رفتن به مطلب

مشکل حذف شدن صفحه اصلی سایت از ایندکس گوگل

uploader333

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک مشکلی که دارم اینه که گوگل صفحه اصلی سایتم را از ایندکس حذف کرده به خاطر شکایت کپی رایت... علتش این بود که وقتی کسی اصطلاحی توی گوگل سرچ می کرد گاهی به جای این که آدرس صفحه صفحه ای که اون کاربر می خواست را نشون بده.. آدرس صفحه اصلی سایت را نشون می داد.... کسی می دونه چرا این مشکل به وجود اومده؟

به خاطر این مساله یک سری از کمپانی که با کپی رایت خواستار حذف ایندکس صفحه اصلی سایت شدن... البته خوشبختانه این مساله توی ورودی گوگلم تاثیرش صفر بوده.. فقط مشکلی که هست وقتی کسی ادرس سایت را توی گوگل سرچ می کنه به جای صفحه اصلی سایت آدرس صفحات دیگه سایت را می نشون می ده.. آیا راهی هست که بشه صفحه اصلی را به ایندکس گوگل برگردوند؟

لینک به ارسال

سایت مپتو دوباره بدی نمیشه باز ؟

آیا اگر صفحه ای را گوگل حذف کنه ( به خاطر شکایت کپی رایت) با ثبت دوبارش می شه ایندکسش کرد؟ این کار از نظر گوگل جریمه نداره؟

لینک به ارسال

این مشکلی که شما میگید بهش میگن کلاکینگ که یه ترفند سئو سیاه هست اگه برطرف نشه کل سایتتون حذف میشه و تنها راه برگشتش تغییر دامنه سایت هست (دامنه بلک لیست میشه)

لینک به ارسال

این مشکلی که شما میگید بهش میگن کلاکینگ که یه ترفند سئو سیاه هست اگه برطرف نشه کل سایتتون حذف میشه و تنها راه برگشتش تغییر دامنه سایت هست (دامنه بلک لیست میشه)

الان که به خاطر شکایت کپی رایت به طور کل صفحه اصلی سایت من حذف شده و دیگه اون حالت را نمایش نمی ده آیا در این صورت باز هم در معرض پنالتی شدن هست؟

علتی که حالت کلاکینگ پیش می یاد چیه؟ والا من از عمد این کار را نکردم یعنی اصلا" کار خاصی نکردم تو نتایج گوگل که سرچ می شد خودش به این شکل می آورد

لینک به ارسال

کپی رایت ایقدر مهم نیست که سایت پنالتی بشه

ولی اینی که میگید توی گوگل هر لینکی از سایتتون هست کلیک بشه صفحه اصلی باز میشه بهش میگن کلاکینگ Cloaking (محتوایی که به ربات گوگل نشون داده میشه با اونی که به کاربر نشون داده میشه متفاوته) همین میتونی باعث پنالتی سایتتون بشه

ویرایش شده توسط bestdata
لینک به ارسال

ولی اینی که میگید توی گوگل هر لینکی از سایتتون هست کلیک بشه صفحه اصلی باز میشه بهش میگن کلاکینگ Cloaking (محتوایی که به ربات گوگل نشون داده میشه با اونی که به کاربر نشون داده میشه متفاوته) همین میتونی باعث پنالتی سایتتون بشه

علتی که این cloaking اتفاق می افته چیه؟ یعنی من توی تنظیمات پست هام باید چی کار کنم که این اتفاق نیفته؟...

دقیقا" به همین خاطر صفحه اصلی سایت منو گوگل حذف کرد... الان هم یکی دیگه از صفحات سایتم این حالت براش پیش اومده.. یعنی کاربرها وازه را که سرچ می کنن براشون اون صفحه غیر مرتبط را نشون می ده.. می ترسم گوگل سر همین قضیه پنالتی کنه... در صورتی که من اصلا" از قصد این کار را نکردم.. نمی دونم چرا اینطوری شده

لینک به ارسال

ولی اینی که میگید توی گوگل هر لینکی از سایتتون هست کلیک بشه صفحه اصلی باز میشه بهش میگن کلاکینگ Cloaking

فکر کنم اینجا یک اشتباهی شده.. منظور من این نبود که هر لینکی که کاربرها توی گوگل کلیک می کنن صفحه اصلی باز می شه... منظور من اصلا" این نبود... لینک های من همه جای خودشون باز می شن.... مشکل تو واژه های سرچ شده است.. مثلا" فرض کنید وقتی اسم یک فیلم سرچ می شه توسط یک کاربر اون فیلم رو سایت من هست... ولی گوگل خودش یک صفحه دیگه از سایت را به اون کاربر نشون می ده ولی تو بخش توضیحات گوگل اون کلید وازه هایی که طرف سرچ کرده دیده می شن... یعنی فقط به واسطه این که اون کلمات رو سایت من هستن گوگل اون ها را به کاربر نشون می ده... ولی بعضی وقت ها اون فقط مرتب یک صفحه خاص مثل صفحه اصلی را به کاربرها نشون می ده.... کجا کار من توی تنظیمات اشکال داره؟

و یک سوال دیگه هم این که اگر گوگل یک صفحه ای را به خاطر شکایت کپی رایت از ایندکس پاک کنه می شه دوباره اون صفحه را به سایت مپ معرفی کرد؟ از نظر گوگل تخلف نیست؟

لینک به ارسال

اها اینطوریه

خوب این مشکل بخاطر ساختار نا درست لینک داخلی (و کمی لینک خارجی) ایجاد میشه باید ساختار سایتت رو درست کنی یا با لینک خارجی مشخص کنی که در این عبارت این بخش سایتم مهم تره

دوباره معرفی کنید دوباره حذفش میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...