رفتن به مطلب

مشکل با کدهای افزونه Quotes Collection

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی عزیزان وردپرسی

ببخشید دوستان ، یک مشکل اساسی واسم به وجود اومده که گفتم با ایجاد تاپیک ، ایشالله بتونم از کمک و راهنماییتون استفاده کنم .

افزونه ی Quotes Collection به آدرس : Quotes Collection مخصوص نمایش جملات تصادفی در سایته ، که بنده ازش استفاده می کردم .

این افزونه تقریبا نزدیک به 2 سال و خرده ای به روز رسانی نشده بود و تازگیا ( یعنی ماه قبل ) توسط نویسنده ش دوباره به روز شد ، ولی همین بروزرسانی ، بنده رو با مشکل مواجه کرد .

این بروزرسانی هم از لحاظ شکل و شمایل ، داخل افزونه تغییراتی ایجاد کرده و هم از لحاظ کدنویسی .

بنده برخی از قسمتهای این افزونه رو قبل ار بروزرسانی ( در نسخه ی قبلی ) ، شخصی سازی کرده بودم که با بروزرسانی به نسخه ی جدید ، همه ی اون شخصی سازی ها از بین رفت ، چون کدنویسیش عوض شده و نمیدونم باید کجارو تغییر بدم و هر کاری که کردم نشد که نشد !!!

شخصی سازی هایی که میخوام اعمال بشه در زیر می نویسم :

1- میخوام پشت نویسنده ی جمله و منبع جملات ، متن یا کلمه ی دلخواه بنویسم . به عکس زیر توجه کنید :

post-6650-0-98249600-1432392485_thumb.pn

مثلا در عکس بالا می خوام به جای ( __ ) ، عبارت یا کلمه ی دلخواه رو بنویسم و واسه منبع هم همینطور . این کارو در نسخه ی قبلی انجام داده بودم ، ولی در این نسخه نمیدونم کجارو باید تغییر بدم و هر کاری که کردم نشد .

2- در نسخه ی جدید ، مثله نسخه ی قبل از شرتکد :

<?php quotescollection_quote(); ?>

واسه نمایش جملات در پوسته استفاده می کنم ( چون نمیخوام از ابزارکش استفاده کنم و میخوام داخل پوسته ازش استفاده کنم )

ولی یه مشکلی وجود داره و اون اینه که در نسخه ی قبلی ، وقتی کادر نویسنده و منبع رو واسه جملات پر میکردم ، موقع نمایش جملات در سایت ، هم نویسنده رو نشون میداد و هم منبع رو ، ولی الان فقط نویسنده رو نشون میده و منبع رو نشون نمیده و نمیدونم مشکلش چیه ؟ ( البته لازم به ذکره که این مشکل واسه ابزارکش وجود نداره و فقط واسه نمایش در پوسته وجود داره )

چکار کنم دوستان ؟ خیلی ضروریه خواهش میکنم راهنمایی کنید .

ویرایش شده توسط Y-a--s--e-R
لینک به ارسال

لطف بفرمایید لینک صفحه ی افزونه را اسال کنید تا بررسی کنیم .

لینک صفحه ی افزونه رو در پیام ابتدایی تاپیک گذاشته بودم .

بفرمایید :

افزونه ی Quotes Collection به آدرس : Quotes Collection

ویرایش شده توسط Y-a--s--e-R
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...