رفتن به مطلب

درخواست اسلایدر حرفه ای رسپانسیو مانند سایت زومیت

پست های پیشنهاد شده

سلام به این نوع اسلایدرها چی میگن؟!!آیا افزونه برای وردپرس داره؟آیا کد آماده html داره که خودم به وردپرس تبدیل کنم برای نمایش مطالب جدید به همین صورت؟!!

cqafxeh6od2j.jpg

لینک به ارسال

سلام نه شما منظور منو متوجه نشدید من یه چیزی شبیه این عکس میخام که مطالب جدید رو به صورت عرض و ارتفاع نا مرتب نشون بده در واقع اصلا اسلایدر نیست فقط یه تکنولوژی جدیده که اسمشو نمیدونم

لینک به ارسال

salam

doust aziz in chizi ke shoma mikhaei niaz be cod nevisi dare !!a

slan ba afzoone hamchin chizi rah nemiofte !!

man ye ghaleb dashtam in shekli bood albate baraye site music bood !!

لینک به ارسال

میخوام بدونم چیکار کنم که مثلا دو عکس اول رو اندازه بزرگتر و بقیه رو کوچیکتر نشون بده

لینک به ارسال

میخوام بدونم چیکار کنم که مثلا دو عکس اول رو اندازه بزرگتر و بقیه رو کوچیکتر نشون بده

بستگی به نوع کدنویسی شما داره

میتونید از دستورات شرطی استفاده کنید و یا میتونید کوئری جداگانه بگیرید و یا میتونید از Thumb های سایز مختلف استفاده کنید و یا....

لینک به ارسال

سلام به این نمایش masonry میگن ! کد های اماده چوااسکریپت زیاد هست میتونید سرچ کنید پیدا میکنید.

لینک به ارسال

سلام به این نمایش masonry میگن ! کد های اماده چوااسکریپت زیاد هست میتونید سرچ کنید پیدا میکنید.

مرسی داداش

اینم برای کسایی که میخوان استفاده کنن

https://wordpress.org/support/plugin/jquery-masonry-image-gallery

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...