیستم برای چی؟

پس به صلاحه که نصبش کنم؟

برای جلوگیری از نمایش آی‌پی Cloudflare بجای آی‌پی بازدیدکننده

به هر دلیلی شاید بخواین طی یه مدتی Cloudflare فقط دی‌ان‌اس رو سرویس بده و کش و بهینه‌سازی انجام نشه.

نصبش توصیه شده و مفیده.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیتابیس و فایلهای شما روی سرور خودتونه پس باید آپ باشه تا نشون داده بشه. Cloudflare به عنوان واسطه فایلهای شما رو زودتر و بهینه‌شده بدست بازدید کننده‌ها میرسونه.

راهکاری برای حل این موضوع نیست؟

یا حداقل نمیشه جای اون صفحه چیز دیگه ای نمایش داده شه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راهکاری برای حل این موضوع نیست؟

یا حداقل نمیشه جای اون صفحه چیز دیگه ای نمایش داده شه؟

نه. مگه چقدر قراره یه سایتی Down باشه؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

نه. مگه چقدر قراره یه سایتی Down باشه؟!

5 دقیقه.

راستی در بخش آنالیز، نوشته:

74,904 requests saved by CloudFlare

91,801 total requests

538.7 MB bandwidth saved by CloudFlare

1.2 GB total bandwidth

اگه این موارد پر شه؛ چه اتفاقی می‌افته؟

ویرایش شده در توسط shahin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
5 دقیقه.

اتفاقا بازدیدکننده بدونه فعلا سایت در دسترس نیست و به اینترنت خودش شک نکنه بهتره.

اگه این موارد پر شه؛ چه اتفاقی می‌افته؟

افزایش سرعت + کاهش پهنای باند استفاده شده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا بازدیدکننده بدونه فعلا سایت در دسترس نیست و به اینترنت خودش شک نکنه بهتره.

اینطوری کاربر فکر می کنه سایت رو اشتباه اومده و صفحه رو می بنده! اما در اون حالت تا میاد بررسی کنه اینترنتش مورد داره یا نه، درست شده!

بعد هم مگه یکی از مزایای cloudflare، نمایش سایت هنگام داون بودن نیست؟

افزایش سرعت + کاهش پهنای باند استفاده شده

یعنی محدودیت نیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مگه یکی از مزایای cloudflare، نمایش سایت هنگام داون بودن نیست؟

ویژگی Always Online اگه فعال باشه یه کپی از HTML صفحات (معمولا صفحه اصلی) زمان بالا نبودن سرور سایت نمایش میده. البته بالای صفحه هم پیام میده که جریان چیه.

یعنی محدودیت نیست؟

هیچ محدودیتی برای پهنای باند حتی تو پلن رایگان وجود نداره.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالب اینجاست که من شانس ندارم!!!!

اخه وقتی این فعال بود کلا داون بودم.غیر فعالش که کردم یک بارم داون نشدم... به نظر من که خوب نیست.(خود من که تجربه ی خوبی ندارم!!!)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از مدت ها سلام،

CloudFlare را روی سایتی راه اندازی کردم، اما تنها آدرس اصلی ex. mysite.com را کلود می کند و آدرس ساب دایرکتوری ex. mysite.com/wordpress کلود نمی شود.

راهکار چیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط tahoom
      با سلام خدمت دوستان
      چند وقتی هست دو نوع مشکل تو سایتم ایجاد شده:
      1- وقتی ادمین هستم و وارد سایت شدم صفحه رو اینطوری میبینم:
      http://8pic.ir/images/knco4kz5c92k0eix8qzu.jpg
      http://8pic.ir/images/gi1b2be3qlvfsq2mxqlh.jpg
      اما وقتی میام بیرون یعنی کاربری که وارد نشده به صورت کامل سایت رو میبینم:
      http://8pic.ir/images/q8g8latrhf72pz8yyuu0.jpg
      http://8pic.ir/images/836eyh7atk7el0xokehj.jpg
      از افزونه W3Totalcache همراه با Cloudflare به عنوان CDN برای سایتم استفاده میکنم. تنظیمات W3Totalcache نمیدونم چی شد که کلا قاطی کرد و مجبور شدم minify این افزونه رو غیر فعال کنم و از minify سایت cloudflare استفاده کنم. نمیدونم این مشکل به این مورد ربط داره یا نه؟
      2- یه بار هم وقتی با GTMETRIX کار میکردم مشکل serve scaled image رو در خیلی از قسمت های صفحه نشون میداد که یه سری از این خطاها به تصاویر بندانگشتی محصول مربوط میشه هم تصاویر رو از تنظیمات ووکامرس تغییر دادم و هم از تنظیمات رسانه در خود وردپرس. حالا سایتم این ریختی شده:
      http://8pic.ir/images/aaaqedp766c56v2x52du.jpg
      یعنی برای محصولاتی که اسمشون طولانی تر هست کنار محصول اسم رو نمینویسه و میره زیرش قرار میگیره و شکل سایت رو بهم میریزه. مقادیر پیش فرض اندازه تصاویر رو برگردونم این درست میشه؟اگه جواب مثبت هست این مقادیر سایز چند در چند هستن؟چون فراموش کردم.
      با تشکر
    • توسط payam
      از کلودفلیر استفاده میکنم
      حالت امنیتی ش را روی پایین ترین سطح تنظیم کردم که بیننده های سایتم مشکلی نداشته باشند و ازشون سوال امنیتی نپرسه
      برای اینکه همیشه سایتم آنلاین باشه گزینه Always Online را هم برای وقتایی که هاستم دون میشه فعال کردم که یک نسخه آف لاین از اطلاعات سایتم نشون بده
      ولی تا الان چندباری که سایتم دون شد یا تایم اوت معمولی ارور500 می زد یا خود صفحه کلود فلیر میاد که مینویسه:
      Error 522
      Connection timed out
      Host
      Error
    • توسط سعید شعبانی
      دوستان سلاام
      من می خواهم از cloudflare برای وردپرس استفاده کنم اما روی هاستم علاوعه بر وردپرس دو سیسیتم محتوای زیر هم وجود دارند.
      www.question2answer.org
      www.pixelpost.org
      من چجوری می تونم روی هاست از cloudflare استفاده کنم به طوری که برای اون دو سیسیتم محتوای دیگه که روی ساب دامین هستند مشکلی پیش نیاد؟
    • توسط oMid
      این تاپیک رو ایجاد کردم تا نظر دوستان رو درمورد سرویس CloudFlare بدونم.
      به نقل از تورتک: