رفتن به مطلب

مشکل در wp-admin

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان سایتم کامل باز میشه اما دسترسی به صفحه مدیریت ندارم!

نه wp-admin نه wp-login

وقتی از هاست اسم wp-contact و عوض میکنم میاد پیج لاگین! اما در حالت نرمال نیست

دسترسی index.php و wp-login.php و چک کردم هر دو روی 644 هست!

چه کنم!

لینک به ارسال

به دسترسی ارتباطی نداره از داخل پوشه wp-content پوشه plugins را تغییر نام بدید اگر درست شد پوشه را به نام اصلی برگردونید در این حالت تمام افزونه هاتون قابل مشاهده ولی غیر فعال خواهند بود بعد یکی یکی افزونه ها را فعال کنید و تست بگیرید تا متوجه بشید ایراد از کدوم افزونه است مشخصات اونرو بگذارید اینجا

لینک به ارسال

پوشه thems و تغییر نام دادم wp-admin امد اما سایت بالا نمیاد

و جالبه وقتی اسم پوشه تم و عوض میکنم در کنترل پنل وردپرس افزونه ها هم همه غیر فعال هستند!

ویرایش شده توسط حسام
لینک به ارسال

اشکالی نداره

پوشه ی قالب خودتون رو تغییر نام بدید وارد ادمین بشید و قالب 2015 را انتخاب کنید تا سایت بالا بیاد و بعد آخرین تغییری که در قالب دادید را به حالت قبل برگردونید اگر هم تغییری ندادید فایل functions.php قالبتون رو بگذارید اینجا

لینک به ارسال

هر موقع همچین مشکلاتی داشتید میتونید از wp-config (فایل کانفیگ ) دیباگ Debug را از حالت False به حالت True برگردانید ؛ تمامی مشکلات نمایش داده خواهند شد .

موفق باشید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...