1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. من یه سری مطالبم کلید واژه کانونی و توضیحات متا رو نداشت، امروز اینارو وارد کردم ولی هنوز در نتایج جستجو توضیحات متا رو نمایش نمیده. چقدر طول می کشه این تغییرات اعمال بشن.

دوم اینکه از افزونه رایگان WordPress SEO استفاده می کنم اما احساس می کنم گزینه های پرمیوم بهتری هم هست. افزونه پیشنهادی خاصی برای سئو دارید. البته همین افزونه نسخه پرمیوم (پشتیبانی پرمیوم) هم داره که دقیقا نمی دونم چه تفاوتی داره.

سوم اینکه اگر افزونه عوض شه توضیحات متا و کلید واژه کانونی توسط افزونه جدید قابل شناسایی هست یا احتمالا میشه با تغییراتی در دیتابیس مشکل عدم شناسایی رو حل کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kianalpha
      سلام ببخشید
      کلید واژه ی کانونی فرقش با برچسب چیه و اینکه
      مثلا برای مطلب زیر کلید واژه کانونی که فکر میکنید درسته رو بگید تا من متوجه شم
      چرا گوشی های پرچمدار را نخریم
      .
      10 خاصیت چای سیاه
      .
      ترفند پاک سازیه برنامه های اضافی از ویندوز

در این سه تا چه کلید واژه های کانونی مناسب هستند؟
      سپاس
    • توسط محسن کسایی
      سلام، میخواهیم در هدر سایت کلمات کلیدی و توضیحات متا رو بنویسیم:

برای کلمات کلیدی کدام یک از سبک های زیر رو مناسب می دونید؟

دانلود آهنگ,دانلود موزیک,موزیک,آهنگ,ترکی,آهنگ ترکی,موزیک ترکی

دانلود آهنگ, دانلود ترانه ترکی, ترجمه ترانه ترکی, موزیک ترکی,

بیشتر منظورم اینه که تک کلمه نوشته بشه یا عبارات معنادار؟

و سوال بعدی اینکه چند کلمه یا عبارات باید نوشت؟ (حداقل - حداکثر) یا بر اساس کاراکتر هست؟

با تشکر
    • توسط تازه وارد
      :: سلام و عرض ادب به تمامی بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان در این تاپیک ::

بنده قبل از اینکه این تاپیک رو راه بندازم ، به این فکر کردم که در حال حاضر ، اکثر سایتها و شرکت های فعال در زمینه ی سئو ، روی " علم سئو " کار میکنن ؛ علمی که همیشه نمیتونه نتایج یکسانی واسه تمامی سایتها داشته باشه و به همین دلیل ، بعضا داره از همین علوم ، سوء استفاده میشه و باعث شده به چیز دیگه ای تبدیل بشه که اصطلاحا بهش میگن سئوی سیاه .
      قصدم از راه اندازی این تاپیک این بود که دوستانی که سابقه ی چندساله ی فعالیت در فضای مجازی و مدیریت سایت دارن ، بیان نظراتشون و تجربیاتشون رو در زمینه ی سئو اعلام کنن ؛ این نظرات و تجربیات حتی میتونه انجام یک کار کوچیک در سایت باشه که باعث بهبود رتبه و خوشایند بیشتر کاربران اون سایت شده باشه .
      بنده اعتقاد دارم هر چیزی که تجربه شده باشه ، میتونه خیلی کارآمدتر از علم تنها باشه و اهمیت این موضوع ، در زمینه ی سئو ، بسیار بسیار بیشتره .
      اسم این تاپیک رو گذاشتم سئوی تجربی تا همه ی افراد بتونن تجربیاتشون رو در زمینه ی سئو بیان کنن ، به این امید که ایشالله این تاپیک ، یک تاپیک کمک کننده برای افرادی باشه که تازه میخوان سایت راه اندازی کنن و به تولید ثروت در حوزه ی کسب و کارهای آنلاین فکر میکنن .

امیدوارم که دوستان در این تاپیک شرکت کنن و هر کدوم یک قدم ، واسه موفقیت افراد دیگه بردارن .
    • توسط yas1717

سلام

من قبل از اینکه افزونه all in one seo رو نصب کنم از word pres seo استفاده میکردم اون موقع با سایت های تست سعو تست میگرفتم میدیدم سعو سایتم حدودا نزدیکا های 35 اما وقتی all in one رو نصب کردم و جفتش رو همزمان استفاده کردم سعو اومد حدود 44 و ورودی گوگلم هم بالاتر رفته

بعضی ها میگن جفتش نباید نصب باشه گوگل گیج میشه

واقعا راسته ؟

هیچ راهی نیست جفتش رو باهم استفاده کنی؟

• توسط Amir-s
      با سلام
      لطفا نظرتون رو در مورد سئو سایت من بگید درصد سئو رو نمیگم منظورم استفاده مناسب از تگ های h و کلا ساختار اونه تا ایراد هاشو رو رفع کنم.
      با تشکر
      آدرس سایت:http://www.civilweb.ir/