رفتن به مطلب

تعداد واقعی آمار بازدید در Statistics

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

جسارتا به علت اینکه افزونه wp-statistics یک سری مشکلات داشت من مجبور شدم افزونه kStats Reloaded رو استفاده کنم اما یه سوال دارم

توی این افزونه چند گزینه هست

Visitors

Page Views

Spiders

Feeds

من شنیدم که میگن آمار واقعی Visitors هست البته این بخش فقط آی پی رو میشماره

حالا من گیجم که اگه مثلا یکی بهم گفت آمار سایتت چقدره من چی بگم

شما اگه بودید طبق فایل پیوستی آمار سایتتون رو چقدر عنوان میکردید؟

post-854-0-27866400-1351605016_thumb.gif

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر

جسارتا به علت اینکه افزونه wp-statistics یک سری مشکلات داشت من مجبور شدم افزونه kStats Reloaded رو استفاده کنم اما یه سوال دارم

توی این افزونه چند گزینه هست

Visitors

Page Views

Spiders

Feeds

من شنیدم که میگن آمار واقعی Visitors هست البته این بخش فقط آی پی رو میشماره

حالا من گیجم که اگه مثلا یکی بهم گفت آمار سایتت چقدره من چی بگم

شما اگه بودید طبق فایل پیوستی آمار سایتتون رو چقدر عنوان میکردید؟

من جای شما باشم، سعی میکنم با استفاده از مباحثی که در زمینه سئو تو همین فروم، اساتید عنوان کردن، آمار بازدید خودم رو بالا ببرم و رنک و رتبه خودم رو در گوگل و الکسا بالا بیارم.

هر وقت هم کسی این سئوال رو از من پرسید در جواب بهش بگم که میتونی از طریق سایت الکسا پیگیر آمار بازدید و رتبه سایت من باشی.

آماری که افزونه ها و در کل کانتر های نصب شده روی سایت به بازدید کننده ها نشون میدن، هرچقدر هم که صحیح باشن، بی ارزش هستن!

:P

راستی، ورودتون رو به جمع کاربران فروم ووردپرس پارسی، تبریک میگم :D

ویرایش شده توسط kavoshgar
لینک به ارسال

من جای شما باشم، سعی میکنم با استفاده از مباحثی که در زمینه سئو تو همین فروم، اساتید عنوان کردن، آمار بازدید خودم رو بالا ببرم و رنک و رتبه خودم رو در گوگل و الکسا بالا بیارم.

یک دنیا سپاس از راهنماییتون ، اما جسارتا من الان میخوام بدونم با استفاده از این افزونه کدام بازدید ، بازدید واقعی هستند؟

لینک به ارسال

منظورتون از بازدید واقعی چیه

بازدید واقعی یعنی تعداد دفعات لود شدن صفحه و مثلا اگر من این صفحه را دوبار خوندم و یا از این سیستم دو نفر استفاده می کردند دوبار بازدید محاسبه بشه اگر منظورتون همینه page views پاسخ شماست ویزیتور در واقع تعداد سیستم هایست که از مطلب دیدن می کنند و ربات ها هم که با اسپایدر مشخص شده ورودی موتورهای جستجو هستند و فید ها هم مشترکین خوراک rss یا فیدبرتر

ن

لینک به ارسال

ویزیتور در واقع تعداد سیستم هایست که از مطلب دیدن می کنند

ممنون از راهنماییتون

درواقع طبق گفته ی شما page views تعداد بازدیدهای سایت مثلا فلان روز من هست.

فقط اینجا عنوان کردید ویزیتور درواقع تعداد سیستم هاییست که از مطلب دیدن میکنن این رو متوجه نمیشم.

منظورتون از سیستم کامپیوتر هست ؟ سرور هست ؟ آی پی هست ؟!

اگه این رو برای من روشن کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

visitor تعداد بازدید کننده های یکتای شماست.

page views تعداد صفحات بازدید شده شماست. مثل ممکنه یک visitor بیاد 200 تا صفحه ببینه که این مقدار جمع کل همه بازدیدهای صفحات هست.

لینک به ارسال

visitor تعداد بازدید کننده های یکتای شماست.

page views تعداد صفحات بازدید شده شماست. مثل ممکنه یک visitor بیاد 200 تا صفحه ببینه که این مقدار جمع کل همه بازدیدهای صفحات هست.

پس اگه اینجوره که شما فرمودید که حتما هم هست چون متخصص این موضوع هستید ، سایت من در فلان روز 275 نفر بازدید داشته که این 275 نفر 29057 از صفحات سایت من رو دیدن؟!

یکم مشکوک نیست !؟

مگه میشه 275 نفر 29057 تا از صفحات رو ببینن.

لازم به ذکر است من که قبلا از افزونه wp-statistics استفاده میکردم بازدید روزانه تقریبا 10 هزار تا میشد.!

جــــــــــــریان چیه ؟ من کم کم دارم هنگ میکنم

لینک به ارسال

ببینید الان میام 20 صفحه شما رو میبینم. رفرش میکنم. یکی رو باز میکنم میبندم دوباره باز میکنم. این شمارش برای هر نفر و در جمع برای همه میشه بازدید صفحات.

ولی فقط من 1 نفر + بقیه نفرات میشیم بازدید از سایت.

کافیه از هر 1 نفر بیاد 10 صفحه بازدید کنه خوب حالا ضرب کنید برای سایتتون ببینید درست در میاد.

لینک به ارسال

ضمن تشکر از شما

پس منظور شما اینه که الان سایت فوق طبق تصویر اولین پست 275 نفر بازدید کننده داره.

خیلی ضایست که !

میگم چرا رنگ آلکسام داره هی بالا میره نگو بازدیدمون 275 نفره نه 29000 نفر.

لازم به ذکر است که نتیجه میگیریم که افزونه wp-statistics هم داره بازدید صفحات رو نشون میده نه بازدید سایت رو !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...