رفتن به مطلب

سوالاتی در مورد cloudflare

پست های پیشنهاد شده

سلام به تازگی از سرویس cloudflare برای سایت خود استفاده می کنم؛ چند سوال دارم:

1. چرا گاهی اوقات جای نمایش سایت، صفحه ای با محتوای زیر ظاهر می شود و برای حلش باید چه کرد؟

This website is offline

No cached version is available

2. درست از زمانی که از این سرویس استفاده می کنم، وقتی می خواهم دیدگاهی را تصحیح کنم، کد زیر به انتهای ایمیل فرستنده اضافه می شود:

/* <![CDATA[ */(function(){try{var s,a,i,j,r,c,l=document.getElementById("__cf_email__");a=l.className;if(a){s='';r=parseInt(a.substr(0,2),16);for(j=2;a.length-j;j+=2){c=parseInt(a.substr(j,2),16)^r;s+=String.fromCharCode(c);}s=document.createTextNode(s);l.parentNode.replaceChild(s,l);}}catch(e){}})();/* ]]> */

3. ظاهراً افزونه ای هم برای این سرویس ارائه شده است؛ نصب آن چه مزایایی دارد؟

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

داداش من جای تو بودم هر چه سریع تر درش میاوردم از این سرویس.این سرویس فوق العاده ضعیفی هست،و باعث میشه اکثر کاربران سایت بپرند از سایتت...

این خطا به این خاطر هست که میگه سرور این سرویس خیلی ضعیف هست و داون میشه...

لینک به ارسال

سلام

1. چرا گاهی اوقات جای نمایش سایت، صفحه ای با محتوای زیر ظاهر می شود و برای حلش باید چه کرد؟

سرور اصلی سایت که مشکل داشته باشه و جواب نده این ارور رو میده.

2. درست از زمانی که از این سرویس استفاده می کنم، وقتی می خواهم دیدگاهی را تصحیح کنم، کد زیر به انتهای ایمیل فرستنده اضافه می شود:

از بخش Security Settings گزینه‌ی E-mail address obfuscation رو Off کنین.

3. ظاهراً افزونه ای هم برای این سرویس ارائه شده است؛ نصب آن چه مزایایی دارد؟

نمایش صحیح IP کسانی که دیدگاهی میذارن، غیرفعال کردن موقت سیستم و بهینه‌سازی دیتابیس

این سرویس فوق العاده ضعیفی هست،و باعث میشه اکثر کاربران سایت بپرند از سایتت...

نزدیک به ۲ سال استفاده از این سیستم برای وبلاگ خودم و دوستان عکسش رو برام ثابت کرده.

لینک به ارسال

سرور اصلی سایت که مشکل داشته باشه و جواب نده این ارور رو میده.

خب اگه قرار باشه هر وقت سرور مشکل داشته باشه، این صفحه (که از بالا نیامدن سایت هم بدتره) نمایش داده شه، پس clouldflare چیکاره ست؟

نمایش صحیح IP کسانی که دیدگاهی میذارن، غیرفعال کردن موقت سیستم و بهینه‌سازی دیتابیس

مگه پیش از این اشتباه نمایش داده میشد؟

غیرفعال کردن موقت سیستم برای چی؟

پس به صلاحه که نصبش کنم؟

داداش من جای تو بودم هر چه سریع تر درش میاوردم از این سرویس.این سرویس فوق العاده ضعیفی هست،و باعث میشه اکثر کاربران سایت بپرند از سایتت...

این خطا به این خاطر هست که میگه سرور این سرویس خیلی ضعیف هست و داون میشه...

چرا بپرن؟ بخاطر نمایش این صفحه؟

لینک به ارسال
خب اگه قرار باشه هر وقت سرور مشکل داشته باشه، این صفحه (که از بالا نیامدن سایت هم بدتره) نمایش داده شه، پس clouldflare چیکاره ست؟

دیتابیس و فایلهای شما روی سرور خودتونه پس باید آپ باشه تا نشون داده بشه. Cloudflare به عنوان واسطه فایلهای شما رو زودتر و بهینه‌شده بدست بازدید کننده‌ها میرسونه.

مگه پیش از این اشتباه نمایش داده میشد؟

غیرفعال کردن موقت سیستم برای چی؟

پس به صلاحه که نصبش کنم؟

برای جلوگیری از نمایش آی‌پی Cloudflare بجای آی‌پی بازدیدکننده

به هر دلیلی شاید بخواین طی یه مدتی Cloudflare فقط دی‌ان‌اس رو سرویس بده و کش و بهینه‌سازی انجام نشه.

نصبش توصیه شده و مفیده.

لینک به ارسال

دیتابیس و فایلهای شما روی سرور خودتونه پس باید آپ باشه تا نشون داده بشه. Cloudflare به عنوان واسطه فایلهای شما رو زودتر و بهینه‌شده بدست بازدید کننده‌ها میرسونه.

راهکاری برای حل این موضوع نیست؟

یا حداقل نمیشه جای اون صفحه چیز دیگه ای نمایش داده شه؟

لینک به ارسال

راهکاری برای حل این موضوع نیست؟

یا حداقل نمیشه جای اون صفحه چیز دیگه ای نمایش داده شه؟

نه. مگه چقدر قراره یه سایتی Down باشه؟!

لینک به ارسال

نه. مگه چقدر قراره یه سایتی Down باشه؟!

5 دقیقه.

راستی در بخش آنالیز، نوشته:

74,904 requests saved by CloudFlare

91,801 total requests

538.7 MB bandwidth saved by CloudFlare

1.2 GB total bandwidth

اگه این موارد پر شه؛ چه اتفاقی می‌افته؟

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال
5 دقیقه.

اتفاقا بازدیدکننده بدونه فعلا سایت در دسترس نیست و به اینترنت خودش شک نکنه بهتره.

اگه این موارد پر شه؛ چه اتفاقی می‌افته؟

افزایش سرعت + کاهش پهنای باند استفاده شده

لینک به ارسال

اتفاقا بازدیدکننده بدونه فعلا سایت در دسترس نیست و به اینترنت خودش شک نکنه بهتره.

اینطوری کاربر فکر می کنه سایت رو اشتباه اومده و صفحه رو می بنده! اما در اون حالت تا میاد بررسی کنه اینترنتش مورد داره یا نه، درست شده!

بعد هم مگه یکی از مزایای cloudflare، نمایش سایت هنگام داون بودن نیست؟

افزایش سرعت + کاهش پهنای باند استفاده شده

یعنی محدودیت نیست؟

لینک به ارسال
مگه یکی از مزایای cloudflare، نمایش سایت هنگام داون بودن نیست؟

ویژگی Always Online اگه فعال باشه یه کپی از HTML صفحات (معمولا صفحه اصلی) زمان بالا نبودن سرور سایت نمایش میده. البته بالای صفحه هم پیام میده که جریان چیه.

یعنی محدودیت نیست؟

هیچ محدودیتی برای پهنای باند حتی تو پلن رایگان وجود نداره.

لینک به ارسال

جالب اینجاست که من شانس ندارم!!!!

اخه وقتی این فعال بود کلا داون بودم.غیر فعالش که کردم یک بارم داون نشدم... به نظر من که خوب نیست.(خود من که تجربه ی خوبی ندارم!!!)

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

بعد از مدت ها سلام،

CloudFlare را روی سایتی راه اندازی کردم، اما تنها آدرس اصلی ex. mysite.com را کلود می کند و آدرس ساب دایرکتوری ex. mysite.com/wordpress کلود نمی شود.

راهکار چیست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...