رفتن به مطلب

ایا واقعا پنالتی شدم؟

Milad2014

پست های پیشنهاد شده

سلام.خسته نباشید.

ببخشید یک سوال مهم : دو سه روز پیش من دیدم انگار 3-4 تا ایپی روزی 1000 بار از سایتم بازدید میکنن. من بیخیال بودم گفتم حتما ربات های گوگل هستن. امروز دیدم بازدیدم از گوگل صفر شده و با کمال تعجب دیدم که تمام ایندکس هام پاک شدن.

حالا خواستم بدونم به نظرتون علتش چیه؟

چیکار باید بکنم تا ایندکس ها برگردن؟

یعنی پنالتی شدم؟

لینک به ارسال

اگر پنالتی بشید توی گوگل وبمستر تولز اعلام میکنه به چه دلیل پنالتی شدید و چیکارکنید تا حل بشه

لینک به ارسال

اگر پنالتی بشید توی گوگل وبمستر تولز اعلام میکنه به چه دلیل پنالتی شدید و چیکارکنید تا حل بشه

سلام.

پس چرا یکدفعه تمام ایندکس های سایتم حذف شد؟

تا چند روز پیش روزانه 5-6 هزار ایپی از گوگل داشتم.

اما دیروز یکدفعه دیدم بازدید از گوگل 0 شد و تمام ایندکس ها از گوگل پاک شده

لینک به ارسال

ببینید ، اگر کارهایی غیر از الگوریتم های گوگل انجام دهید .

برای مثال کپی کردن مطالب وب دیگران ، بازدید وبسایت و ... ،

با زیاد شدن ریپورت وبسایت شما ، گوگل شما را کاملا حذف خواهد کرد .

لینک به ارسال

دوست عزیز منبع این حرف شما چیه که گوگل به خاطر شکایت کپی رایت سایتی را پنالتی می کنه؟

الان می تونم براتون اسم دهها سایت وارز را اینجا ردیف کنم که سالهاست مطالب کپی رایت می زارن مطمئنا" هر روز هم دهها شکایت کپی رایت از گوگل می گیرن ولی هنوز پنالتی نشدن بعضی هاشون تو بهترین نتایج گوگل هستن...

لینک به ارسال

دوست عزیز منبع این حرف شما چیه که گوگل به خاطر شکایت کپی رایت سایتی را پنالتی می کنه؟

الان می تونم براتون اسم دهها سایت وارز را اینجا ردیف کنم که سالهاست مطالب کپی رایت می زارن مطمئنا" هر روز هم دهها شکایت کپی رایت از گوگل می گیرن ولی هنوز پنالتی نشدن بعضی هاشون تو بهترین نتایج گوگل هستن...

گوگل فقط مطالبی که طبق قانون اساسی امریکا نقض شده باشند رو موظفه که از نتایج خودش حذف کنه

بازم تاکید میکنم فقط همون پست یا محتوا رو حذف میکنه و کل سایت پنالتی نمیشه

اما هشدار مهمی توی گوگل وبمستر تولز به مدیر اون سایت میده

توی نتایج جستجویی که میاره اگه نتایجی بوده که بر اساس قانون امریکا حذف شده همچین متنی رو مینویسه

In response to a complaint we received under the US Digital Millennium Copyright Act, we have removed 1 result(s) from this page. If you wish, you may read the DMCA complaint

that caused the removal(s) atChillingEffects.org.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...