رفتن به مطلب

سوال : پست سفارسی و زمینه دلخواه

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید بنده پست سفارشی رو فعال کردم و یک قسمت باهاش ایجاد کردم از اون طرف هم امکان اینکه زمینه دلخواه رو به یک بخش جدا تبدیل کنم رو ایجاد کردم حالا وقتی بنده قراره تو پست سفارشی یک زمینه دلخواه رو ایجاد کنم باید از قسمت بالا تیک مربوط به زمینه دلخواه رو بزنم و فعالش کنم و وقتی هم که فعالش کردم زمینه دلخوام به صورت یک بخش جدا نیست ایا میشه کاری کرد که اون امکان هم در قسمت پست سفارشی فعال بشه با تشکر فراوان

اموزش تبدیل کردن زمینه دلخواه به یک بخش جدا :

لینک به ارسال

پارامتر چهارم تابع add_meta_box نام نوع پست هست

تغییر بدید به نام پست سفارشی

add_meta_box(  'my-custom-fields', 'آدرس نمونه‌ها', 'generate_sample_form', 'post',  'normal', 'low' );

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

ممنونم یک سوال دیگه داشتم اگر بخوام یکی از زمینه های دلخواه رو نوعش رو سلکت کنم طرف وفتی رو کلیک کرد چند تا گزینه براش بیاد و یکی رو انتخاب کنیه چطور می تونم این کار رو انجام بدم ؟؟؟

لینک به ارسال

منظور علی استفاده از تگ سلکت هست

خب برای هر آپشن باید شرط بزارید اگر مساوی مقدار اون بود رشته selected رو پرینت کنه

لینک به ارسال

شرمندم خیلی بد منظورم رو رسوندم الانم که سوالم رو می خونم خودم موندم چی نوشتم شرمنده

بنده از همین کد استفاده کردم و زمنیه دلخوام رو به یک بخش تغییر دادم حالا می خوام یکی از ورودی ها رو به شکل زیر در بیارم مثلا می خوام تو سلکتم اندازه قرار بدم 20px , 30 px . 40 px حالا می خوام وقتی یکیشون رو انتخاب کردم برام به عنوان زمینه قرار بگیره البته لازم به ذکره که بنده برای این که عکس پایین رو بگیرم تو قسمت کد مربوط به اینکه زمینه دلخوام رو به یک بخش جدا تبدیل کنم رو بروی ورودی کد زیر

"sample-url-input-1"  => array(
"name" => "sample-url-input-1",
"type" => "input",
"title" => "آدرس نمونه 1",
"description" => "",
"scope" => array("post","page")),

این رو قرار دادم اما بقی مراحل رو نمی دونم ممنون می شم کمکم کنید

"sample-url-input-1"  => array(
"name" => "sample-url-input-1",
"type" => "section",
"title" => "آدرس نمونه 1",
"description" => "",
"scope" => array("post","page")),

90475374620070331061.png

لینک به ارسال

با پارسا موافقم

این کد شاید بیشتر بدردتون بخوره

ممنونم واقعا دستتون درد نکنه کارم حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...