رفتن به مطلب

اعترافات کاربر این انجمن!

پست های پیشنهاد شده

باید اعتراف کنم از وقتی تو این انجمن عضو شدم، خیلی پیشرفت کردم و این پیشرفت رو مدیون راهنمایی های استاید، مدیران و سایر دوستان انجمن هستم!

از همین جا به همتون خسته نباشید میگم و دست همه شما دوستان و سروران گرامی رو میبوسم!

خیلی مخلصیم

:P

لینک به ارسال

باید اعتراف کنم از وقتی تو این انجمن عضو شدم، خیلی پیشرفت کردم و این پیشرفت رو مدیون راهنمایی های استاید، مدیران و سایر دوستان انجمن هستم!

از همین جا به همتون خسته نباشید میگم و دست همه شما دوستان و سروران گرامی رو میبوسم!

خیلی مخلصیم

پس تنظیمات پروفایلتو عوض کن و حداق بنویس آشنایی با وردپرس " متوسط " یا خوب :lol::D

لینک به ارسال

پس تنظیمات پروفایلتو عوض کن و حداق بنویس آشنایی با وردپرس " متوسط " یا خوب :lol::D

سلام دوست عزیز قصد جسارت ندارم ولی تاپیک زیر را بخونید.

http://forum.wp-parsi.com/topic/1601-یک-پیشنهاد-عمومی/

سطح آشنایی جناب imanfakhar عزیز را ببینید, با اینکه به بیشتر مسائل تسلط دارند !

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز قصد جسارت ندارم ولی تاپیک زیر را بخونید.

http://forum.wp-parsi.com/topic/1601-یک-پیشنهاد-عمومی/

سطح آشنایی جناب imanfakhar عزیز را ببینید, با اینکه به بیشتر مسائل تسلط دارند !

به نظر من که آريالِا imanfakhr شکسته نفسی می کنند. ایشان در تسلط کامل هستند. ما در میزان آشنایی سه مبحث را اوردیم. وردپرس - برنامه نویسی - طراحی

من خودم بعد از مدتها بعضی از سوالهای دوستان را که در بخش وردپرس هست را می توانم جواب دهم و به نظرم متوسط هستم. چون به مرحله پاسخگویی رسیده ام با اینکه در خیلی از موارد هم باید هنوز درس یاد بگیرم.

اگر وردپرس را قسمت بندی کنیم و قسمتهاش را مشخص کنیم به نظرم خود طرف می تونه بفهمیه چند قسمت را خوب درک کرده. طراحی و برنامه نویسی یک علم نامحدود هستند اما خود وردپرس محدود هست.

به نظر من کسی که بتونه بدون هیچ نرم افزار ویرایش کدنویسی یک سایت خوب را برنامه نویسی کنه او در سطح خیلی حرفه ای است. ( از لحاظ شناخت کدها )

اما کار کردن با خود نرم افزارها هم به دانش و تجربه کافی نیاز داره که وقتی با بند اول در کنار هم قرار می گیرند فرد به خوبی می تواند بهترین وبسایتها را بنویسد.

دو بند بالا مربوط به ساختار فنی سایت هستند. اما ظاهر سایت علاوه بر دانش به خلاقیت هنری فرد نیز خیلی بستگی دارد.

در طراحی طرف باید قوه تجسم خوبی داشته باشد مثل یک نقاش باید عمل کند و بیننده را به طرف خود بکشاند.

من طراحیم خوب هست. اما چون به نرم افزارهای طراحی مسلط نیستم نتوانستم از استعدادم استفاده کنم.

در ضمن به قول دوست عزیزیمون که این تایپیک را ایجاد کردن بیشتر کسایی که اینجا اومدن خیلی خوب پیشرفت کرده اند. اینجا شده سایت نمونه اما رایگان آموزش وردپرس :)

لینک به ارسال

منم قصد دارم از این پس سطح آشناییمو تبدیل کنم به مبتدی!! اینجوری بهتره.چون اینجوری همیشه طالب علم بیش تر میباشم :)

لینک به ارسال

منم قصد دارم از این پس سطح آشناییمو تبدیل کنم به مبتدی!! اینجوری بهتره.چون اینجوری همیشه طالب علم بیش تر میباشم :)

حالا که مبتدی شدین این سوالهای آسونو بذارین ما متوسطها جواب بدیم . بعضی وقتها دندون تیز می کنم که یک سوالی که جوابشو بلدم را بنویسم که می بینم از من جلوتر جواب دادن. :D

لینک به ارسال

خیلی مخلصیم

منم هم باید اعتراف کنم که از وقتی اومدم این انجمن خیلی در مورد وردپرس و حتی چیزهای غیر ورپرس خیلی پیشرفت کردم .به جرئت میتونم بگم قبل از اشنایی من با این انجمن هیچ چیز از وردپرس نمیدونستم و یه سری چیز های ساده رو فقط میدونستم :rolleyes:

درضمن به نظر من وردپرس پارسی خیلی بهتر از وردپرس فارسی هست .چون من بار ها اونجا مشکلاتم رو گفتم هیچ کس راهنماییم نکرد (یعنی مرکز اصلی ورپرس هست :D )

لازم هست که همین جا از اقا مرتضی .سعید فرد.NESTED.اقای ایمان فخار و تمامی مدیران و اساتید تشکر کنم و امید وارم در کارشون موفق باشن

لینک به ارسال

حالا که مبتدی شدین این سوالهای آسونو بذارین ما متوسطها جواب بدیم . بعضی وقتها دندون تیز می کنم که یک سوالی که جوابشو بلدم را بنویسم که می بینم از من جلوتر جواب دادن. :D

خب هرکی پیش افتاد جواب دان هم با اونه!!!ما که مبتدی هستیم زیاد نمیتونیم به سوال ها جواب بدیم! پس نگران نباشید ;)

لینک به ارسال

اونایی که متوسط هستن به مبتدی ها کمک کنن ، دستشون رو بگیرن تا بیان بالا .

همه ما باید زکات دانسته هامون رو بدیم .

لینک به ارسال

سلام

خیلی دوست دارم اعتراف صادقانه کنم

اون اوایل که انجمن راه افتاد تو یاهو دعوت شدم بیام تو انجمن

راستش تو دلِ خودم گفتم wp-persian با اون همه .....ش به اون وضع افتاد اینجا هم همون میشه

ولی تو یه فروم دیگه سوال پرسیدن و گفتن توی wp-parsi مشکل رو گفتن و نشده حل کنن همینطوری دوباره اومدم و دیدم چه پیشرفتی کرده

حالا یه اعتراف دیگه میکنم اینکه تا قبل آشنا شدن با دوستایی که هستن اینجا فکر میکردم یه چیزایی از وردپرس میدونم اما الآن میبینم که خدارو شکر اونقدر از ما بهتر هست که حالا حالاها باید یاد بگیرم پیششون

ایشاالله چیزای جدید و بهتری اینجا یاد میگیرم واقعن امیدوارم بهترین مرجع اصلی وردپرس پارسی تو ایران باشه و بمونه

سطح خودم رو هم پایین آوردم چون واقعن از من بهترش خیلی هست

ممنون

ویرایش شده توسط kasra
لینک به ارسال

گیر دادید به این سطحه ها <_< میگم آقا مرتضی برش داره به جاش "سطح خوشتیپ" بذاره ببینم اونم کم میگید ؟ :P

لینک به ارسال

یکی از دلایلی که توی وردپرس فارسی (و البته خیلی از انجمن های تخصصی) نمیشد در تاپیک ها به نتیجه برسیم همین مشخص نبودن سطح بود.

مثلا یک کاربر کاملا مبتدی میومد سوال خیلی ساده میپرسید اما یهو همه میومدن حمله میکردن بهش و ....

از اون طرف هم یک کاربر سطح بالا میومد سوال میکرد همه بهش جواب معمولی میدادن اونوقت طرف شاکی میشد که آقا این چه جواب هست...

در هر صورت دوستان توجه کنن که این سطح خیلی برای ماها مهم هست. خواهشی که دارم درست تنظیم کنید و باور کنید در این مورد اصلا نیاز به شکسته نفسی نیست :) که هیچ خیلی هم کاربردی تر هست.

ممنون از همه دوستان

لینک به ارسال

سایت اخیرا مشکل داره و باز نمیشه و یک لحظه بازه بعدش باز نمیشه

از لحاظ پاسخگویی اساتید خوب هستند و پاسخ ها عالی بعضاً دیده میشه که پاسخ ها سطحی هست و فقط برای خودشون قابل درک هست

با تشکر

لینک به ارسال

یکی از دلایلی که توی وردپرس فارسی (و البته خیلی از انجمن های تخصصی) نمیشد در تاپیک ها به نتیجه برسیم همین مشخص نبودن سطح بود.

مثلا یک کاربر کاملا مبتدی میومد سوال خیلی ساده میپرسید اما یهو همه میومدن حمله میکردن بهش و ....

از اون طرف هم یک کاربر سطح بالا میومد سوال میکرد همه بهش جواب معمولی میدادن اونوقت طرف شاکی میشد که آقا این چه جواب هست...

مرتضی جان اینو کاملن موافقم و به نظرم یکی از مشکلایی که نزاشت اونجا پیشرفت کنه همین بود

خیلی دیده بودم کاربرایی که چیزی بلد نیستن ( وردپرس ) هر سوالی میشد به اجبار یه جوابی میدادن که آره مثلن ما جواب دادیم :|

اما اینجا خیلی خوبه حداقل تا به حال تاپیکی رو ندیدم که بی نتیجه مونده باشه و این نشون از حرفه ای بودن داره

ایشاالله موفق باشید :x

لینک به ارسال

حالا که همه نوشتن، حقیر هم اعترافاتی به مضمون صحبت دیگر دوستان میکنم و انگشت صحه بر هر چه دوستان گفتند میزنم. دم همتون همیشه گرم... (عکس گل)

لینک به ارسال

آقا یه چیزی یادم رفت بگم

خدا وکیلی من به عشق این میام تو این فروم => :rolleyes:

وقتی پایین رو نگاه میکنه و یهو چشاش میره بالا، خیلی با مزه میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...