• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
Milad2014

ایا واقعا پنالتی شدم؟

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.خسته نباشید.

ببخشید یک سوال مهم : دو سه روز پیش من دیدم انگار 3-4 تا ایپی روزی 1000 بار از سایتم بازدید میکنن. من بیخیال بودم گفتم حتما ربات های گوگل هستن. امروز دیدم بازدیدم از گوگل صفر شده و با کمال تعجب دیدم که تمام ایندکس هام پاک شدن.

حالا خواستم بدونم به نظرتون علتش چیه؟

چیکار باید بکنم تا ایندکس ها برگردن؟

یعنی پنالتی شدم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس سایت رو نمیخواید بگید؟!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر پنالتی بشید توی گوگل وبمستر تولز اعلام میکنه به چه دلیل پنالتی شدید و چیکارکنید تا حل بشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر پنالتی بشید توی گوگل وبمستر تولز اعلام میکنه به چه دلیل پنالتی شدید و چیکارکنید تا حل بشه

سلام.

پس چرا یکدفعه تمام ایندکس های سایتم حذف شد؟

تا چند روز پیش روزانه 5-6 هزار ایپی از گوگل داشتم.

اما دیروز یکدفعه دیدم بازدید از گوگل 0 شد و تمام ایندکس ها از گوگل پاک شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس سایت رو قرار بدید تا بهتر بشه تصمیم گیری کرد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایتتون تازه تاسیس هست؟ (آدرس سایت رو بدید)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از این نرم افزارایی که بازدید میارن استفاده کردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید ، اگر کارهایی غیر از الگوریتم های گوگل انجام دهید .

برای مثال کپی کردن مطالب وب دیگران ، بازدید وبسایت و ... ،

با زیاد شدن ریپورت وبسایت شما ، گوگل شما را کاملا حذف خواهد کرد .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز منبع این حرف شما چیه که گوگل به خاطر شکایت کپی رایت سایتی را پنالتی می کنه؟

الان می تونم براتون اسم دهها سایت وارز را اینجا ردیف کنم که سالهاست مطالب کپی رایت می زارن مطمئنا" هر روز هم دهها شکایت کپی رایت از گوگل می گیرن ولی هنوز پنالتی نشدن بعضی هاشون تو بهترین نتایج گوگل هستن...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز منبع این حرف شما چیه که گوگل به خاطر شکایت کپی رایت سایتی را پنالتی می کنه؟

الان می تونم براتون اسم دهها سایت وارز را اینجا ردیف کنم که سالهاست مطالب کپی رایت می زارن مطمئنا" هر روز هم دهها شکایت کپی رایت از گوگل می گیرن ولی هنوز پنالتی نشدن بعضی هاشون تو بهترین نتایج گوگل هستن...

گوگل فقط مطالبی که طبق قانون اساسی امریکا نقض شده باشند رو موظفه که از نتایج خودش حذف کنه

بازم تاکید میکنم فقط همون پست یا محتوا رو حذف میکنه و کل سایت پنالتی نمیشه

اما هشدار مهمی توی گوگل وبمستر تولز به مدیر اون سایت میده

توی نتایج جستجویی که میاره اگه نتایجی بوده که بر اساس قانون امریکا حذف شده همچین متنی رو مینویسه

In response to a complaint we received under the US Digital Millennium Copyright Act, we have removed 1 result(s) from this page. If you wish, you may read the DMCA complaint

that caused the removal(s) atChillingEffects.org.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری